Set domček so stanom Discovery Cotoons Smoby so zvukom a svetlom a skateboardista na diaľkové ovládanie

Popis produktu

Deti jednoducho milujú hry s detskými domčekmi. Set domček so stanom Discovery Cotoons Smoby so zvukom a svetlom a skateboardista na diaľkové ovládanie je perfektný set hračiek pre malé deti od 12 mesiacov. Hračky v sete zabavia deti na dlhé hodiny a zároveň im pomôžu s rozvojom zručností a schopností. Hračky od renomovanej spoločnosti Smoby s jedinečným francúzskym dizajnom ponúkame za zvýhodnenú cenu, takže pri nákupe naozaj ušetríte. Set hračiek je krásny doplnok do každej detskej izbičky a deti budú mať veľkú radosť.

Detský domček so stanom Discovery Cotoons Smoby so zvukom a svetlom od 12 mesiacov zelený

Zábavný detský domček so stanom Discovery Cotoons Smoby v nádhernej zeleno-bielej farebnej kombinácii si obľúbia všetky detičky od 12 mesiacov. Detský domček je multifunkčný - dieťatko sa môže hrať v domčeku, ktorý sa však vie rýchlo zmeniť na detský stan. Stan pre deti sa vyznačuje zvukovými aj svetelnými efektmi, ktoré potešia každé dieťatko a nebudú sa s ním chcieť rozlúčiť. Detský domček je vyhotovený s motívom populárneho seriálu Cotoons, ktorého postavičky poznajú deti na celom svete. Celková výška domčeka je 72 cm.

Domček prekvapí deti množstvom funkcií. Otváracie dvierka so špeciálnymi otvormi pre rôzne tvary plastových útvarov zaujmú dieťa, ktoré si vyskúša svoju šikovnosť a s valčekom na dverách si môžu do ľubovôle otáčať. Pri dvierkach sa nachádza pekná rastlina s kvietkom, ďalej má dieťa k dispozícii otváracie okienko, aby mohlo pozrieť, kto prichádza na návštevu. Svietiaci kvietok so zvukom umiestnený na domčeku, vydáva po stisnutí pekné melódie a svetielka, ktoré rozveselia detičky na veľmi dlhú dobu. Pohyblivé očká nad dverami poslúžia malým nezbedníkom, aby sa s nimi zahrali a nasmerovali ich pohľad, kamkoľvek bude treba.

Celkové rozmery detského domčeka so stanom sú 90*70*72 cm. Domček dá jednoducho prenášať, keďže disponuje praktickým držiakom, s ktorým môžu rodičia ľahko disponovať. Dizajnéri spoločnosti Smoby si poradili aj s konštrukciou pre jednoduché a efektívne skladanie a rozkladanie detského stanu. Detský domček nevyžaduje veľa miesta a je ho možné v prípade potreby kamkoľvek odložiť. Elektronický modul, ktorý slúži na vydávanie zvukových a svetelných efektov, je napájaný batériami, ktoré sú súčasťou balenia.

Cotoons Wabap Smoby skateboardista na diaľkové ovládanie dĺžka 16 cm od 24 mesiacov

Detská figúrka Wabap Cotoons na diaľkové ovládanie je určená pre najmenšie deti. Je to kvalitná hračka z francúzskej spoločnosti Smoby, má krásny zeleno-oranžový dizajn z populárnej série hračiek Cotoons a bezdrôtové diaľkové ovládanie na baterky, ktoré sa príjemne drží a padne akurát do detskej rúčky. Kolieska zvládnu všetky bežné typy podláh a iných rovných povrchov.

Skateboardista má rozmery 16*9*18 cm a bezpečné oblé tvary, ktoré jednak pôsobí na dieťa príjemne a jednak sa hračkou nezraní. Diaľkovo ovládaný panáčik dokáže ísť dopredu alebo sa otáčať.

Smoby je renomovaný francúzsky producent plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery90*70*72 cm
Celková výška72 cm
Rozmery balenia61*20*76 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,0 kg
PoznámkaBattery: 2 x AG13/LR44 included
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné