Set domček Priateľov Smoby s predzáhradkou a vodná dráha AquaPlay Adventure Land s dobrodružstvom

Popis produktu

Set domček Priateľov Smoby s predzáhradkou vodná dráha Adventure Land je originálna sada hračiek, ktorá poteší každé dieťa od 3 rokov. Set hračiek ponúkame za zníženú cenu, vďaka ktorej ušetríte viac, ako pri nákupe hračiek samostatne. Hračky sa vynikajúco dopĺňajú, dieťa sa s nimi zabaví na dlhé roky. Domček od Smoby sa vyznačuje nadčasovým francúzskym dizajnom, jeho farby sú chránené anti UV ochranou a za dizajnom vodnej dráhy od AquaPlay stoja švédski dizajnéri. S touto kvalitnou sadou hračiek sa zabavia aj viaceré deti, vodná dráha sa dá používať v interiéri aj exteriéri.

Domček Priateľov Smoby rozšíriteľný s predzáhradkou a UV filtrom

Detský domček Priateľov je krásny a priestranný detský domček, v ktorom sa pohodlne zahrá viacero detí od 3 rokov. Je vyhotovený v krásnych a jemných farbách doplnený pastelovou šedou, ktorá zvýrazní zaujímavé detaily. Pri dotyku je plast detského domčeka zamatový a príjemný na dotyk. Dvojité steny domčeka zabezpečujú bezpečnosť, pevnosť a stabilitu aj pri výške 172 cm. Celý domček má pôdorys 221*157 cm a pred hlavným vchodom má malú predzáhradku s kvetináčom. Do kvetináčov sa dajú zasadiť kvetiny, deti ich môžu polievať, a sledovať ako rastú a kvitnú. Tento krásny detský domček perfektne zapadne do vašej záhrady či na dvor.

Zadný vchod domčeka pre deti sa skladá z dvoch otvárateľných častí a je mriežkovaný. Množstvo okien detského domčeka zaručuje svieži vzduch a tieň aj počas najhorúcejších dní. Okenice sú otvárateľné. Na dverách domčeka je elektronický zvonček, ktorý vydáva krásnu melódiu a na dverách je poštová schránka. Stôl s lavicami sa dá striedavo používať vonku pri dome, alebo v interiéri ako jedálenský kútik. Povrch detského domčeka obsahuje anti UV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov.

Vodná dráha AquaPlay Adventure Land dobrodružstvo pod vodopádom a 2 figúrky v horskej veži s vodným delom

Vodná dráha Adventure Land od AquaPlay je krásna vodná hračka pre všetky zvedavé deti od 3 rokov. Moderná dráha obsahuje 2 loďky s figúrkami medvedíka Bo a krokodíla Swena, ktoré potešia chlapcov aj dievčatá. Vodná dráha ponúkne malým námorníkom horské jazero s vodopádom lodný výťah, ktorý dopraví loďky k horskú vežu s vodnou šmykľavkou pre spúšťanie lodiek späť do vodného kanála. Tok vody dieťa poháňa s vodným mlynom, čím ovláda aj rýchlosť pohybu lodiek. Odvážni kapitáni sa budú plaviť aj cez tajomnú jaskyňu a okolo nebezpečného ostrova, pričom si budú musieť dávať pozor na funkčné vodné delo, pod ktorým sa skrýva pirátsky úkryt.

Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov, je vodotesná, umožňuje hru v exteriéri aj interiéri. Je vyrobená z odolného a ekologického plastu. Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, spúšťajú ju po šmykľavke, víria vodu pomocou vodného kolesa a hrajú sa na pirátov a námorníkov. Vodný systém poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu, deti naplno uplatňujú svoju fantáziu a využijú pri hre ďalšie doplnky. Hra s vodnou dráhou rozvíja u detí fantáziu a kreativitu. Deti sa učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu. S vodnou cestou sa zahrá aj viacer detí, kamaráti aj súrodenci. Špičkové spracovanie detailov, švédsky dizajn a vysoká kvalita vodnej hry zaručia deťom zábavu na dlhé roky. Rozmery dráhy sú 138*88*47 cm.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Má dizajn, ktorý bol navrhnutý vo Švédsku. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery171*217*172 cm
Celková výška172 cm
Rozmery balenia150*40*88 cm
Celková dĺžka217 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
MechanickéSS2023 vozík ECO465
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť34,5 kg / 38,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Farbabiela
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.