Set domček Priateľov Smoby s kuchynkou a darček espresso kávovar so šálkami

Popis produktu

Milujú vaše deti pikniky a hry na čerstvom vzduchu? Set domček Priateľov Smoby s kuchynkou a espresso kávovar so šálkami ako darček je mimoriadny set hračiek, ktorý zabaví chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Set hračiek môžete získať za akciovú cenu, takže ušetríte viac, ako pri nákupe hračiek samostatne. Hračky od Smoby a Écoiffier sú zárukou originálneho francúzskeho dizajnu a zábavy. 

Detský domček Priateľov Smoby s kuchynkou a elektronickým zvončekom

Domček Priateľov Smoby je priestranný detský domček, ktorý je vhodný na hru pre viacero detí. Záhradný domček má kuchynku s drezom a doplnkami a jedálenským stolom, ktorý sa dá zmeniť na piknikový stôl vonku. Detský domček Smoby má pôdorys s rozmermi 221*155 cm. Vchodové dvere majú výšku 91 cm a šírku 41 cm, je na nich elektrický zvonček pre návštevy.

 • záhradný domček pre deti od 3 rokov
 • hmotnosť balenia 38,5 kg
 • rozmery pôdorysu 221*155 cm
 • výška domčeka 172 cm
 • kuchynka s drezom
 • sada riadu a príborov
 • 3 okná vpredu a 3 okná vzadu
 • predné dvere s výškou 91 cm a šírkou 41 cm
 • zadné polovičné dvere s mriežkovaním
 • piknikový stôl s rozmermi 55*38 cm, lavičky s rozmermi 23*16 cm
 • elektrický zvonček na batérie 2xAAA/1,5V/LR03

Detský espresso kávovar 100% Chef Écoiffier od 18 mesiacov so 16 doplnkami

Écoiffier espresso kávovar 100% Chef je krásnou a hodnovernou imitáciou skutočného kávovaru. Súčasťou kávovaru pre deti je zadná nádobka na vodu, ktorá je navyše vyberateľná. Kávovar má horný otvárateľný poklop, do ktorého sa vkladajú imitácie kávových kapsúl. Doplnky sú tvorené 4 krásnymi hrnčekmi, 2 v zelenej farbe a 2 v červenej farbe, pričom hrnčeky sú doplnené o bodky, vďaka ktorým pôsobia veselo a sviežo.

Súčasťou detského espresso kávovaru je aj zelená cukornička, 4 čajové lyžičky, 4 kapsule na kávu, ktoré sa vkladajú do kávovaru a zelená tácka, vďaka ktorej môže vaše dieťatko jednoducho naservírovať kávu svojim hosťom. Kávovar pre deti nefunguje na batérie, je iba imitáciou. Detský set s kávovarom a doplnkami je vhodný pre deti od 18 mesiacov.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Francúzsky výrobca Écoiffier je renomovaná spoločnosť so zárukou výroby kvalitných  a bezpečných hračiek pre vaše deti.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozmery balenia150*40*88 cm
Celková dĺžka217 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť34,50 kg / 38,5 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Farbazelená
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...