Set domček Priateľov Smoby s predzáhradkou a veľká vodná dráha AquaPlay na záhradu

Popis produktu

Domček Priateľov Smoby s predzáhradkou veľká vodná dráha AquaPlay na záhradu sú tým najlepším darčekom pre všetky kreatívne a neposedné deti od 3 rokov. Sadu hračiek ponúkame za zvýhodnenú cenu, takže ušetríte viac ako pri kúpe samostatných hračiek. Hračky v sete dizajnovo a farebne ladia, spolu vytvoria na záhrade osviežujúci herný komplex, dajú sa využívať celoročne - v exteriéri aj interiéri. Výhoda domčeka Smoby je jeho rozšíriteľnosť, takže k nemu budete môcť kedykoľvek dokúpiť ďalšie skvelé doplnky. Hračky od francúzskeho Smoby a švédskej značky AquaPlay sú zárukou prvotriednej európskej kvality, vydržia zabávať deti po dlhé roky.

Domček Priateľov s predzáhradkou priestranný Neo Friends House Smoby rozšíriteľný

Najnovší domček Priateľov Neo Friends House od francúzskeho výrobcu Smoby sa vyznačuje najnovším dizajnom a množstvom skvelých doplnkov, ktoré potešia všetky deti už od 3 rokov. Vďaka svojej veľkosti ponúkne chlapcom a dievčatám mimoriadne veľký priestor na hranie. Je vybavený dvojitou strechou s komínom, 2 polovičnými dverami s otvormi pre listy od poštára a 6 oknami s 2 otvárateľnými okenicami. Deti tak budú mať vnútri vždy čerstvý vzduch aj počas horúcich letných dní, takisto ocenia aj piknikový stolík, ktorý sa dá používať z vnútornej aj vonkajšej strany domčeka.

Domček je rozšíriteľný o tieto doplnky:

  • letná kuchynka s príslušenstvom
  • plné uzamykateľné dvere s kľúčikom s otvorom na poštu
  • odkvapová rúra s barelom na dažďovú vodu
  • plastová podlaha (3 sety)
  • solárna lampa
  • slnečník pripojiteľný na piknikový stolík

Pre každú veselú návštevu je pripravený elektronický zvonček, ktorý sa napája batériami typu 2xAAA (nie sú súčasťou balenia). Pri domčeku čaká na malých záhradkárov predzáhradka s kvetináčmi, v ktorých si budú pestovať kvety a bylinky. K dispozícii budú mať aj ďalší kvetináč, ktorý ozdobí predné priečelie. Domček pôsobí veľmi realisticky, jeho povrch v tvare reliéfu z dreva a kameňa očarí každé dieťa, pričom ich poteší aj obrázok v tvare mačičky, psíka či vtáčikov. Rozmery tohto domčeka sú 217*171*172 cm, pričom jeho celková výška je 172 cm.

Vodná dráha Gigaset AquaPlay extra veľká s 11 loďkami 8 figúrkami priehradou a žeriavom

Vodná dráha Gigaset od AquaPlay je vynikajúcou voľbou pre všetky zvedavé deti od 3 rokov. Extra veľká dráha ponúkne deťom sadu 11 lodiek, 8 figúrok, vodnú priehradu, žeriav, mlyn a množstvo ďalších doplnkov, s ktorými sa zabavia na dlhé roky. Rozmery tohto vodného centra sú 330*330*25 cm. Deti budú nadšené množstvom vodných kanálov, zákrut, pričom na nich čaká v strede dráhy aj kruhový objazd. Pri skladaní sa zahrajú na povolanie inžinierov a konštruktérov, po poskladaní si budú užívať hru s lodičkami a objavovať fyzikálne vlastnosti vody. Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov, je vodotesná, umožňuje hru v exteriéri aj interiéri.

Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, víria vodu pomocou vodného kolesa, usmerňujú jej tok a hrajú sa na námorníkov. Vodný systém poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu, deti naplno uplatňujú svoju nápady. Plavia sa s loďkami, prečerpávajú vodu do vodnej nádrže a využívajú veľký transportný žeriav pre ukladanie materiálu, pričom pre menšie loďky využijú aj klasický mini-žeriav. Plánujú trasu každej loďky aj s figúrkami a zisťujú, ako sa čo najrýchlejšie preplaviť z jedného miesta na druhé. Obojživelná loďka sa na vodnú hladinu dostane pomocou nástupnej plošiny, deti poteší aj most cez vodný kanál.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa. AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Má dizajn, ktorý bol navrhnutý vo Švédsku. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery171*217*172 cm
Celková výška172 cm
Rozmery balenia150*40*88 cm
Celková dĺžka217 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
MechanickéSS2023 vozík ECO465
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť34,5 kg / 38,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Farbabiela
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.