Výrobca: Smoby Kategória: Domčeky pre deti so šmykľavkou Kód: SM810402-7
559,99 €
369,99
Množstvo:
Tovar skladom
Doprava zadarmo
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Set hračiek v sebe zahŕňa jedinečný domček My House s elektronickým zvončekom a šmykľavku Toboggan XL od výrobcu Smoby. Ďalšou úžasnou súčasťou setu hračiek je dopravné ihrisko BIG, ktoré obsahuje cestné kužele, dopravné značkysemafor. V tejto úžasnej cenovo výhodnej ponuke získavate až 5 hračiek naraz od kvalitných európskych výrobcov. Deti sa z nich budú tešiť dlhé roky a vy popri tom ušetríte. Domček sa výborne dopĺňa so šmykľavkou aj s dopravným ihriskom. Deťom ponúkajú široké spektrum hier, ktoré im pomôžu s mentálnym i fyzickým vývinom.

Dopravné ihrisko BIG deti krásne využijú pri hrách s preliezačkou, šmykľavkou alebo domčekom. Značkou STOP označia zákaz vstupu, parkovanie pre autíčka označia značkou parkovisko, určia si prechod pre chodcov, hlavnú cestu a semaforom značia, kedy je prechod povolený a kedy má návštevník zastaviť. Na vytvorenie zábran im poslúžia cestné kužele. Dopravné ihrisko je vynikajúci prostriedok na rozvoj detskej fantázie a na vylepšenie každej hry.

Detský domček My House Smoby s 2 dvierkami a elektronickým zvončekom od 2 rokov

Detský domček Smoby My House má originálny dizajn, ktorý sa výborne hodí do každej záhrady alebo na dvor. Domček sa hodí pre deti od 2 rokov, ale zahrajú sa s ním aj staršie deti. Má rozmery 135*115*120 cm, pričom jeho celková výška je 135 cm. Steny záhradného domčeka sú pevné a stabilné, hra v domčeku je maximálne bezpečná. Steny domčeka majú povrch ako ozajstné tehly. Súčasťou sú okno s otváracími okenicami a ďalšie veľké okrúhle okno, ktoré spolu zabezpečujú prílev čerstvého vzduchu do domčeka. Žiarivé farby podnecujú detskú fantáziu.

Záhradný detský domček má hmotnosť 23,40 kg, preto je veľmi stabilný a pevný, ľahko odoláva vplyvom počasia. Zaujímavým detailom domčeka sú zamykateľné dvere s kľúčom. Deti sa pri hre cítia ako dospelí, ktorí pred odchodom z domu zamknú dvere a zoberú si so sebou kľúč. Ďalším realistickým doplnkom je elektronický zvonček, ktorým sa ohlási každá prichádzajúca návšteva. Balenie obsahuje batérie 2 x 1,5V/AAA/LR03. Domček pre deti sa poskladať aj rozložiť veľmi jednoduchým spôsobom. Deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie, zahrajú sa v ňom aj s kamarátmi. Je dostatočne priestranný pre hru viacerých detí.

Detská šmykľavka Toboggan XL Smoby s dvojitou vlnou a vodou dĺžka 2,3 m

Detská šmykľavka Smoby Toboggan XL patrí medzi najkvalitnejšie produkty spomedzi detských šmykľaviek na trhu. So svojou 2,3 metra dlhou plochou na šmýkanie zaručuje intenzívny a jedinečný zážitok z každého zošmyknutia. Nosnosť šmykľavky je 50 kg. Jedinečnou vlastnosťou šmykľavky je anti UV filter, ktorý chráni povrch pred slnečným žiarením a preto zostane plast a jeho farby krásne žiarivé a nepoškodené počas dlhých rokov používania. Je veľmi bezpečná vďaka pevným a protišmykovým schodíkom a jazda je pohodlná vďaka príjemnému došmyku na konci šmykľavky.

Šmykľavka pre deti Smoby s dvojitou vlnou je skvelou voľbou pre vaše ratolesti. Šmykľavka má ergonomickú, tvarovanú dvojitú vlnu a možnosť napojenia na vodu. Deti sa šmýkajú na vode rovno do bazénika, a tak majú svoj vlastný tobogan. Lezenie po schodíkoch je bezpečné a príjemné aj bosou mokrou nohou. Detská šmykľavka sa veľmi jednoduchým spôsobom dá poskladať a znova rozložiť, keď ju dieťa nepoužíva. Šmykľavka je 2,3 m dlhá, jej rozmery sú 230*237*142 cm. Šírka plochy na kĺzanie je 40 cm. Výška držiakov je 43 cm. Je vhodná pre deti od 3 rokov.

Detský semafor BIG automatický čierny

BIG detský semafor v čiernom prevedení naučí deti základom cestnej premávky. Semafor automaticky mení farby každých 30 sekúnd a poskytne deťom veľa novej a nepoznanej zábavy, keď budú svoju jazdu na odrážadle alebo trojkolke usmerňovať podľa pokynov semafora. Semafor má robustnú konštrukciu, aby vydržal nešetrné detské zaobchádzanie. Výška semaforu je 71 cm. Pre dosiahnutia maximálnej stability sa dá základňa semafora naplniť vodou alebo pieskom, takže sa nemôže prevrátiť. Detský semafor funguje na 3xAA batérie. Ak v zápale hry malí vodiči zabudnú semafor vypnúť, kvôli úspore energie po hodine prevádzky automaticky zhasne.

Detské dopravné značky BIG 10 druhov

BIG set detských dopravných značiek naučí vaše dieťa základom cestnej premávky. Kolekcia detských dopravných značiek obsahuje až šesť značiek. Štyri detské dopravné značky Big sú obojstranné, teda v súprave mate dokopy až 10 značiek. Detské dopravné značky BIG znázorňujú STOP, parkovisko, prechod pre chodcov, varovanie - nebezpečenstvo, obojsmernú premávku, zákaz predbiehania, zákaz zastavenia, hlavnú cestu, koniec hlavnej cesty a daj prednosť v jazde. Vďaka robustnej základni majú značky dobrú stabilitu. Ich výška je 69 cm. Veľká súprava značiek s desiatimi symbolmi je určená pre deti od 3 rokov.

Detské cestné kužele BIG 4 diely od 12 mesiacov

BIG detské cestné kužele v sete štyroch kusov sú prevedené v autentickej červeno-bielej kombinácii a poskytnú deťom veľa zábavy pri jazde na odrážadle. Cestné kužele BIG môže dieťa obchádzať a cibriť si tak motorické zručnosti. Pri hre môžu poslúžiť ako policajné uzávery, na obchádzanie prekážok alebo jazda okolo kužeľov môže byť súčasťou zloženia "vodičských skúšok" na odrážadlo. Veľké kužele s výškou 26 cm sú z pružného plastu, takže vydržia veľa zrážok bez poškodenia.

Smoby je francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. BIG je špičkový výrobca z Nemecka, ktorý pri výrobe hračiek používa zdravotne neškodné najkvalitnejšie materiály. Na hračky BIG je poskytnutá nadštandardná záruka 3 roky a sú chránené UV stabilizátormi podobne ako domček a šmykľavka Smoby. Hračky Smoby a BIG spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy bezpečnosti. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Plast na hračkách je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Zaobstarajte vašim ratolestiam túto jedinečnú súpravu hračiek do záhrady a budú mať postarané o zábavu na veľmi dlhý čas. Domček, šmykľavka i dopravné ihrisko sú vyrobené s citom pre detail, z odolných materiálov, ktoré sú bezpečné pre hry najmenších detí.

Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery120*115*135 cm
Celková výška135 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
Celková dĺžka115 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť22,5 kg / 25,7 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
Podobné produkty
loader  Načítavam podobné produkty...