Set domček Priateľov Smoby a šmykľavka Toboggan KS s dĺžkou 150 cm

Popis produktu

Set hračiek Friends House a šmykľavky Toboggan od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Set je zložený z kvalitného domčeka pre deti a z krásnej šmykľavky Toboggan. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Okrem univerzálnej hračky pre deti je tento set aj krásnou dekoráciou na vašu záhradu či na dvor.

Domček Priateľov Smoby rozšíriteľný s predzáhradkou a UV filtrom

Friends House je krásny a priestranný domček pre deti, ktorý si všetky deti rýchlo obľúbia. Je prevedený v krásnych jemných krémovo-oranžovo-zelených farbách doplnený pastelovou hnedo-šedou, ktorá zvýrazní zaujímavé detaily. Ponúka šikovný kuchynský kútik s komínom a jedálenskú časť jedálenským stolom. Na oknách má rolety, ktoré sa dajú podľa potreby vytiahnuť a stiahnuť. Všetky okenice a okná sú otvárateľné a zatvárateľné. Domček je vybavený elektrickým zvončekom, ktorý funguje na baterky a ohlási každú návštevu príjemnou melódiou. Predzáhradka domčeka ja oplotená

Steny domčeka sú dvojité, vďaka čomu je to veľmi stabilná a pevná stavba, ktorá zaručuje vysokú odolnosť domčeka a bezpečnú hru pre vaše deti. Plastový reliéf stien domčeka je príjemný na dotyk. Povrch domčeka je ošetrený unikátnym anti UV filtrom, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím na slnku a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti UV filtra spoločnosti Smoby spočíva v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Rozmery domčeka Friends House sú 171*217*172 cm, a pohodlne sa v ňom zahrá aj viacero detí naraz. Rozmery piknikového stola sú 55*38 cm a lavičky pri stole majú rozmery 23*16 cm.

Set šmykľavka Tobbogan KS Smoby s dĺžkou 150 cm od 24 mes

Súprava obsahuje kvalitnú detskú šmykľavku Toboggan KS, ktorá sa za normálnych okolností predáva samostatne, a ktorá je jednou z najkvalitnejších šmykľaviek v našej ponuke. Šmykľavka Smoby má 150 cm dlhú plochu na šmýkanie a vďaka svojej ergonomicky tvarovanej ploche na šmýkanie je veľmi bezpečná a zaručuje príjemný a pohodlný pocit z jazdy pre každé dieťa. Stupienky detskej šmykľavky sú protišmykové. Navyše detská šmykľavka je doplnená praktickým otvorom na vodu, kde sa dá napojiť hadica a dieťa sa šmýka na vode napríklad do svojho bazénika. Deti sa šmýkajú a majú svoj vlastný malý tobogan. Šmykľavka farebne ladí s domčekom. Výška stupienkov šmykľavky je 75 cm a samotná šmykľavka má rozmery 100*159*150 cm. Detská šmykľavka sa veľmi jednoduchým spôsobom dá poskladať a znova rozložiť, keď ju dieťa nepoužíva. Každé dieťa miluje jazdu na šmykľavke, preto je to jedna z najobľúbenejších hračiek na záhradu. Je to skvelý doplnok na záhradu či na dvor a vhodne dopĺňa domček Friends House - deti ani nebudú chcieť zo záhrady odísť. Vďaka svojim skladným rozmerom sa jednoducho prenáša a nezaberá veľa miesta. Deti si ju, rovnako ako aj domček, veľmi rýchlo zamilujú. nosnosť šmýkľavky je 50 kg.

Set kvalitných hračiek na záhradu Smoby je vhodný pre deti od 3 až do 6 rokov. Domček pre deti aj šmykľavka majú jednoduchú montáž a demontáž, a po demontovaní nezaberajú veľa miesta, vďaka čomu sa dajú ľahko uskladniť. Všetky hrany sú oblé a bezpečné, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Vďaka množstvu doplnkov je set komplexnou hračkou, pri ktorej má dieťa k dispozícii nespočetne veľa možností na hru a tak skoro ho hra určite neomrzí. ​Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť setu, ktorý je vyrobený podľa prísnych európskych štandardov. Francúzska značka Smoby je zárukou kvality, ktorá je overená počas dlhých rokov svojej existencie - hračky Smoby patria dlhodobo k najkvalitnejším na trhu. Detský set hračiek Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček so šmykľavkou je splneným snom pre všetky deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery171*217*172 cm
Celková výška172 cm
Rozmery balenia150*40*88 cm
Celková dĺžka217 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
MechanickéSS2023 vozík ECO465
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť34,5 kg 38,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.