Set domček Priateľov Smoby s kuchynkou a zvončekom a stôl Voda&Piesok 2v1 s mlynom

Popis produktu

Set unikátneho detského domčeka Priateľov detským stolíkom na hranie Voda&Piesok 2v1  pre deti od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu a zaručuje deťom hodiny plné zábavy. Hračky sú vyrobené z kvalitných plastových materiálov, ktoré sa vyznačujú odolnosťou a sú príjemné na dotyk. Materiál má špeciálnu anti UV ochranu pred slnečným žiarením, takže chráni farby a tie ostanú žiarivé po dlhý čas. Príjemné farebné odtiene oboch hračiek vzájomne  pekne ladia a spolu tvoria zábavné centrum pre vaše deti. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené. Setom, ktorý tvorí domček Priateľov a  detský stolík na hranie Voda&Piesok 2v1, urobíte deťom dvojnásobnú radosť a kúpou ešte aj ušetríte

Domček Priateľov Smoby s kuchynkou a elektronickým zvončekom rozšíriteľný

Záhradný plastový domček Priateľov od výrobcu Smoby je navrhnutý v modernom štýle. Vďaka svojim rozmerom poskytuje priestor pre hru aj niekoľkým deťom naraz. Výška domčeka je 172 cm a pôdorys má rozmery 217*155 cm. Kombinácia bielej, sivej, zelenej a oranžovej farby dávajú domčeku pre deti atraktívny vzhľad. Domček Priateľov sa stane obľúbeným miestom pre hru detí už od 3 rokov. Plastový domček má oblé hrany, je pevný a bezpečný pri hre detí.  Zaujímavým detailom domčeka je kuchynka s drezom, ktorá si získa pozornosť každého dieťaťa. Domček Smoby má množstvo prvkov, ktoré rozvíjajú detskú fantáziu. Smoby plastový domček Priateľov sa stane obľúbeným miestom hier detí na záhrade alebo dvore. Aby bola hra detí čo najviac realistická, francúzsky výrobca hračiek Smoby pripravil vybavenie a zariadenie domčeka pre 2 deti.

 V kuchynke plastového domčeka sa nachádza kuchynský riad a príbor pre 2 deti. Piknikový stôl s 2 lavicami je skvelým miestom na podávanie obeda, ale tiež poskytuje dostatok priestoru na iné aktivity detí. Piknikový stolík s lavicami môže byť vo vnútri domčeka alebo vonku, kde pre pohodlné servírovanie môžu využiť priamo z kuchyne servírovacie okno. Stabilitu a bezpečnosť pri sedení na lavici pri piknikovom stole zabezpečuje priame upnutie stolíka a lavíc na konštrukciu domčeka. Rozmer piknikového stola je 55*38 cm a rozmer lavice 23*16 cm. Dojem skutočnej kuchyne umocňuje kuchynský riad, príbor, imitácia potravín, ale tiež bočné úchyty  na kuchynské náradie.

V prednej časti plastového domčeka Priateľov sa nachádzajú vchodové dvere, ktoré sú vysoké 91 cm a široké 41 cm, 2 veľké okná  a 1 okienko s okenicami na poschodí. Radosť z každej návštevy znásobuje elektrický zvonček na dverách. Deti milujú realistické hry a práve zvonček na dverách a kuchynka s drezom a tečúcou vodou zážitok z hry umocňujú. Na dverách sa nachádza otvor na poštu. Pod jedným veľkým oknom sa nachádza kvetináč, do ktorého si deti môžu zasadiť kvety. V zadnej časti plastového domčeka Priateľov sú dvere s mriežkou, 2 veľké okná a 1 okienko s okenicami na poschodí. Steny domčeka pripomínajú imitáciu tehál a dávajú mu vzhľad skutočného domu. Plastový domček Smoby s anti UV filtrom poskytuje deťom ochranu pred slnečnými lúčmi a deti sa môžu hrať vonku aj v nepriaznivom počasí. Domček Smoby je vhodný pre dievčatá i chlapcov od 3 rokov. 

Detský stolík na hranie Smoby Voda&Piesok 2v1 od 18 mesiacov

Detský stolík na hranie pre deti  má štvorcový tvar je ladený v zelenej, modrej, bielej a červenej farebnej kombinácii, vďaka ktorým pôsobí veľmi sviežo a moderne. Detský stolík na hranie je ideálny pre deti od 18 mesiacov. Stolík na hranie je špecifický svojou multifunkčnosťouVrchný kryt stolíka sa dá dať dole a pod ním sa nachádzajú dve hlavné komory, do ktorých sa môže dať voda alebo piesok a deti sa tak môžu vyšantiť s formičkami a inými hračkami. Pri prikrytí vrchným krytom môžu vaše ratolesti na detskom stolíku kresliťobedovať alebo sa hrať.

Sučasťou detského stolíka Voda&Piesok 2v1 je aj set hračiek do piesku: lodička, lopatka, hrabličky a dvoch formičiek. Ďalej obsahuje malý mlyn, cez ktorý môžu deti presýpať piesok alebo prelievať vodu. Deti môžu regulovať prietok vody, napĺňať ňou formičky a iné nádoby, môžu pozorovať ako celý mechanizmus funguje a mať tak o zábavu postarané. Výška stola je 46 cm, výška mlyna 27 cm. Detský stolík je stabilný a bezpečný pre hru detí.  Rozmery detského stolíka na hranie sú 69*69*46 cm. S detským stolíkom na vodu a piesok si vaše detičky užijú veľa zábavných chvíľ a veselých momentov, či už pri hre osamote, so súrodencami alebo s kamarátmi.

Hračky na záhradu z dielne francúzskej spoločnosti Smoby sa vyznačujú vysokokvalitným, pevným, ale na dotyk veľmi príjemným plastom. Zaoblené hrany sú zárukou bezpečnej hry detí. Vďaka anti UV filtru si hračky zachovávajú krásne a žiarivé farby po celé roky. Moderný výrobný proces šetrí životné prostredie. Hračky Smoby prinášajú do vašich domov radosť z pohybu, hry a podnecujú detskú predstavivosť a fantáziu. Pri výbere hračiek pre vaše dieťa sú hračky Smoby tou najlepšou voľbou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozmery balenia150*40*88 cm
Celková dĺžka217 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
MechanickéSS2023 vozík ECO465
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť34,50 kg / 38,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.