Set domček Priateľov s pieskoviskom Motýľ v elegantných farbách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšíriteľný s hojdačkou pes

Popis produktu

Domček Priateľov s pieskoviskom a hojdačkou predstavujú skvelú kombináciu hračiek pre chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Hračky v sete farebne a dizajnovo ladia, stanú sa prirodzenou súčasťou každej záhrady. Hračky od francúzskeho výrobcu Smoby sú zárukou najvyššej kvality, povrch majú chránený anti UV filtrom, takže si zachovajú žiarivé farby aj po rokoch používania. Rozšíriteľný domček ponúkne deťom veľký priestor na hranie, relaxujú na hojdačke a budú mať veľkú radosť z pieskoviska, ktoré im prinesie chladivé osvieženie aj počas horúceho leta.

Domček Priateľov v elegantných farbách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšíriteľný 2 dvere s kľúčom 6 okien 

Domček Priateľov v elegantných farbách poteší každé dieťa už od 3 rokov. Priestranný domček ponúkne chlapcom a dievčatám štedrý priestor na hranie, takže sa vo vnútri zahrajú aj so svojimi súrodencami či kamarátmi. Disponuje dvojitou strechou, zadnými polovičnými dverami a plnými dverami s kľúčom a priezorom. Pre malých poštárov je pripravená poštová schránka, deti ocenia aj skvelý výhľad vďaka 6 oknám a 2 okeniciam, ktoré sa dajú otáčať o 360°. Prispôsobiteľné okenice zaručia, že budú mať vnútri vždy príjemný vánok aj počas horúcich letných dní a dokážu si regulovať množstvo dopadajúceho slnečného svetla.

Domček pôsobí realistickým dojmom, v zadnej časti sa nad polovičnými dverami nachádzajú mreže s imitáciou vtáčej búdky. Domček pre deti je vyrobený z odolného plastového materiálu, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je veľmi príjemný, zamatový na dotyk. Je vyhotovený vo farebnej kombinácii bielej, zelenej, šedej a béžovej farby a o jeho vzhľad sa postará UV filter, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred vyblednutím. Domček má dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj nepriaznivému počasiu. Rozmery domčeka sú 176*115*162 cm, pričom jeho celková výška je 162 cm. S plastovými dielmi a skrutkami poskladáte domček veľmi rýchlo a jednoducho, bez akýchkoľvek problémov.

Pieskovisko Motýľ Smoby s vodotryskom objem 95 litrov od 2 rokov zelené

Pieskovisko pre deti v tvare motýľa je vyhotovené v nádhernej zelenej farbe, perfektne zapadne do vašej záhrady. Pieskovisko sa skladá z dvoch častí, pričom jednu časť môžete deťom naplniť vodou a vytvoriť im tak miniatúrny bazén, a druhú časť využijú ako klasické pieskovisko. Na noc sa voda dá vyliať a jedným krídlom prikryť druhé krídlo s pieskom. Set 2 kusov pieskovísk disponuje vodotryskom. Jednoduchým spôsobom ho napojíte na hadicu s vodou a cez malý otvor pomaly strieka voda. Medzi dvoma krídlami je malá lavička na sedenie. Je vyrobené z kvalitných a pevných plastových materiálov, hrany sú jemné a oblé, čo zaručuje vysokú bezpečnosť pri hraní. Na dne detského pieskoviska je otvor pre rýchle vypustenie vody. Rozmery detského pieskoviska sú 167*111*18 cm.

Hojdačka obojstranná Green Dog Smoby zelený pes s UV filtrom od 18 mesiacov

Obojstranná hojdačka Green Dog od špičkového francúzskeho výrobcu Smoby je vhodná pre chlapcov aj dievčatká od 18 mesiacov. Je vyhotovená v krásnej žiarivej pastelovej zelenej farbe, ktorá si zachová svoj originálny vzhľad aj po rokoch používania vďaka anti UV filtru. Obojstranná hojdačka je vyrobená v tvare dvoch psíkov, medzi ktorými sa nachádza futbalová lopta. Hojdačka ponúka deťom až 3 miesta na sedenie - dve miesta na psíkoch, jedno miesto v strede hojdačky. Ergonomické sedadlá sú tvarované tak, aby dieťa sedelo pohodlne a neunavilo sa ani po dlhšom hojdaní.

Je to kvalitný plastový výrobok z odolného, pevného a zároveň jemného plastového materiálu, ktorý je zamatový na dotyk. Stabilná a odolná konštrukcia hojdačky, spolu s kvalitnými držadlami zaručí deťom bezpečnosť. Rozmery hojdačky sú 115*50*51 cm, jej celková dĺžka je 115 cm a jej výška 51 cm. Obojstranná hojdačka je veľmi skladná, dá sa ľahko premiestniť na miesto, kde sa deti chcú hojdať a jej nosnosť je 50 kg.

Francúzsky výrobca Smoby už desaťročia prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery176*115*162 cm
Celková výška162 cm
Rozmery balenia118*25*59 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.