Set domček Priateľov s preliezkou a šmykľavkou v elegantných farbách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšíriteľný

Popis produktu

Domček Priateľov s preliezkou a šmykľavkou prinesie všetkým deťom od 3 rokov možnosť športovať a relaxovať na čerstvom vzduchu. Francúzske hračky Smoby v sete farebne a dizajnovo ladia, stanú sa prirodzenou súčasťou každej záhrady. Domček rastie spolu s deťmi, dokážete k nemu dokúpiť ďalšie doplnky a multifunkčná preliezka so šmykľavkou hravým spôsobom rozvíja fyzické schopnosti dieťaťa. Chlapci a dievčatá si hravým spôsobom precvičia celé telo, zlepšujú si koordináciu pohybov a spevňujú svaly na rukách a nohách. Po športovaní môžu relaxovať v domčeku, hrať sa obľúbené hry a vymýšľať rôzne dobrodružstvá.

Domček Priateľov v elegantných farbách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšíriteľný 2 dvere s kľúčom 6 okien 

Domček Priateľov Friends House Evo Playhouse v elegantných farbách predstavuje skvelý darček pre deti od 3 rokov. Priestranný domček ponúka rozsiahly priestor na hranie, deti sa v ňom zabavia so svojimi kamarátmi a súrodencami. Detský domček je vybavený dvojitou strechou, polovičnými dverami, prednými plnými dverami s kľúčom a priezorom. Na fasáde sa nachádza otvárateľná poštová schránka pre poštára, deti si užijú výhľad vďaka 6 oknám a 2 okeniciam, ktoré sa dajú otáčať o 360°. V domčeku budú mať vaši najmenší príjemný vánok aj počas letných dní a dokážu si regulovať množstvo dopadajúceho slnečného svetla.

Domček pôsobí realistickým dojmom, v zadnej časti sa nad polovičnými dverami nachádzajú mreže s imitáciou vtáčej búdky. Domček pre deti je vyrobený z prvotriedneho plastového materiálu, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je veľmi príjemný, zamatový na dotyk. Je vyhotovený vo farebnej kombinácii bielej, zelenej, šedej a béžovej farby a o jeho nádherný vzhľad sa postará UV filter, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred vyblednutím. Domček má pevné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj vetru a nepriaznivému počasiu. Rozmery produktu sú 176*115*162 cm, pričom jeho celková výška je 162 cm. S veľkými plastovými dielmi a skrutkami poskladáte domček veľmi rýchlo a jednoducho.

Preliezačka Multiactivity Climbing Tower Smoby s 3 lezeckými stenami a 150 cm šmykľavkou s UV filtrom

Preliezačka Multiactivity Climbing Tower od popredného francúzskeho výrobcu Smoby je vynikajúca záhradná lezecká veža, ktorá zaujme deti už od 2 rokov. Originálne lezecké centrum ponúkne chlapcom a dievčatám 3 lezecké steny, rebrík s plošinou šmykľavku, ktoré zabavia chlapcov aj dievčatká na dlhé roky. Farebná kombinácia červenej, zelenej a sivej na detskej preliezačke krásne ozdobí vašu záhradu a a svoje žiarivé farby si zachová aj po rokoch používania vďaka anti UV filtru. Preliezka pre deti je vybavená lezeckými stenami s množstvom praktických úchytov, ktoré im uľahčujú bezpečné šplhanie.

Stena na lezenie je skvelou prípravou na veľké lezecké steny. Ponúka aj dostatočne veľké otvory, cez ktoré môžu deti preliezať a podliezať. Súčasťou preliezačky je aj šmykľavka s dĺžkou 150 cm, ku ktorej sa chlapci aj dievčatá môžu dostať aj po rebríku s protišmykovou úpravou. Šmykľavka má tú prednosť, že ju počas horúcich letných dní ľahko premeníte na vodný tobogan, jednoduchým pripojením hadice s vodou. Rozmery detskej preliezačky sú 230*143*140 cm a jej celková výška je 140 cm. Plošina, na ktorú detí lezú má nosnosť 100 kg a jej váha je 33,4 kg. Záhradná preliezka umožňuje jednoduchú montáž aj demontáž.

Renomovaný francúzsky výrobca Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery176*115*162 cm
Celková výška162 cm
Rozmery balenia118*25*59 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.