Set domček Priateľov Smoby s kuchynkou a zvončekom a vodná hra Waterplay Amsterdam

Popis produktu

Hračkami Domček Priateľov Smoby vodnou hrou Waterplay Amsterdam značky BIG darujete vášmu dieťaťu ideálny priestor na hry počas leta. Domček Priateľov a skladacia vodná hra Waterplay Amsterdam sú určené pre všetky deti od 3 rokov a krásne sa dopĺňajú. S týmito dvomi hračkami sa deti zabavia celé hodiny. Záhradný domček z dielne francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je priestranný, a tak sa v ňom môže hra aj niekoľko detí naraz. Príjemné osvieženie a veľa zábavy si deti užijú pri skladacej vodnej hre Waterplay Amsterdam od výrobcu BIG. Set hračiek Smoby domček Priateľov a vodná hra Waterplay Amsterdam si získa srdcia detí i dospelých. Doprajte deťom skvelú zábavu a príjemné osvieženie počas horúcich letných dní. Kúpou setu potešíte nielen vaše deti, ale i seba, keďže obe hračky môžete spolu získať za výhodnú cenu.

Domček Priateľov Smoby s kuchynkou a elektronickým zvončekom rozšíriteľný

Záhradný plastový domček Priateľov od výrobcu Smoby je navrhnutý v modernom štýle. Vďaka svojim rozmerom poskytuje priestor pre hru aj niekoľkým deťom naraz. Výška domčeka je 172 cm a pôdorys má rozmery 217*155 cm. Kombinácia bielej, sivej, zelenej a oranžovej farby dávajú domčeku pre deti atraktívny vzhľad. Domček Priateľov sa stane obľúbeným miestom pre hru detí už od 3 rokov. Zaujímavým detailom domčeka je kuchynka s drezom, ktorá si získa pozornosť každého dieťaťa. Domček Smoby má množstvo prvkov, ktoré rozvíjajú detskú fantáziu. Smoby plastový domček Priateľov sa stane obľúbeným miestom hier detí na záhrade alebo dvore.

V kuchynke plastového domčeka sa nachádza kuchynský riad a príbor pre 2 deti. Piknikový stôl s 2 lavicami je skvelým miestom na podávanie obeda, ale tiež poskytuje dostatok priestoru na iné aktivity detí. Piknikový stolík s lavicami môže byť vo vnútri domčeka alebo vonku, kde pre pohodlné servírovanie môžu využiť priamo z kuchyne servírovacie okno. Stabilitu a bezpečnosť pri sedení na lavici pri piknikovom stole zabezpečuje priame upnutie stolíka a lavíc na konštrukciu domčeka. Rozmer piknikového stola je 55*38 cm a rozmer lavice 23*16 cm. 

V prednej časti plastového domčeka Priateľov sa nachádzajú vchodové dvere, ktoré sú vysoké 91 cm a široké 41 cm, 2 veľké okná  a 1 okienko s okenicami na poschodí. Radosť z každej návštevy znásobuje elektrický zvonček na dverách. Deti milujú realistické hry a práve zvonček na dverách a kuchynka s drezom zážitok z hry umocňujú. Na dverách sa nachádza otvor na poštu. V zadnej časti plastového domčeka Priateľov sú dvere s mriežkou, 2 veľké okná a 1 okienko s okenicami na poschodí. Steny domčeka pripomínajú imitáciu tehál a dávajú mu vzhľad skutočného domu. Plastový domček Smoby s anti UV filtrom poskytuje deťom ochranu pred slnečnými lúčmi a deti sa môžu hrať vonku aj v nepriaznivom počasí. Domček Smoby je vhodný pre dievčatá i chlapcov od 3 rokov. 

Detská vodná hra Waterplay Amsterdam BIG s figúrkami

Sústava vodnej dráhy obsahuje dve manuálne pumpy na vodu, ktoré vytvárajú vodný prúd, aby mohli loďky divoko brázdiť vodnými kanálmi. Vodná hra obsahuje štyri typy lodí a jedno dopravné lietadlo. Dopravné prostriedky môžu kormidlovať traja rôzni kapitáni. Pre usmernenie toku vody, a teda aj smeru plavidiel slúžia vodné brány, ktoré sú tiež súčasťou balenia. Aby bola jazda lodí ešte divokejšia, vodu možno poháňať ručnou kľukou. Systém kanálov má veľký spád, aby lode nabrali potrebnú rýchlosť a svižne preplávali celým systémom. Po plavbe môžu kotviť v prístave alebo v priehrade.

Skladacia vodná hra Waterplay Amsterdam nemeckého výrobcu BIG je hračkou pre dievčatá i chlapcov od 3 rokov. Zábava detí začína už samotným skladaním 61 dielikov tejto veľkej vodnej dráhy, ktorá má po rozložení rozmery 175*143*27 cm. Žiarivá modrá farba dráhy vyvoláva pri hre dojem skutočných pretekov. Vodné brány sú vo výraznej žltej farbe. Jednotlivé dieliky sú patentované a zabraňujú prenikaniu vody z dráhy, preto túto vodnú hračku môžete bez obáv z vytečenia vody na dlážku používať aj vo vnútri. Kvalitný plast je chránený UV stabilizátormi, ktoré pomáhajú zachovať krásny a žiarivý vzhľad hračky na dlhé obdobie. Vodná hra  Waterplay Amsterdam vyhovuje prísnym bezpečnostným normám GS.

Spoločnosti Smoby a BIG patria k špičkovým výrobcom hračiek v Európe. Vysoká kvalita hračiek, používanie zdravotne neškodných materiálov a dôraz na bezpečnosť detí pri hre sú pre obe spoločnosti prvoradé. Vysoká odolnosť a špeciálne UV filtre pomáhajú zachovať hračky dlho ako nové. Hračky prispievajú k zdravému vývinu dieťaťa a podnecujú jeho psychomotorický vývoj. Hračkami BIG a Smoby darujete deťom bezpečné a vysokokvalitné hračky, radosť z hry na dlhé hodiny.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozmery balenia150*40*88 cm
Celková dĺžka217 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť34,50 kg / 38,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné