Set domček pre bábiku Large Doll's Play Center Natur D'Amour Baby Nurse Smoby a športový kočík s klokankou a 32 cm bábikou

Popis produktu

Domček pre bábiku a športový kočík s klokankou a 32 cm bábikou predstavujú originálnu sadu hračiek pre deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú s bábikami. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, deti si vezmú svoju novú bábiku do kočíka na prechádzky v parku a večer ju pripravia na spánok vďaka multifunkčnému domčeku s kuchynkou, kúpeľnou a spáľňou. Pri hre na rodičov tak zažijú realistickejšie zážitky, rýchlejšie si rozvíjajú jemnú motoriku a komunikačné schopnosti. Dievčatá si trénujú starostlivosť o najmenších a ľahšie si vytvárajú sociálne väzby.

Domček pre bábiku Large Doll's Play Center Natur D'Amour Baby Nurse Smoby trojkrídlový s 23 doplnkami

Domček pre bábiku Natur D'Amour z kolekcie Baby Nurse je vynikajúci darček pre všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov. Herný komplex tvoria 3 hracie časti, ktoré sú vhodné pre bábiku s maximálnou veľkosťou 42 cm. Hlavnú, stredovú časť domčeka tvorí kúpeľňa s vaničkou so sprchou a prebaľovacím pultom s moderným vzorom. Zadnú stenu tvorí fotorámik, ozdobený srdiečkom, do ktorého si dievčatko môže dať svoju fotografiu s bábikou. Ľavé krídlo domčeka pozostáva z kuchynskej časti, v ktorej je jedálenská stolička s pultíkom, drez, varná doska a v spodnej časti je umiestnená mikrovlnná rúra, v ktorej malé mamičky rýchlo ohrejú bábikám jedlo. 

V pravom krídle sa nachádza spálňa s pohodlnou postieľkou, nad ktorou je kolotoč so srdiečkami a vtáčikmi pre lepší spánok bábiky. Nočná lampička za hlavičkou bábiky vydáva v noci príjemné a nerušivé fosforeskujúce svetlo. Postieľka sa dá v prípade potreby od domčeka odpojiť a dieťa si môže dať postieľku s bábikou pri svoju vlastnú a spať tak spolu. Toto multifunkčné opatrovateľské centrum ponúka bohatú sadu 23 doplnkov, medzi ktorými je hrniec s pokrievkou, tanierik s lyžičkou na kŕmenie, fľaška na mlieko, detská výživa, zubná kefka, šampónik, teplomer, príručka starostlivosti o bábätko a rôzne ďalšie doplnky. Celkové rozmery opatrovateľského centra v rozloženom stave sú 149*71*71 cm, pričom celková výška dosahuje 71 cm.

Kočík športový s textilným poťahom Pop Pushchair Natur D'Amour Baby Nurse Smoby s otočnými kolesami pre 42 cm bábiku

Kočík športový s textilným poťahom Natur D'Amour z kolekcie Baby Nurse poteší všetky dievčatká od 18 mesiacov, ktoré sa rady hrajú so svojimi bábikami. Moderné vyhotovenie v pastelových farbách ružovej, sivej a bielej očarí malé mamičky, ktoré budú môcť do sedačky usadiť bábiku s maximálnou veľkosťou 42 cm. Na sedadle je kvalitná textília s moderným vzorom. S kočiarikom sa ľahko manévruje vďaka predným otočným kolieskam, umožňujúcim hladkú a rýchlu jazdu. Ergonomická rúčka je vo výške 54 cm od zeme. Kovová konštrukcia v kombinácii s odolným a kvalitným plastom zaručí deťom nerušený zážitok pri kočíkovaní svojej obľúbenej bábiky v interéri aj exteriéri. Rozmery produktu sú 50*38*53 cm, kočík je skladný, dá sa ľahko prenášať.

Klokanka s batohom Backpack Natur D'Amour Baby Nurse Smoby pre 42 cm bábiku nastaviteľné ramienka a vrecko pre fľašku

Klokanka s batohom Backpack Natur z edície Baby Nurse predstavuje skvelý darček pre dievčatká od 3 rokov, ktoré rady cestujú so svojou bábikou. Detský batoh v nádhernom pastelovom prevedení v ružových odtieňoch je vybavený praktickou klokankou, do ktorej sa zmestí bábika s maximálnou veľkosťou 42 cm. Na bočnej strane sa nachádza praktické vrecko na fľašku a vďaka nastaviteľným ramenným popruhom sa batoh prispôsobí každému dieťaťu. Štýlový batoh očarí každé dieťa, umožňuje bezproblémovú manipuláciu a uzatváranie je vyriešené praktickými sťahovacími šnúrkami a suchým zipsom. Batoh pre bábiku je vyrobený z prvotriedneho textilu, ktorý sa dá jednoducho čistiť navlhčenou handričkou. Rozmery batohu s klokankou sú 24*9*34 cm.

Bábika Natur Baby D'Amour Baby Nurse Smoby mäkké telíčko v pastelových dupačkách 32 cm

Detská bábika Natur Baby D'Amour z populárnej edície Baby Nurse predstavuje dokonalý darček pre všetky deti a najmä dievčatká od 18 mesiacov. Nádherná bábika má výšku 32 cm, vďaka ospalým očkám a milej tváričke upúta pozornosť každej malej mamičky, ktorá túži po vlastnej bábike, o ktorú sa bude s láskou starať. Mäkučké telíčko bábiky je zabalené v krásnych pastelových dupačkách z jemného textilu s nápisom Baby Nurse. Bábika vyzerá veľmi realisticky, je to ideálna hračka na objímanie a maznanie sa, dá sa k nej dokúpiť aj množstvo doplnkov a príslušenstva.

Francúzsky Smoby je popredný výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery149*71*71 cm
Celková výška71 cm
Výška pracovnej plochy41 cm
Rozmery balenia80*24*63 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbakrémová
Vhodné pre bábiku30 - 42 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.