Set domček Priateľov s dinosaurami na záhrade v elegantných farbách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšíriteľný

Popis produktu

Domček Priateľov s dinosaurami na záhrade poteší všetkých chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Hračky od európskych výrobcov Smoby, BIG a Écoiffier spolu dizajnovo ladia, ozdobia každú záhradu a dvor. Domček dokáže rásť spolu s deťmi, kedykoľvek k nemu môžete dokúpiť originálne doplnky a hračky do záhrady a na pieskovisko umožnia deťom naplno si rozvíjať svoju fantáziu a predstavivosť. Zahrajú sa aj na povolanie záhradkárov, naučia sa vypestovať svoje prvé kvety v kvetináčoch, získavajú nové poznatky a trávia čas na čerstvom vzduchu.

Domček Priateľov v elegantných farbách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšíriteľný 2 dvere s kľúčom 6 okien 

Priestranný domček Priateľov v elegantných farbách pripraví deťom od 3 rokov nezabudnuteľné zážitky. Vďaka svojim rozmerom ponúkne chlapcom a dievčatám rozsiahly priestor na hranie, zabavia sa v ňom spolu so svojimi kamarátmi a súrodencami. Domček je vybavený dvojitou strechou, polovičnými dverami, prednými plnými dverami s kľúčom a priezorom. Na fasáde sa nachádza aj praktická otvárateľná poštová schránka pre poštára, deti si užijú výhľad vďaka 6 oknám a 2 okeniciam, ktoré sa dajú otáčať o 360°. V domčeku budú mať vaši najmenší čerstvý vzduch aj počas horúcich letných dní a dokážu si regulovať množstvo dopadajúceho slnečného svetla.

V zadnej časti domčeka sa nad polovičnými dverami nachádzajú mreže s imitáciou vtáčej búdky. Domček pre deti je vyrobený z odolného plastového materiálu, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je veľmi príjemný, zamatový na dotyk. Je vyhotovený vo farebnej kombinácii bielej, zelenej, šedej a béžovej farby a o jeho nádherný vzhľad sa postará UV filter, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred vyblednutím. Domček má pevné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj nepriaznivému počasiu. Rozmery produktu sú 176*115*162 cm, pričom jeho celková výška je 162 cm. S veľkými plastovými dielmi a skrutkami poskladáte domček veľmi rýchlo a jednoducho, bez akýchkoľvek problémov.

Predzáhradka s dvoma kvetináčmi k domčeku Smoby - 2 kusy

Predzáhradka s dvoma kvetináčmi je ako stvorená pre detičky, ktoré rady pomáhajú rodičom v záhrade a túžia sa starať o svoje vlastné kvetinky. Predzáhradku tvorí praktický plot, zložený z dvoch častí v zelenej farbe, ktorý jednoducho umiestnite pred domček. Na plote sú umiestnené dva kvetináče v červenej farbe, do ktorých si deti môžu posadiť kvetinky, polievajú ich a venujú im každodennú starostlivosť. Rozmery predzáhradky sú 58*58*40 cm a jej montáž je rýchla a jednoduchá. V tomto sete sa nachádzajú až 2 ploty so 4 kvetináčmi.

Nákladné auto s vrtákom Power Worker Mini Dino Triceratops BIG s pohyblivými časťami a gumené kolesá od 24 mes

Nákladné auto Power Worker Mini Dino je skvelý detský pracovný stroj, s ktorým sa zahrajú chlapci aj dievčatá od 2 rokov. Zelené nákladné autíčko v tvare triceratopsa očarí deti na prvý pohľad a spolu s ním sa zahrajú na povolanie stavbárov. Odolné kolieska poskytujú autu stabilitu a deti sa s ním zabavia v interiéri aj exteriéri na pieskovisku či pláži. Kvalitné plastové diely sú zárukou, že nákladné auto vydrží vašim deťom dlhé roky. Korba na autíčku je vyklápateľná, dieťa si v nej môže voziť stavebný materiál, v zadnej časti autíčka sa nachádza vrták. Dieťa sa dokáže hrou s pracovným strojom - nákladným autom zabaviť na dlhé hodiny. Produkt má rozmery 21*10*17 cm.

Bager pracovný stroj Power Worker Mini Dino T-Rex BIG s pohyblivými časťami a hrable na piesok od 24 mes

Bager Power Worker Mini Mini Dino je skvelý detský pracovný stroj, s ktorým sa zabavia chlapci aj dievčatá od 2 rokov. Zelený bager v tvare dinosaura T-Rexa očarí deti na prvý pohľad a spolu s ním sa zahrajú na povolanie stavbárov. Kvalitné kolieska poskytujú autu stabilitu a deti sa s ním zabavia v interiéri aj exteriéri na pieskovisku či pláži. Odolné a kvalitné plastové diely sú zárukou, že bager vydrží vašim deťom dlhé roky. Predná časť autíčka je vybavená pohyblivou nakladacou lyžicou a zadnej časti bagra je sú hrable na piesok, s ktorými budú deti uvoľňovať piesok a pripravovať ho na presúvanie. Produkt má rozmery 21*10*22 cm. Hračka sa dá v prípade znečistenia veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou.

Pracovný stroj s pluhom Power Worker Mini Dino Diplodocus BIG s pohyblivými časťami a vodnou pumpou od 24 mes

Pracovný stroj Power Worker Mini Dino je skvelá hračka, s ktorou sa zahrajú chlapci aj dievčatá od 2 rokov. Zelený pracovný stroj v tvare dinosaura Diplodocusa zaujme deti na prvý pohľad a spolu s ním sa zahrajú na povolanie stavbárov. Odolné mäkčené kolieska poskytujú autu stabilitu a deti sa s ním zabavia v detskej izbe aj na pieskovisku či pláži. Robustné plastové diely sú zárukou, že nákladné auto vydrží vašim deťom dlhé roky. Pohyblivá predná časť stroja slúži aj ako vodná pumpa, vďaka čomu dieťa zažije ešte viac radosti a zábavy. V zadnej časti autíčka sa nachádza zhŕňač piesku, s ktorým môžu chlapci upravovať povrch terénu na stavenisku. Hračka má rozmery 21*10*25 cm.

Vozík na ťahanie Garnished Dino Troley Écoiffier s vedrom a formičkami do piesku od 18 mes

Vozík na ťahanie Garnished Dino Troley od francúzskeho Écoiffier poteší každé dieťa už od 18 mesiacov. V originálnom vozíku s rúčkou na ťahanie si môžu chlapci a dievčatá odviezť vedierko s hrabličkami, lopatkou, formičkou do piesku v tvare dinosaura a modrou krhličkou, s ktorou môžu polievať svoje obľúbené kvetinky. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne tvary, hrať sa hry na povolanie záhradkárov a pomáhať svojim rodičom. Pestré farby na doplnkoch rozvíjajú u detí fantáziu a predstavivosť, takisto si precvičia jemnú motoriku. Rozmery vozíka sú 26*33*51 cm. 

Formičky do piesku Dino Sand Mold Écoiffier 4 kusy

Formičky do piesku Dino Sand Mold predstavujú vynikajúci darček pre deti už od 18 mesiacov. Súprava obsahuje 4 formičky v tvare dinosaurov v rôznych farbách. Formičky sú vyrobené z pevného plastového materiálu, takže vydržia deťom dlhé roky. Vďaka nim si zlepšujú jemnú motoriku, spoznávajú nové farby a tvary. Pri hre v pieskovisku si rozvíjajú aj kreativitu a predstavivosť. Praktické formičky sa dajú ľahko zbaliť, deti sa s nimi zahrajú aj na dovolenke na pláži.

Vozík so záhradným náradím Garden&Seasons Écoiffier s 8 doplnkami

Vozík so záhradným náradím Gardens&Seasons od francúzskeho výrobcu Écoiffer je výborná hračka, s ktorou sa zabavia všetci malí záhradníci už od 18 mesiacov. Chlapcov aj dievčatá poteší krásny vozík v tyrkysovej farbe na dvoch kolieskach, do ktorého si deti môžu poukladať plastové záhradnícke náradie. K detskému náradiu, ktoré nájdete v balení, patria 2 kvetináče, lopatka, krhlička, hrable, nožnice, malá motyčka a kolík na sadenie. Tieto doplnky sa výborne hodia ako darček pre neposedné deti, ktoré majú rady pobyt na čerstvom vzduchu.

Smoby je špičkový francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Logo nemeckého výrobcu BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné hračky pre deti každého veku.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery176*115*162 cm
Celková výška162 cm
Rozmery balenia118*25*59 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.