Set domček Priateľov Smoby s kuchynkou a vodná dráha AquaPlay Adventure Land s dobrodružstvom

Popis produktu

Set domček Priateľov Smoby s kuchynkou vodná dráha Adventure Land je moderná sada hračiek, ktorá je vhodná pre každé dieťa od 3 rokov. Set hračiek ponúkame za akciovú cenu, vďaka ktorej ušetríte viac, ako pri nákupe hračiek samostatne. Hračky sa vynikajúco dopĺňajú, dieťa sa s nimi zabaví na dlhé roky. Domček od Smoby sa vyznačuje nadčasovým francúzskym dizajnom, jeho farby sú chránené anti UV ochranou a za dizajnom vodnej dráhy od AquaPlay stoja švédski dizajnéri. S touto kvalitnou sadou hračiek sa zabavia aj viaceré deti, vodná dráha sa dá používať v interiéri aj exteriéri.

Domček Priateľov Smoby s kuchynkou a elektronickým zvončekom rozšíriteľný

Domček Friends House od francúzskeho výrobcu Smoby je vynikajúci domček do záhrady, s ktorou sa zahrá aj viacero detí. Dvojité steny domčeka sú biele, so sivými, oranžovými a zelenými prvkami. Vďaka krásnemu dizajnu domček Smoby krásne zapadne na každý dvor či záhradu. Domček pre deti je stabilný a pevný, preto odoláva vplyvom počasia, stojí pevne a stabilne. Celková výška domčeka je 172 cm. Zaujímavým detailom domčeka je kuchynka, ktorá v sebe zahŕňa drez so stojanom na riad a s niekoľkými vešiakmi na zavesenie kuchynského náradia. Jej súčasťou je aj súprava riadov a príborov, takže sa deti zahrajú aj na povolanie kuchárov. Obedík si vychutnajú pri vonkajšom piknikovom stolíku s lavicami, ktoré sú pripojené k domčeku.

V prednej časti domčeka sú otvárateľné dvierka, 2 veľké okná a 1 okno na vrchu. Kuchynka je s vnútornou časťou prepojená otvárateľným okienkom, cez ktoré sa dá servírovať pripravené jedlo. Pod druhým veľkým oknom sa nachádza kvetináč, kde si deti môžu nasadiť kvietky a starať sa o ne. Zadná časť domčeka má dvojité mriežkované dvere, 2 veľké okná a 1 malé okienko vo vrchnej časti. Obľúbenou súčasťou detského domčeka je elektronický zvonček, ktorým sa môže ohlásiť každá návšteva, z čoho budú mať deti ešte realistickejšie zážitky pri hre na domácnosť. Povrch domčeka je chránený anti UV filtrom, vďaka ktorému si zachová aj po rokoch krásne farby. 

Vodná dráha AquaPlay Adventure Land dobrodružstvo pod vodopádom a 2 figúrky v horskej veži s vodným delom

Vodná dráha Adventure Land od AquaPlay je krásna vodná hračka pre všetky zvedavé deti od 3 rokov. Moderná dráha obsahuje 2 loďky s figúrkami medvedíka Bo a krokodíla Swena, ktoré potešia chlapcov aj dievčatá. Vodná dráha ponúkne malým námorníkom horské jazero s vodopádom lodný výťah, ktorý dopraví loďky k horskú vežu s vodnou šmykľavkou pre spúšťanie lodiek späť do vodného kanála. Tok vody dieťa poháňa s vodným mlynom, čím ovláda aj rýchlosť pohybu lodiek. Odvážni kapitáni sa budú plaviť aj cez tajomnú jaskyňu a okolo nebezpečného ostrova, pričom si budú musieť dávať pozor na funkčné vodné delo, pod ktorým sa skrýva pirátsky úkryt.

Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov, je vodotesná, umožňuje hru v exteriéri aj interiéri. Je vyrobená z odolného a ekologického plastu. Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, spúšťajú ju po šmykľavke, víria vodu pomocou vodného kolesa a hrajú sa na pirátov a námorníkov. Vodný systém poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu, deti naplno uplatňujú svoju fantáziu a využijú pri hre ďalšie doplnky. Hra s vodnou dráhou rozvíja u detí fantáziu a kreativitu. Deti sa učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu. S vodnou cestou sa zahrá aj viacer detí, kamaráti aj súrodenci. Špičkové spracovanie detailov, švédsky dizajn a vysoká kvalita vodnej hry zaručia deťom zábavu na dlhé roky. Rozmery dráhy sú 138*88*47 cm.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Má dizajn, ktorý bol navrhnutý vo Švédsku. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozmery balenia150*40*88 cm
Celková dĺžka217 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
MechanickéSS2023 vozík ECO465
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť34,50 kg / 38,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.