Set domček Priateľov s hracím centrom so šmykľavkou v elegantných farbách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšíriteľný

Popis produktu

Domček Priateľov s hracím centrom so šmykľavkou predstavuje skvelú voľbu pre všetky neposedné deti od 3 rokov. Francúzske hračky Smoby v sete farebne a dizajnovo ladia, vytvoria na záhrade originálne herné centrum. Domček rastie spolu s deťmi, dokážete k nemu dokúpiť ďalšie doplnky a hracie centrum so šmykľavkou umožní deťom naplno si rozvíjať svoje schopnosti a objavovať svoj športový talent. Chlapci a dievčatá si precvičia celé telo, zlepšujú si koordináciu pohybov a spevňujú svaly na rukách a nohách. S domčekom a hracím centrom sa zabaví naraz aj väčšia skupina detí, využijú ich aj pri záhradných oslavách.

Domček Priateľov v elegantných farbách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšíriteľný 2 dvere s kľúčom 6 okien 

Priestranný domček Priateľov Friends House Evo Playhouse v elegantných farbách zaujme deti od 3 rokov na prvý pohľad. Vďaka svojim rozmerom ponúkne deťom mimoriadne veľký priestor na hranie, takže sa dovnútra zmestia aj so svojimi súrodencami či kamarátmi. Je vybavený dvojitou strechou, zadnými polovičnými dverami, prednými plnými dverami s kľúčom a priezorom. Pre malých poštárov je pripravená poštová schránka, deti ocenia aj skvelý výhľad vďaka 6 oknám a 2 okeniciam, ktoré sa dajú otáčať o 360°. Prispôsobiteľné okenice zaručia, že budú mať vnútri vždy čerstvý vzduch aj počas horúcich letných dní a dokážu si regulovať množstvo dopadajúceho slnečného svetla.

Domček pôsobí realisticky, v zadnej časti sa nad polovičnými dverami nachádzajú mreže s imitáciou vtáčej búdky. Domček pre deti je vyrobený z odolného plastového materiálu, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je veľmi príjemný, zamatový na dotyk. Je vyhotovený vo farebnej kombinácii bielej, zelenej, šedej a béžovej farby a o jeho vzhľad sa postará UV filter, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred vyblednutím. Domček má dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj nepriaznivému počasiu. Rozmery domčeka sú 176*115*162 cm, pričom jeho celková výška je 162 cm. S praktickými plastovými dielmi a skrutkami poskladáte domček veľmi rýchlo a jednoducho, bez akýchkoľvek problémov.

Hracie centrum Multisport Fun Center Smoby so 150 cm šmykľavkou basketbalom futbalom a piknikovým stolom od 2 rokov

Hracie centrum Multisport Fun Centrum od Smoby je špičková záhradná hračka, ktorá poteší všetkých chlapcov aj dievčatá už od 2 rokov. Hracie centrum v sebe obsahuje celý komplex hier do záhrady: šmykľavku, basketbalový kôš, futbalovú bránu, lezeckú stenu, rebrík a piknikový stolík. Centrum pre deti je kombinované s detským domčekom, do ktorého sa dá vchádzať polovičnými dverami s poštovou schránkou. Detská šmykľavka má dĺžku 150 cm a deti sa na ňu dostanú pomocou rebríka na opačnej strane. Rebrík je multifunkčný, po jeho otočení dieťa získa lezeckú stenu s pevnými výstupkami, ktoré preveria jeho šikovnosť a zručnosť.

Plošina na hracom centre je taktiež multifunkčná, po jej otočení sa dieťa ocitne na vlniacom sa povrchu, na ktorom sa učí udržiavať rovnováhu a stabilitu. Na boku zábavného centra s domčekom sa nachádza piknikový stôl s lavicami. Pre malých športovcov má detské centrum pripravený basketbalový kôš a futbalová bránka so sieťou. Detské hracie centrum v sebe spája niekoľko možností na šport, zábavu a oddych detí. Zároveň je to aj detský domček s pevnou strechou, takže sa doň môžu deti skryť v prípade nepriaznivého počasia. Rozmery tohto odolného a stabilného hracieho centra Smoby sú 284*203*176 cm a jeho celková výška je 176 cm. Výška podlažia od zeme je 72 cm.

Smoby je špičkový francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery176*115*162 cm
Celková výška162 cm
Rozmery balenia118*25*59 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.