Set domček Priateľov Smoby s kuchynkou a vodná dráha Aquaplay Mega LockBox v kufríku

Popis produktu

Objavte kvalitné hračky, s ktorými sa vaše deti vydržia zabávať dlhé roky. Set domček Priateľov Smoby s kuchynkou vodná dráha Mega LockBox v kufríku prekvapí a poteší všetkých chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Set hračiek môžete získať za akciovú cenu, keďže pri kúpe setu výrazne ušetríte. Hračky v sete spolu krásne ladia, sú vyrobené z kvalitného materiálu a poskytnú vašim deťom veľa zábavy. Prednosťou detského domčeka v sete od Smoby je aj povrchová úprava s anti UV filtrom, vďaka ktorému si zachová krásne a žiarivé farby dlhé roky. Set hračiek spoľahlivo zabaví aj viacero detí, súrodencov a kamarátov. 

Domček Priateľov Smoby s kuchynkou a elektronickým zvončekom rozšíriteľný

Domček Priateľov Smoby je priestranný detský domček, ktorý je vhodný na hru pre viacero detí. Záhradný domček má kuchynku s drezom a doplnkami a jedálenským stolom, ktorý sa dá zmeniť na piknikový stôl vonku. Detský domček Smoby má pôdorys s rozmermi 221*155 cm. Vchodové dvere majú výšku 91 cm a šírku 41 cm, je na nich elektrický zvonček pre návštevy.

 • záhradný domček pre deti od 3 rokov
 • hmotnosť balenia 38,5 kg
 • rozmery pôdorysu 221*155 cm
 • výška domčeka 172 cm
 • kuchynka s drezom
 • sada riadu a príborov
 • 3 okná vpredu a 3 okná vzadu
 • predné dvere s výškou 91 cm a šírkou 41 cm
 • zadné polovičné dvere s mriežkovaním
 • piknikový stôl s rozmermi 55*38 cm, lavičky s rozmermi 23*16 cm
 • elektrický zvonček na batérie 2xAAA/1,5V/LR03

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Detská vodná dráha AquaPlay Mega LockBox v kufríku so štyrmi figúrkami od 3-7 rokov

Vodná dráha pre deti AquaPlay Mega LockBox predstavuje skvelú voľbu pre každé zvedavé dieťa. Pohodlne sa s ňou zahrá jedno i viacero detí, je vhodná od 3 rokov. Vodná hra AquaPlay je odrazom najvyššej švédskej kvality. Detská vodná hra má pribalené 4 zvieratká - medvedíka Boa, hrošicu Wilmu, žabku Nilsa a kačičku Lottu. Vodný systém na hranie má 4 rôzne hracie časti: vodnú priehradu s pumpou, prístav pre trajekty, výletný prístav pre lode a časť s vodným kolesom a žeriavom. Jej súčasťou je autíčko, čln a trajekt.Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov a gumeného tesnenia, voda vo vnútri teda nepreteká vonku. Je vyrobená z odolného a ekologického plastu. Výška vodnej dráhy je 22 cm, má rozmery 150*160*22 cm.

Výhodou hry Mega LockBox je, že sa dá poskladať do kufríka - jednoducho zložíte 2 okrajové časti a tie zvyšné časti vytvoria kufrík. Deti si svoju obľúbenú hru môžu vziať so sebou na výlet alebo dovolenku. Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, spúšťajú ju z priehrady na vodnú cestu, víria vodu pomocou vodného kolesa, prenášajú náklad pomocou žeriavu a vodnou pumpou napúšťajú vodu do priehrady. Vodný kanál môžu dať starší súrodenci tým mladším a tak bude poskytovať roky a roky plné zábavy a smiechu.

AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je o originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozmery balenia150*40*88 cm
Celková dĺžka217 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť34,50 kg / 38,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.