Set domček Pretty Forest Hut Smoby so šmykľavkou a vedro set s fúrikom od 18 mes

Popis produktu

Set unikátneho domčeka Pretty Forest hut s hojdačkou a šmykľavkou, s vedro setom a krásneho detského fúrika pre deti od francúzskych výrobcov hračiek Smoby a Écoiffier je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky sú prevedené v príjemných odtieňoch zelenej, hnedej a červenej farby. Set je zložený z domčeka Pretty Forest s hojdačkou a šmykľavkou, s vedro setom Macko Pú a krásneho detského fúrika. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby a Écoiffier charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené.

Domček pre deti Pretty Forest Hut so šmykľavkou a hojdačkou 2v1 od 2 rokov

Detský domček Forest Hut je domček na záhradu vhodný na hru detí od 2 rokov. Záhradný domček obsahuje aj šmykľavku a hojdačku, čo z neho robí maximálne zábavnú záhradnú hračku. Domček Smoby má rozmery 220*220*160 cm. Šmykľavka pre deti má dĺžku 70 cm.

  • domček so šmykľavkou a hojdačkou
  • dĺžka šmykľavky 70 cm
  • hmotnosť balenia 44,5 kg
  • rozmery 220*220*160 cm
  • od 2 rokov
  • hojdačka s ochrannou ohrádkou
  • rozprávkový motív
  • kvalitný materiál

Fúrik pre deti Picnic Écoiffier s dvoma kolesami od 18 mesiacov červeno-zelený

Detský fúrik Picnic Écoiffier je krásny červeno-zelený plastový fúrik. Fúrik pre deti s dvoma kolieskami je vyrobený z príjemného plastového materiálu, s na dotyk príjemnými rukoväťami. Má dve kolieska, vďaka ktorým je stabilný, a dieťa ľahšie udrží rovnováhu. Jeho výhodou je malá hmotnosť, takže dieťa nemá problém udržať fúrik pod kontrolou. Dieťa si v ňom môže prevážať piesok, hračky alebo čokoľvek iné. Rozmery sú výška 31,5 cm, hĺbka 30 cm a dĺžka 31,5 cm, Detský fúrik je vhodný od 18 mesiacov

Veľký vedro set s krhlou Ryba Écoiffier 6 dielov od 18 mesiacov

Écoiffier je set do piesku s veľkým vedierkom, krhlou, sitkom, lopatkou, hrabľami a formičkou hviezdice. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu. Tento set svojim prevedením zaujme každého chlapca či dievča. Výborne sa hodí na hru na pláži alebo na detskom pieskovisku.

Detský set do piesku je prevedený v krásnej oranžovo-červenej farbe s obrázkom rybičky. Všetky komponenty sú vyrobené z pevného a kvalitného plastu. Náradie do piesku je vhodné pre deti od 18 mesiacov. Rozmery setu sú 27*20*33 cm. 

Écoiffier a Smoby francúzski výrobcovia, ktorí vyrábajú kvalitné detské hračky. Francúzske hračky spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier a Smoby vhodné aj pre najmenšie deti. Hračky francúzskych výrobcov sú vyrobené s originálnym dizajnom, najvyššími bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Zaobstarajte vašim ratolestiam túto cenovo výhodnú súpravu hračiek do piesku alebo do záhrady a zaručíte im veľkú zábavu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery220*160*163 cm
Celková výška163 cm
Rozmery balenia180*40*117 cm
Celková dĺžka220 cm
Dĺžka šmýkacej plochy70 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť44,6 kg / 49,2 kg
Nosnosť50 kg/25 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné