Set domček Priateľov Smoby s kuchynkou a zvončekom fúrik set s kosačkou a pieskovisko stolík

Popis produktu

Set hračiek predstavuje originálny domček Priateľov s kuchynkoufúrik s náradím, kosačku pieskovisko stolík na vodu a piesok, ktoré sú vhodné pre všetky deti už od 3 rokov. Hračky v sete sa krásne dopĺňajú, funkčne aj dizajnovo. Sú to ideálne hračky pre všetky neposedné deti, ktoré milujú pohyb a hru na čerstvom vzduchu. V domčeku sa zahrajú s kamarátmi a s pracovným náradím môžu pomáhať rodičom pri prácach v záhradke. So setom hračiek od Smoby a Écoiffier si užijú hodiny veselých hier. Pri kúpte tohto akciového setu hračiek nielen potešíte svoje deti, ale ešte aj ušetríte.

Domček Priateľov Smoby s kuchynkou a elektronickým zvončekom rozšíriteľný

Detský domček Friends House od výrobcu Smoby je úžasná hračka do záhrady, s ktorou sa zahrá aj niekoľko detí. Steny domčeka sú biele, s šedými, oranžovými a zelenými prvkami. Domček pre deti je stabilný, pevný a bezpečný. Celková výška domčeka je 172 cm. Jeho pôdorys má rozmery 221*155 cm. Zaujímavým detailom domčeka je kuchynka, ktorá v sebe zahŕňa drez ako v ozajstnej kuchyni so stojanom na riad a s niekoľkými vešiakmi na zavesenie kuchynského náradia. 

Aby bola hra v záhradnom domčeku maximálne realistická, domček prichádza so sadou riadikov a príborov pre dvoch. Pomocou nich si deti navarí v kuchynke obed a potom sa môžu najesť pri piknikovom stolíku. Piknikový stôl s lavičkami je tiež súčasťou detského domčeka. Dá sa využiť aj ako jedálenský kútik vnútri domu. V prednej časti domčeka sú otvárateľné dvierka, 2 veľké okná a 1 okno na vrchu. Kuchynka je s vnútornou časťou prepojená otvárateľným okienkom, cez ktoré sa dá servírovať pripravené jedlo.

Domček je spojením kuchynky, piknikového stola a záhradného domčeka. Na dvierkach deti nájdu otvor na poštu. Bočné stôl má rozmery 55*38 cm a lavička 23*16 cm. Otvor na dverách má výšku 91 cm a šírku 41 cm. Zadná časť domčeka má dvojité mriežkovaného dvere, 2 veľké okná a 1 malé okienko vo vrchnej časti. Obľúbenou súčasťou detského domčeku je elektronický zvonček, ktorým sa môže ohlásiť každá návšteva. Domček pre deti je vhodný pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov. Zahrajú sa s ním do 6 alebo aj viac rokov. Špeciálnou vlastnosťou hračiek Smoby je anti UV filter, ktorý chráni plast pred slnečným žiarením. Je zárukou toho, že ich farby vydržia dlhé roky ako nové.

Fúrik s náradím Garden&Seasons Écoiffier s vedrom, krhlou a doplnkami od 18 mes

Fúrik so záhradným náradím Garden&Seasons od francúzskeho Écoiffier je kvalitná detská súprava, vhodná pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 18 mesiacov. Tyrkysový fúrik má v prednej časti široké koliesko, ktoré zabezpečuje jednoduchú manipuláciu a ovládanie. Deti v sade doplnkov nájdu veľa užitočných a praktických doplnkov, čaká na nich vedierko, zelená krhlička, lopatka, hrabličky, kvetináč a kolík na sadenie, s ktorým bude práca v záhradke oveľa jednoduchšia. S týmito hračkami sa deti približujú svetu dospelých, hrou na povolanie záhradkárov sa u nich rozvíja pocit zodpovednosti za vlastné konanie, tvorivosť a fantázia.

Kosačka na trávu XL Garden&Seasons Écoiffier so zvukom a funkciami od 18 mes

Detská kosačka na trávu XL Garden&Seasons od francúzskeho výrobcu Écoiffier je výborná záhradná hračka pre všetky neposedné deti od 18 mesiacov. Kosačka na trávu je vyrobená z kvalitného plastového materiálu, s odolnými vlastnosťami. Jej súčasťou je aj otvárateľný kôš na trávu, ktorý sa dá na kosačku kedykoľvek pripevniť. Stabilnú a jednoduchú manipuláciu umožňujú 4 čierne kolieska a ergonomická rukoväť, prispôsobená pre detské rúčky. Pri ťahaní červeného štartovacieho lanka vydáva kosačka mechanický zvuk ako pri skutočnom štartovaní. Na nádrži sa nachádza červený palivový uzáver, vďaka ktorému je hra pre deti ešte realistickejšia.

Pieskovisko stolík na vodu a piesok Écoiffier s 10 doplnkami od 18 mes

Stolík na vodu a piesok Écoiffier je krásna detská hračka, s ktorou sa zabavia všetky malé deti od 18 mesiacov. Stolík na piesok a vodu je vyhotovený v nádhernej červeno-modro-zelenej kombinácii, ktorá zaujme každé dieťa na prvý pohľad. Stolík na záhradu ponúka bohatú sadu doplnkov: krhličku, lopatku, hrabličky, vedierko, sitko na piesok a rôzne formičky. Stolík sa podobá na detský hrad a tento dojem umocňuje aj strážna veža s vodnými mlynmi, cez ktoré môže dieťa smelo liať vodu. Jednotlivé časti stolíka sú odnímateľné, dieťa môže stolík naplniť vodou alebo pieskom

Jednotlivé časti stolíka sú odnímateľné a ľahko sa prispôsobia potrebám dieťaťa. Stolík na vodu a piesok je vyhotovený z kvalitného a odolného plastu. Rozmery tohto multifunkčného detského stolíka sú 50*37*66 cm. Celková výška stolíka je 66 cm. Pri hre so stolíkom sa u detí rozvíja fantázia a predstavivosť, takisto aj jemná motorika.

Smoby a Ecoiffierfrancúzski výrobcovia, ktorí sa zaoberajú výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Ich hračky spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Plast na hračkách je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Ktoré dieťatko netúži po vlastnom domčeku, kde sa môže zahrať so svojimi kamarátmi? Krásne hračky a doplnky od Écoiffier iba znásobujú radosť z hry.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozmery balenia150*40*88 cm
Celková dĺžka217 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
MechanickéSS2023 vozík ECO465
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť34,50 kg / 38,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.