Set domček so stanom Discovery Cotoons Smoby so zvukom a svetlom a kočík a chodítko MiniKiss s bábikou

Popis produktu

Vyberajte si z kvalitných hračiek pre vašich najmenších za výborné ceny. Set domček so stanom Discovery Cotoons Smoby so zvukom a svetlom a kočík a chodítko s bábikou je krásny set hračiek pre deti od 12 mesiacov. Hračky v sete zabavia deti počas dlhých zimných večerov a zároveň im pomôžu s rozvojom zručností a schopností. Zvýhodnený set hračiek od francúzskej spoločnosti Smoby ponúkajú ten najlepší výber hračiek pre každé dieťa. Pri kúpe setu rodičia výrazne ušetria a deti sa budú radovať z kvalitných hračiek. Set hračiek je krásny doplnok do každej detskej izbičky a zahrá sa s ním aj viac detí.

Detský domček so stanom Discovery Cotoons Smoby so zvukom a svetlom od 12 mesiacov zelený

Krásny detský domček so stanom Discovery Cotoons Smoby v jedinečnej zeleno-bielej farebnej kombinácii je vhodný darček pre každé dieťa od 12 mesiacov. Detský domček je multifunkčná hračka - dieťatko sa môže hrať v domčeku, ktorý sa však vie rýchlo zmeniť na detský stan. Stan pre deti sa vyznačuje zvukovými aj svetelnými efektmi, ktoré potešia každé dieťatko a nebudú sa s ním chcieť rozlúčiť. Detský domček je vyhotovený s motívom populárneho seriálu Cotoons, ktorého postavičky poznajú deti na celom svete. Celková výška domčeka je 72 cm.

S domčekom si dieťa užije veľa zábavy. Otváracie dvierka so špeciálnymi otvormi pre rôzne tvary plastových útvarov zaujmú dieťa, ktoré si vyskúša svoju šikovnosť a s valčekom na dverách si môžu do ľubovôle otáčať. Pri dvierkach sa nachádza pekná rastlina s kvietkom, ďalej má dieťa k dispozícii otváracie okienko, aby mohlo pozrieť, kto prichádza na návštevu. Svietiaci kvietok so zvukom umiestnený na domčeku, vydáva po stisnutí pekné melódie a svetielka, ktoré rozveselia detičky na veľmi dlhú dobu. Pohyblivé očká nad dverami poslúžia malým nezbedníkom, aby sa s nimi zahrali a nasmerovali ich pohľad, kamkoľvek bude treba.

Celkové rozmery detského domčeka so stanom sú 90*70*72 cm. Domček dá jednoducho prenášať, keďže disponuje praktickým držiakom, s ktorým môžu rodičia ľahko narábať. Dizajnéri spoločnosti Smoby si poradili aj s konštrukciou pre jednoduché a efektívne skladanie a rozkladanie detského stanu. Detský domček nevyžaduje veľa miesta a je ho možné v prípade potreby kamkoľvek odložiť. Elektronický modul, ktorý slúži na vydávanie zvukových a svetelných efektov, je napájaný batériami, ktoré sú súčasťou balenia.

Kočík pre bábiku a detské chodítko 2v1 MiniKiss Smoby od 12 mesiacov svetloružový

Chodítko a kočík pre bábiku 2v1 MiniKiss je vhodná hračka najmä pre dievčatká a ich bábiky už od 12 mesiacov. Má výšku 47 cm, výborne teda poslúži ako opora a zábavná hračka pre najmenšie dievčatá. Celkové rozmery dievčenskej hračky sú 50*43*47 cm. Zaujímavosťou tejto hračky je, že ponúka 2 funkcie: je to kočík pre bábiku a zároveň chodítko, pomocou ktorého sa najmenšie deti učia chodiť. Opieraním sa o chodítko deti naberajú istotu pri prvých krokoch, ľahšie si osvojujú pohyby pri chodení. Je to veľmi bezpečný spoločník na prechádzky najmenších. Dievčatá sa so svojim kočíkom môžu nielen hrať na mamičky, ale učia sa pri tom aj chodiť. Na kolieskach sú tlačidlá, ktoré detské chodítko po stlačení zabrzdia, aby dieťatku neutieklo, vtedy ide kočík pomaly. Po uvoľnení brzdy sa kolesá ľahko točia a dievčatko sa prechádza s bábikou.

Chodítko pre dievčatá pomôže pri prvých neistých krôčikoch najmenších detí a neskôr sa so svojou bábikou v kočíku môžu vybrať na prechádzku, objavovať okolie, rozvíjať svoje pohybové zručnosti a motoriku, posilňujú svalstvo. Do kočíka sa vojde bábika veľkosti 42 cm, má nežnú svetloružovú farbu.

Bábika pre najmenších Minikiss Smoby so zvukom v čiapočke 27 cm od 12 mesiacov ružová

Bábika MiniKiss v čiapočke je ideálna hračka pre najmenšie dievčatká, a to už od 12 mesiacov. Bábika po zatlačení bruška vydáva zvuk bozku, ktorý prekvapí každé dieťa. Oblečená je v dupačkách v ružovej farbe s nápisom MiniKiss a na hlave má roztomilú čiapočku, ktorá zároveň farebne ladí s dupačkami. Detská bábika má hlavičku, ruky a nohy vyrobené z kvalitného jemného plastu, ktorý je na dotyk veľmi jemný. Zvyšok tela je textilný, takže bábika je mäkučká na dotyk. Táto pekná bábika mávýšku 27 cm, čo je ideálny rozmer pre všetky najmenšie dievčatá – mamičky.

Bábika má odnímateľnú elektronickú časť, aby sa dala ľahko a pohodlne vyprať. Súčasťou balenia sú aj 3 AA/LR44 batérie, ktoré bábika potrebuje na vydávanie zvukov. Šaty bábiky sa dajú vyzlieka a opäť obliekať a dokúpiť môžete ďalšie oblečenie s kolekcie MiniKiss, aby vaša malá mamička mohla svoje malé bábätko prezliekať. Šaty sa dajú vyzliecť a vyprať v 30° vode.

Smoby je renomovaný francúzsky producent kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov.

Doprava 59
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery90*70*72 cm
Celková výška72 cm
Rozmery balenia61*20*76 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,0 kg
PoznámkaBattery: 2 x AG13/LR44 included
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné