Set domček Priateľov s posedením pri záhone v elegantných farbách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšíriteľný

Popis produktu

Domček Priateľov s posedením pri záhone predstavuje originálnu súpravu hračiek pre deti od 3 rokov. Hračky od európskych výrobcov Smoby a Écoiffier spolu dizajnovo ladia, ozdobia každú záhradu a dvor. Domček so stolíkom dokáže rásť spolu s deťmi, kedykoľvek k nemu môžete dokúpiť originálne doplnky. Multifunkčné pieskovisko so záhradkou a záhradným náradím umožnia deťom vytvoriť si vlastnú záhradku, posadiť si kvety, bylinky alebo zeleninu. Naučia sa pestovať rastliny a získavajú reálne skúsenosti, čím si vytvárajú pozitívny vzťah k prírode a strávia čas na zdravom čerstvom vzduchu.

Domček Priateľov v elegantných farbách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšíriteľný 2 dvere s kľúčom 6 okien 

Priestranný domček Priateľov v elegantných farbách pripraví deťom od 3 rokov nezabudnuteľné zážitky. Vďaka svojim rozmerom ponúkne chlapcom a dievčatám rozsiahly priestor na hranie, zabavia sa v ňom spolu so svojimi kamarátmi a súrodencami. Domček je vybavený dvojitou strechou, polovičnými dverami, prednými plnými dverami s kľúčom a priezorom. Na fasáde sa nachádza aj praktická otvárateľná poštová schránka pre poštára, deti si užijú výhľad vďaka 6 oknám a 2 okeniciam, ktoré sa dajú otáčať o 360°. V domčeku budú mať vaši najmenší čerstvý vzduch aj počas horúcich letných dní a dokážu si regulovať množstvo dopadajúceho slnečného svetla.

V zadnej časti domčeka sa nad polovičnými dverami nachádzajú mreže s imitáciou vtáčej búdky. Domček pre deti je vyrobený z odolného plastového materiálu, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je veľmi príjemný, zamatový na dotyk. Je vyhotovený vo farebnej kombinácii bielej, zelenej, šedej a béžovej farby a o jeho nádherný vzhľad sa postará UV filter, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred vyblednutím. Domček má pevné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj nepriaznivému počasiu. Rozmery produktu sú 176*115*162 cm, pričom jeho celková výška je 162 cm. S veľkými plastovými dielmi a skrutkami poskladáte domček veľmi rýchlo a jednoducho, bez akýchkoľvek problémov.

Piknik stôl s dvoma lavicami k domčeku Smoby Neo Jura Lodge s UV filtrom

Vonkajší piknikový stôl s dvoma lavicami predstavuje výbornú možnosť, ako spraviť dieťaťu pri detskom domčeku miesto, na ktorom si posedí so súrodencami a kamarátmi. Piknik stôl s lavicami je vyhotovený v červenej a šedej farebnej kombinácii, jeho povrch chráni anti UV filter. Piknikový stolík s lavicami má odolné, dvojité steny a je vyrobený najmodernejším výrobným procesom Blow Molding, rovnako ako všetky domčeky Smoby. Vyznačuje sa stabilitou, odolnosťou voči poveternostným podmienkam a jeho povrch je zároveň jemný a zamatový na dotyk. Rozmery stolíka s lavicami sú 81*54*49 cm, pričom výška stolíka je 49 cm. Umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž.

Pieskovisko a zeleninová záhradka k všetkým domčekom Square Garden Sandpit Smoby

Pieskovisko a zeleninová záhradka Square Garden Sandpit 2v1 predstavuje skvelú voľbu pre všetky deti od 2 rokov, ktoré sa rady hrajú na povolanie záhradníkov a farmárov. Multifunkčné pieskovisko umožňuje deťom naplno využiť svoju kreativitu a fantáziu pri hre v piesku alebo sa v ňom naučia vypestovať svoje prvé kvety a chutnú zeleninu. Pieskovisko sa skladá zo 4 pevných a odolných plastových stien v krásnom šedom vyhotovení s motívom slimáčika, jeho súčasťou je aj ochranná podložka, ktorou izolujete pieskovisko od zeme.

Do pieskoviska sa zmestí až 75 kg piesku, dieťa sa v ňom zahrá so svojimi obľúbenými hračkami, učí sa hĺbiť tunely, stavia si hrady, rozvíja si svoju fantáziu a predstavivosť. Pri hre na záhradníkov využijú deti priestor pieskoviska ako zeleninovú záhradku, do ktorej sa zmestí 60 litrov zeminy. Pieskovisko a záhradka 2v1 je skvelým rozšírením ku všetkým domčekom Smoby, dá sa s ním hrať aj samostatne. Kompaktné rozmery 76*76*17 cm zaručia, že sa pieskovisko zmestí aj do menšej záhrady.

Fúrik s kosačkou na trávu Garden Super Pack 3v1 Écoiffier so záhradným náradím 16 doplnkov

Fúrik s kosačkou na trávu Garden Super Pack 3v1 od francúzskeho výrobcu Écoiffier je originálna záhradná sada hračiek pre deti už od 18 mesiacovChlapci aj dievčatá sa môžu tešiť na tyrkysovo-zelený fúrik s jedným kolieskom a realistickú kosačku, s ktorými sa zahrajú na povolanie záhradkárov. K dispozícii budú mať 16-dielnu sadu doplnkov, v ktorej sa nachádza aj plastový košík s rukoväťou, 4 formičky v tvare zeleniny, 2 kvetináče, krhlička na polievanie, hrabličky, motyčka, hrable na lístie, lopatka, záhradnícke nožnice a kolík na sadenie. Kosačka pri potiahnutí štartovacej šnúry vydáva mechanický zvuk, ako pri skutočnom štartovaní.

Smoby je špičkový francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné hračky pre deti každého veku.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery176*115*162 cm
Celková výška162 cm
Rozmery balenia118*25*59 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.