Set domček Priateľov s hracím centrom v elegantných farbách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšíriteľný s pieskoviskom

Popis produktu

Domček Priateľov s hracím centrom a pieskoviskom poteší všetkých chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Hračky od európskych výrobcov Smoby a BIG v sete farebne a dizajnovo ladia, vytvoria na záhrade moderné hracie centrum. Domček rastie spolu s deťmi, dokážete k nemu dokúpiť ďalšie doplnky a hracie centrum s pieskoviskom umožní deťom naplno si rozvíjať svoje schopnosti a kreativitu pri stavbe tunelov a pieskových hradov. Chlapci a dievčatá si precvičia celé telo, zlepšujú si koordináciu pohybov a spevňujú svaly na rukách a nohách. S domčekom a hracím centrom s pieskoviskom sa zabaví aj väčšia skupina detí, využijú ich aj pri záhradných oslavách.

Domček Priateľov v elegantných farbách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšíriteľný 2 dvere s kľúčom 6 okien 

Priestranný domček Priateľov Friends House Evo Playhouse v elegantných farbách sa stane obľúbenou hračkou pre deti od 3 rokov. Vďaka svojim rozmerom ponúkne chlapcom a dievčatám rozsiahly priestor na hranie, zabavia sa v ňom spolu so svojimi kamarátmi a súrodencami. Domček je vybavený dvojitou strechou, polovičnými dverami, prednými plnými dverami s kľúčom a priezorom. Na fasáde sa nachádza aj praktická otvárateľná poštová schránka pre poštára, deti si užijú výhľad vďaka 6 oknám a 2 okeniciam, ktoré sa dajú otáčať o 360°. V domčeku budú mať vaši najmenší čerstvý vzduch aj počas horúcich letných dní a dokážu si regulovať množstvo dopadajúceho slnečného svetla.

Domček pôsobí realistickým dojmom, v zadnej časti sa nad polovičnými dverami nachádzajú mreže s imitáciou vtáčej búdky. Domček pre deti je vyrobený z odolného plastového materiálu, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je veľmi príjemný, zamatový na dotyk. Je vyhotovený vo farebnej kombinácii bielej, zelenej, šedej a béžovej farby a o jeho nádherný vzhľad sa postará UV filter, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred vyblednutím. Domček má pevné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj nepriaznivému počasiu. Rozmery produktu sú 176*115*162 cm, pričom jeho celková výška je 162 cm. S veľkými plastovými dielmi a skrutkami poskladáte domček veľmi rýchlo a jednoducho, bez akýchkoľvek problémov.

Hracie centrum Multisport Fun Center Smoby so 150 cm šmykľavkou basketbalom futbalom a piknikovým stolom od 2 rokov

Hracie centrum Multisport Fun Centrum od Smoby je špičková záhradná hračka, ktorá poteší všetkých chlapcov aj dievčatá už od 2 rokov. Hracie centrum v sebe obsahuje celý komplex hier do záhrady: šmykľavku, basketbalový kôš, futbalovú bránu, lezeckú stenu, rebrík a piknikový stolík. Centrum pre deti je kombinované s detským domčekom, do ktorého sa dá vchádzať polovičnými dverami s poštovou schránkou. Detská šmykľavka má dĺžku 150 cm a deti sa na ňu dostanú pomocou rebríka na opačnej strane. Rebrík je multifunkčný, po jeho otočení dieťa získa lezeckú stenu s pevnými výstupkami, ktoré preveria jeho šikovnosť a zručnosť.

Plošina na hracom centre je taktiež multifunkčná, po jej otočení sa dieťa ocitne na vlniacom sa povrchu, na ktorom sa učí udržiavať rovnováhu a stabilitu. Na boku zábavného centra s domčekom sa nachádza piknikový stôl s lavicami. Pre malých športovcov má detské centrum pripravený basketbalový kôš a futbalová bránka so sieťou. Detské hracie centrum v sebe spája niekoľko možností na šport, zábavu a oddych detí. Zároveň je to aj detský domček s pevnou strechou, takže sa doň môžu deti skryť v prípade nepriaznivého počasia. Rozmery tohto odolného a stabilného hracieho centra Smoby sú 284*203*176 cm a jeho celková výška je 176 cm. Výška podlažia od zeme je 72 cm.

Pieskovisko s vodnou dráhou Sandy BIG od 12 mes

Pieskovisko s vodnou dráhou Sandy značky BIG je jedna z najpopulárnejších hračiek v danom rade. Pieskovisko od nemeckého výrobcu BIG pojme 383 kg piesku a je vybavené krytom proti nečistotám. Pieskovisko v zelenej farbe je v tvare klasického štvorca s vonkajšími rozmermi 138*138*27 cm, vnútorné rozmery sú 100*100 cm. Pieskovisko vhodné od 12 mesiacov je prakticky riešené, aby ste ho mohli v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť a v prípade, že ho chcete presunúť na iné miesto, ho môžete opäť rýchlo rozložiť. Súčasťou balenia je skladací kryt, v ktorom sú vyryté dráhy, takže dieťa sa môže v pieskovisku hrať aj s autíčkami. V prípade, že napustíte dráhy vodou, tak budú slúžiť ako kanály pre plavbu lodí.

Smoby je špičkový francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery176*115*162 cm
Celková výška162 cm
Rozmery balenia118*25*59 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.