Set domček so stanom Discovery Cotoons Smoby so zvukom a svetlom a odrážadlo s klaksónom

Popis produktu

Každé dieťa túži po vlastnom odrážadle a domčeku s množstvom funkcií. Set domček so stanom Discovery Cotoons Smoby so zvukom a svetlom a modré odrážadlo s klaksónom sú krásne hračky pre deti od 12 mesiacov. Hračky v sete pomáhajú detičkám rozvíjať jemnú motoriku, zručnosti a komunikačné schopnosti. Kvalitné hračky od spoločností Smoby a BIG s jedinečným dizajnom máme v ponuke za zvýhodnenú cenu, takže pri nákupe výrazne ušetríte. Set hračiek je krásny doplnok do každej detskej izbičky a môžu sa s nimi hrať aj viaceré deti.

Detský domček so stanom Discovery Cotoons Smoby so zvukom a svetlom od 12 mesiacov zelený

Detský domček so stanom Discovery Cotoons od francúzskej spoločnosti Smoby v príjemnej zeleno-bielej kombinácii si obľúbia všetky deti od 12 mesiacov. Detský domček je multifunkčný - dieťatko sa môže hrať v domčeku, ktorý mu však vedia rodičia zmeniť na detský stan rýchlo a jednoducho. Stan pre deti sa vyznačuje zvukovými aj svetelnými efektmi, ktoré potešia každé dieťatko a nebude sa s ním chcieť rozlúčiť. Detský domček je vyrobený s motívom obľúbeného seriálu Cotoons, ktorého postavičky poznajú tisíce detí. Celková výška domčeka je 72 cm.

Domček prekvapí každé dieťa rozličnými funkciami a doplnkami. Otváracie dvierka so špeciálnymi otvormi pre rôzne tvary plastových útvarov zaujmú dieťa, ktoré si vyskúša svoju šikovnosť a s valčekom na dverách si môžu do ľubovôle otáčať. Pri dvierkach sa nachádza pekná rastlina s kvietkom, ďalej má dieťa k dispozícii otváracie okienko, aby mohlo pozrieť, kto prichádza na návštevu. Svietiaci kvietok so zvukom umiestnený na domčeku, vydáva po stisnutí pekné melódie a svetielka, ktoré rozveselia detičky na veľmi dlhú dobu. Pohyblivé očká nad dverami poslúžia malým nezbedníkom, aby sa s nimi zahrali a nasmerovali ich pohľad, kamkoľvek bude treba.

Celkové rozmery detského domčeka so stanom sú 90*70*72 cm. Domček dá jednoducho presúvať, keďže disponuje praktickým držiakom, s ktorým môžu rodičia ľahko disponovať. Dizajnéri spoločnosti Smoby si poradili aj s konštrukciou pre jednoduché a efektívne skladanie a rozkladanie detského stanu. Detský domček nevyžaduje veľa miesta a je ho možné v prípade potreby kamkoľvek odložiť. Elektronický modul, ktorý slúži na vydávanie zvukových a svetelných efektov, je napájaný batériami, ktoré sú súčasťou balenia.

Odrážadlo New Bobby BIG s kalksónom od 12 mesiacov tyrkysové

Odrážadlo pre deti - autíčko je vhodné pre každé dieťa od 12 mesiacov a má peknú tyrkysovú farbu. Je vyrobené z kvalitných materiálov a má nosnosť až 50 kg. Odrážadlo pre deti BIG Bobby Classic podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa a správny vývoj bedrových kĺbov, aj vďaka správnemu posedu. Volant odrážadla určuje smer jazdy a je navyše vybavený funkčným klaksónom. Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou.

Volant odrážadla má vôľu do strán 30°. Kolieska odrážadla Bobby Classic Racer majú tiché pneumatiky, ktoré vynikajúco sedia na ceste. Sedačka detského odrážadla je ergonomicky tvarovaná pre maximálny komfort a radosť z jazdy. Sedačka na odrážadle je vytvarovaná tak, že sa väčšie detičky môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke. V prednej aj zadnej časti autíčka sú konektory na pripojenie ďalších praktických doplnkov značky BIG - vozík, ťažné lano a pod.

Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý produkuje vysokokvalitné, bezpečné a originálne detské hračky hlavne z plastových materiálov. BIG poskytuje na svoje výrobky nadštandardnú záruku 3 roky.

Smoby je renomovaný francúzsky producent plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava 59
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery90*70*72 cm
Celková výška72 cm
Rozmery balenia61*20*76 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,0 kg
PoznámkaBattery: 2 x AG13/LR44 included
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné