Set domček Priateľov Smoby s kuchynkou a zvončekom a vozík so zmrzlinou a hamburgermi

Popis produktu

Set hračiek pozostáva z priestranného záhradného domčeka Priateľov značky Smoby a Écoiffier detského vozíka so zmrzlinou a hamburgermi. Záhradný domček s realistickými prvkami spolu s vozíkom plným jedla poskytujú priestor pre hru detí. Smoby plastový domček Priateľov a Écoiffier vozík s jedlom farebne i dizajnovo krásne ladia. Obe hračky podporujú rozvoj motorických zručností vášho dieťatka. Deti milujú hry, v ktorých napodobňujú dospelých. Záhradný domček a vozík so zmrzlinou a hamburgermi zabavia deti na dlhú dobu. Plastový domček Priateľov na záhradu a vozík s potravinami sú hračky,s ktorými sa deti prehrajú aj niekoľko rokov. Kúpou setu obdarujete dieťatko i seba, lebo pri kúpe setu ešte aj ušetríte.

Detský domček Priateľov Smoby s kuchynkou, elektronickým zvončekom a s tečúcou vodou

Záhradný plastový domček Priateľov od výrobcu Smoby je navrhnutý v modernom štýle. Vďaka svojim rozmerom poskytuje priestor pre hru aj niekoľkým deťom naraz. Výška domčeka je 172 cm a pôdorys má rozmery 217*155 cm. Kombinácia bielej, sivej, zelenej a oranžovej farby dávajú domčeku pre deti atraktívny vzhľad. Domček Priateľov sa stane obľúbeným miestom pre hru detí už od 3 rokov. Zaujímavým detailom domčeka je kuchynka s drezom, ktorá si získa pozornosť každého dieťaťa. Domček Smoby má množstvo prvkov, ktoré rozvíjajú detskú fantáziu. Smoby plastový domček Priateľov sa stane obľúbeným miestom hier detí na záhrade alebo dvore. 

V kuchynke plastového domčeka sa nachádza kuchynský riad a príbor pre 2 deti. Piknikový stôl s 2 lavicami je skvelým miestom na podávanie obeda, ale tiež poskytuje dostatok priestoru na iné aktivity detí. Piknikový stolík s lavicami môže byť vo vnútri domčeka alebo vonku, kde pre pohodlné servírovanie môžu využiť priamo z kuchyne servírovacie okno. Stabilitu a bezpečnosť pri sedení na lavici pri piknikovom stole zabezpečuje priame upnutie stolíka a lavíc na konštrukciu domčeka. Rozmer piknikového stola je 55*38 cm a rozmer lavice 23*16 cm. 

V prednej časti plastového domčeka Priateľov sa nachádzajú vchodové dvere, ktoré sú vysoké 91 cm a široké 41 cm, 2 veľké okná  a 1 okienko s okenicami na poschodí. Radosť z každej návštevy znásobuje elektrický zvonček na dverách. Deti milujú realistické hry a práve zvonček na dverách a kuchynka s drezom zážitok z hry umocňujú. Na dverách sa nachádza otvor na poštu. Pod jedným veľkým oknom sa nachádza kvetináč, do ktorého si deti môžu zasadiť kvety. V zadnej časti plastového domčeka Priateľov sú dvere s mriežkou, 2 veľké okná a 1 okienko s okenicami na poschodí. Plastový domček Smoby s anti UV filtrom poskytuje deťom ochranu pred slnečnými lúčmi a deti sa môžu hrať vonku aj v nepriaznivom počasí. Domček Smoby je vhodný pre dievčatá i chlapcov od 3 rokov.

Detský zmrzlinársky vozík 100% Chef Écoiffier s hamburgermi od 18 mesiacov 

Detský vozík  na kolieskach v žiarivej červenej farbe je darčekom, ktoré poteší každé dieťatko už od 18 mesiacov. Realistické a nadčasové prevedenie vozíka s 29 doplnkami vhodne doplní hry detí v záhradnom domčeku. V horúcich letných dňoch si deti s radosťou vychutnajú osviežujúci nanuk alebo zmrzlinu v kornútku, ktorú pripravia samy v zmrzlinovom stroji. S vozíkom plný jedla  dokážu deti pohostiť každú návštevu. Bohatému občerstveniu, hamburgerom s kečupom, hranolkám s majonézou či sladkým koláčikom neodolá nik. Vďaka kolieskam na vozíku, môžu deti vozík jednoducho samy premiestňovať. Deti rady napodobňujú aktivity dospelých. Pri hrách na povolania sa rozvíja ich kreativita, fantázia a komunikačné schopnosti. Deti sa učia nadväzovať a rozvíjať sociálne väzby

Moderný dizajn, príjemné farby, oblé tvary a vysoká kvalita spájajú 2 francúzskych výrobcov hračiek Smoby a Écoiffier. Spoločnosť Smoby sústredí pri vývoji a výrobe hračiek pozornosť na detaily a bezpečnosť detí pri hre. Značka Smoby získala certifikát kvality. Kombinácia kvality a originálneho dizajnu zaručuje dlhodobú radosť z hry z hračkami Smoby. Écoiffier je francúzsky výrobca hračiek, ktoré spĺňajú prísne európske štandardy. Hračky Smoby a Écoiffier sú vyrobené v Európe a sú najlepšou voľbou pre vaše dieťa. Darujte svojim deťom nezabudnuteľné zážitky z hry v atraktívnom plastovom domčeku Priateľov s kuchynkou a nadčasovým zmrzlinárskym vozíkom s 29 doplnkami.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozmery balenia150*40*88 cm
Celková dĺžka217 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť34,50 kg / 38,5 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Farbazelená
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...