Set domček Priateľov Smoby s kuchynkou a zvončekom a odrážadlo motorka Sport Bike

Popis produktu

Set hračiek Smoby je tvorený jedinečným domčekom Priateľov a BIG odrážadlom Sport Bike. Tieto fantastické hračky pochádzajú od renomovaných európskych výrobcov Smoby a BIG, ktorí sú zárukou kvality a odolnosti. Domček a odrážadlo sa výborne dopĺňajú nielen farebne, ale aj funkčne. Spolu tvoria dokonalú súpravu hračiek pre všetky nezbedné, hravé deti, ktoré rady trávia čas na čerstvom vzduchu a milujú pohyb. Deti si s nimi užijú hodiny veselých hier, počas ktorých môžu rozvíjať nielen svoju motoriku, fantáziu a kreativitu, ale aj vzájomné priateľstvá. Rodičia určite neodolajú našej výhodnej cene, pretože pri kúpe týchto 2 originálnych hračiek nielen potešíte svoje deti, ale ešte aj ušetríte.

Domček Priateľov Smoby s kuchynkou a elektronickým zvončekom rozšíriteľný

Záhradný plastový domček Priateľov od výrobcu Smoby je navrhnutý v modernom štýle. Vďaka svojim rozmerom poskytuje priestor pre hru aj niekoľkým deťom naraz. Výška domčeka je 172 cm a pôdorys má rozmery 217*155 cm. Kombinácia bielej, sivej, zelenej a oranžovej farby dávajú domčeku pre deti atraktívny vzhľad. Domček Priateľov sa stane obľúbeným miestom pre hru detí už od 3 rokov. Plastový domček má oblé hrany, je pevný a bezpečný pri hre detí.  Zaujímavým detailom domčeka je kuchynka s drezom, ktorá si získa pozornosť každého dieťaťa. Domček Smoby má množstvo prvkov, ktoré rozvíjajú detskú fantáziu. Smoby plastový domček Priateľov sa stane obľúbeným miestom hier detí na záhrade alebo dvore. Aby bola hra detí čo najviac realistická, francúzsky výrobca hračiek Smoby pripravil vybavenie a zariadenie domčeka pre 2 deti.

V kuchynke plastového domčeka sa nachádza kuchynský riad a príbor pre 2 deti. Piknikový stôl s 2 lavicami je skvelým miestom na podávanie obeda, ale tiež poskytuje dostatok priestoru na iné aktivity detí. Piknikový stolík s lavicami môže byť vo vnútri domčeka alebo vonku, kde pre pohodlné servírovanie môžu využiť priamo z kuchyne servírovacie okno. Stabilitu a bezpečnosť pri sedení na lavici pri piknikovom stole zabezpečuje priame upnutie stolíka a lavíc na konštrukciu domčeka. Rozmer piknikového stola je 55*38 cm a rozmer lavice 23*16 cm. Dojem skutočnej kuchyne umocňuje kuchynský riad, príbor, imitácia potravín, ale tiež bočné úchyty  na kuchynské náradie.

V prednej časti plastového domčeka Priateľov sa nachádzajú vchodové dvere, ktoré sú vysoké 91 cm a široké 41 cm, 2 veľké okná  a 1 okienko s okenicami na poschodí. Radosť z každej návštevy znásobuje elektrický zvonček na dverách. Deti milujú realistické hry a práve zvonček na dverách a kuchynka s drezom zážitok z hry umocňujú. Na dverách sa nachádza otvor na poštu. Pod jedným veľkým oknom sa nachádza kvetináč, do ktorého si deti môžu zasadiť kvety. V zadnej časti plastového domčeka Priateľov sú dvere s mriežkou, 2 veľké okná a 1 okienko s okenicami na poschodí. Plastový domček Smoby s anti UV filtrom poskytuje deťom ochranu pred slnečnými lúčmi a deti sa môžu hrať vonku aj v nepriaznivom počasí. Zároveň Anti UV filter chráni farby plastu pred vyblednutím a domček si zachová výrazné a žiarivé farby niekoľko rokov. Domček Smoby je vhodný pre dievčatá i chlapcov od 3 rokov. 

Odrážadlo motorka Sport Bike BIG s elektronickým klaksónom čierno-oranžové od 18 mes

Detská motorka Sport Bike je fantastické odrážadlo pre deti od 18 mesiacov s tým najmodernejším dizajnom. Má nádherné čierno-oranžové sfarbenie, do ktorého sa zamiluje každý malý jazdec. Vynikajúcim doplnkom motorky je elektronický zvukový modul, ktorý funguje na 1 gombíkovú batériu (CR2032). Testovacia batéria je súčasťou balenia, je potrebné čo najskôr ju vymeniť. Elektronický klaksón vydáva zvuky zapnutého motora, trúbenia a zvyšovania rýchlosti. Výborne podčiarkuje realistický dizajn detskej motorky. Detská motorkanosnosť 25 kg a je prispôsobená na jazdu v interiéri a exteriéri. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Keďže dieťa sedí na sedadle široko rozkročené, podporuje to správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny.

Spoločnosti Smoby a BIG patria k špičkovým výrobcom hračiek v Európe. Vysoká kvalita hračiek, používanie zdravotne neškodných materiálov a dôraz na bezpečnosť detí pri hre sú pre obe spoločnosti prvoradé. Vysoká odolnosť a špeciálne UV filtre pomáhajú zachovať hračky dlho ako nové. Hračky prispievajú k zdravému vývinu dieťaťa a podnecujú jeho psychomotorický vývoj. Hračkami BIG a Smoby darujete deťom bezpečné a vysokokvalitné hračky, radosť z hry na dlhé hodiny.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozmery balenia150*40*88 cm
Celková dĺžka217 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť34,50 kg / 38,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné