Set domček Máša a medveď Smoby s kvetináčom a stavebnica PlayBIG Bloxx domček 162 dielov od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek obsahuje rozprávkový domček Smoby Máša a medveďstavebnicu BIG Máša a medveď. Výborne sa dopĺňajú, deti si môžu vo svojom domčeku poskladať malý rozprávkový domček Máša a medveď. Hračky pochádzajú od kvalitných výrobcov Smoby a BIG, ktoré sú známe svojou kvalitou a originálnymi výrobkami. Domček ako z rozprávky Máša a medveď nesmie chýbať ani u vás. Rozprávka Máša a medveď je milovaná azda všetkými deťmi na svete. Podnecuje detskú fantáziu a učí deti o priateľstve a morálnych hodnotách. Stavebnica PlayBIG je kompatibilná so stavebnicami Lego, môžete ich skombinovať. Rodičov poteší výhodná cena setu hračiek, takže pri jeho kúpe potešíte svoje ratolesti a ešte k tomu aj ušetríte.

Rozprávkový domček Máša a medveď Smoby s kvetináčmi od 2 rokov 

Detský domček Máša a medveď je nádherný záhradný domček s rozprávkovým motívom. Ponúka deťom fantastický priestor na hranie a vďaka kompaktnej veľkosti sa ľahko zmestí aj do väčšej detskej izby. Domček Smoby je vhodný pre deti už od 2 rokov, ale zahrajú sa s ním aj staršie deti. Veľmi užitočnou vlastnosťou domčeka je anti UV filter, ktorý zaručí, že farby na domčeku zostanú dlhé roky žiarivé a krásne ako v prvý deň od rozbalenia. Domček má biele otváracie dvierka a pod 2 oknami sa nachádzajú kvetináče. Do nich si detičky môžu posadiť vlastné kvietky alebo si ich môžu vyzdobiť inými spôsobom.

Steny domčeka sú pevné a stabilné, hra v domčeku je maximálne bezpečná. Deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie, zahrajú sa v ňom aj s kamarátmi. Je dostatočne priestranný, pre hru viacerých detí. Je vysoko odolný a bezpečný, patrí medzi najkvalitnejšie hračky na trhu. Otvorené okná zabezpečia prísun čerstvého vzduchu. Výška domčeka je 127 cm a pôdorys má rozmery 109*112 cm. Pri hre so záhradným domčekom sa rozvíjajú komunikačné a jazykové schopnosti detí, napodobňujú dospelých. Ktoré dieťatko by nechcelo mať vlastný domček, kde sa môže hrať dlhé hodiny so svojimi kamarátmi?

Stavebnica PlayBIG Bloxx Máša a medveď v horskom domčeku BIG s 2 figúrkami 162 dielov od 18 mesiacov

BIG stavebnica PlayBIG Bloxx Máša a medveď v horskom domčeku je nádherná hračka s pekným dizajnom vhodná pre deti od 18 mesiacov do 5 rokov. Stavebnica je kompatibilná so stavebnicami Lego. Vaše ratolesti si teda môžu spojiť svoje skladačky BIG a Lego, aby si mohli postaviť ešte krajšie stavby. Stavebnica pre deti má spolu 162 dielov. V balení nájdete aj 2 figúrky Mášu a medveďa, deti si môžu vymýšľať vlastné originálne príbehy so svojimi obľúbenými postavičkami.

Chatka, ktorá sa dá z kociek postaviť je naozaj veľmi pekná, má zaujímavé detaily, ktoré upútajú každého chlapca či dievča. Detské stavebnice Lego či BIG sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú obrovský význam pri vývine dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia a búra všelijaké domčeky, hradby a bunkre, rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie. Keď uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja aj svoje logické myslenie.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Plast na hračkách Smoby je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. BIG je nemecký výrobca, ktorý vyrába rovnako kvalitné hračky. Na detskú hračku BIG je poskytnutá záruka 3 roky. Výrobcovia Smoby a BIG sú zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti. Hračky Smoby a BIG spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Záhradný domček a stavebnica Máša a medveď sú dokonale zladené hračky za výhodnú cenu, preto sa im nedá odolať.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery112*109*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia95*30*109 cm
Celková dĺžka112 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť16,50 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné