Set domček Priateľov s pieskoviskom s krytom v elegantných farbách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšíriteľný s vozíkom

Popis produktu

Domček Priateľov s pieskoviskom s krytom a vozíkom si obľúbia chlapci a dievčatá od 3 rokov na prvý pohľad. Hračky v sete farebne a dizajnovo ladia, ozdobia vašu záhradu a vytvoria v nej originálne herné centrum. Hračky od európskych výrobcov Smoby a BIG sú zárukou prvotriednej kvality, povrch majú chránený anti UV filtrom, takže si zachovajú žiarivé farby aj po rokoch používania. Rozšíriteľný domček ponúkne deťom mimoriadne veľký priestor na hranie a oddych, pieskovisko s vedro setom a vozíkom im umožní naplno využívať svoju fantáziu a predstavivosť pri stavbe tunelov a hradov.

Domček Priateľov v elegantných farbách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšíriteľný 2 dvere s kľúčom 6 okien 

Priestranný domček Priateľov Friends House Evo Playhouse v elegantných farbách zaujme každé dieťa už od 3 rokov. Vďaka svojim rozmerom ponúkne deťom mimoriadne veľký priestor na hranie, zmestia sa dovnútra aj so svojimi súrodencami a kamarátmi. Domček je vybavený dvojitou strechou, zadnými polovičnými dverami, prednými plnými dverami s kľúčom a priezorom. Malých poštárov poteší poštová schránka, deti ocenia aj skvelý výhľad vďaka 6 oknám a 2 okeniciam, ktoré sa dajú otáčať o 360°. Nastaviteľné okenice zaručia, že budú mať vnútri vždy čerstvý vzduch aj počas horúcich letných dní a dokážu si regulovať množstvo dopadajúceho slnečného svetla.

Domček pôsobí realisticky, v zadnej časti sa nad polovičnými dverami nachádzajú mreže s imitáciou vtáčej búdky. Francúzsky domček je vyrobený z odolného plastového materiálu, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je veľmi príjemný, zamatový na dotyk. Je vyhotovený vo farebnej kombinácii bielej, zelenej, šedej a béžovej farby a o jeho vzhľad sa postará UV filter, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred vyblednutím. Domček má dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj nepriaznivému počasiu. Rozmery domčeka sú 176*115*162 cm, pričom jeho celková výška je 162 cm. S praktickými plastovými dielmi a skrutkami poskladáte domček veľmi rýchlo a jednoducho, bez akýchkoľvek problémov.

Pieskovisko s vodnou dráhou Sandy BIG od 12 mes

Pieskovisko s vodnou dráhou Sandy značky BIG je jedna z najpopulárnejších hračiek v danom rade. Pieskovisko od nemeckého výrobcu BIG pojme 383 kg piesku a je vybavené krytom proti nečistotám. Pieskovisko v zelenej farbe je v tvare klasického štvorca s vonkajšími rozmermi 138*138*27 cm, vnútorné rozmery sú 100*100 cm. Pieskovisko vhodné od 12 mesiacov je prakticky riešené, aby ste ho mohli v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť a v prípade, že ho chcete presunúť na iné miesto, ho môžete opäť rýchlo rozložiť. Súčasťou balenia je skladací kryt, v ktorom sú vyryté dráhy, takže dieťa sa môže v pieskovisku hrať aj s autíčkami. V prípade, že napustíte dráhy vodou, tak budú slúžiť ako kanály pre plavbu lodí.

Vozík na ťahanie z cukrovej trstiny Ocean Bio Sugar Cane Beach Cart Smoby

Vozík na ťahanie z cukrovej trstiny Ocean od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje vynikajúci darček pre deti už od 18 mesiacov. Vozík s nádherným motívom podmorského sveta očarí chlapcov a dievčatá na prvý pohľad. Súčasťou vozíka je aj 5-dielna súprava hračiek do piesku, v ktorej sa nachádza vedierko, lopatka, hrabličky, formička v tvare plachetničky a sitko na presýpanie piesku. Celá sada je vyrobená z pravej cukrovej trstiny, takže je 100% recyklovateľná, pričom plastový materiál pozostáva až z 90% organickej zložky, získanej z rýchlorastúcej cukrovej trstiny, nezaťažujúcej životné prostredie. 

Francúzsky výrobca Smoby už desaťročia prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery176*115*162 cm
Celková výška162 cm
Rozmery balenia118*25*59 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.