Set domček Pretty Forest hut Smoby s hojdačkou a hojdačka Tuleň od 24 mes

Popis produktu

Set unikátneho domčeka Pretty Forest hut s hojdačkou a šmykľavkou a obojstrannej hojdačky Tuleň s vodotryskom pre deti od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky sú prevedené v príjemných odtieňoch hnedej a zelenej farby. Hračky v sete sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené.

Domček pre deti Pretty Forest Hut so šmykľavkou a hojdačkou 2v1 od 2 rokov

Detský domček Forest Hut je domček na záhradu vhodný na hru detí od 2 rokov. Záhradný domček obsahuje aj šmykľavku a hojdačku, čo z neho robí maximálne zábavnú záhradnú hračku. Domček Smoby má rozmery 220*220*160 cm. Šmykľavka pre deti má dĺžku 70 cm.

  • domček so šmykľavkou a hojdačkou
  • dĺžka šmykľavky 70 cm
  • hmotnosť balenia 44,5 kg
  • rozmery 220*220*160 cm
  • od 2 rokov
  • hojdačka s ochrannou ohrádkou
  • rozprávkový motív
  • kvalitný materiál

Smoby detská obojstranná hojdačka Tuleň s vodotryskom od 24 mesiacov

Smoby detská obojstranná hojdačka Tuleň je prevedená v krásnej žiarivej pastelovej zelenej farbe s červenými držiakmi a motívom tuleňa. Má ergonomicky tvarované sedadlá tak, aby dieťa sedelo pohodlne a neunavilo sa ani po dlhšom čase hojdania sa. Je to hojdačka, vhodná pre deti od 3 rokov. Detská hojdačka je doplnená o vodotrysk. Počas horúcich letných dní sa dá k otvoru na hojdačke pripojiť hadica s vodou a deti majú o zábavu postarané. Je to kvalitný plastová výrobok z odolného, pevného a zároveň jemného plastového materiálu, ktorý je zamatový na dotyk. Jej stabilita je zaručená vďaka svojmu tvaru. Dieťa sa môže hojdať aj samo, tak že si sadne do stredu hojdačky. Rozmery produktu sú 112*50*65 cm. Výška sedadla od zeme je 27 cm.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvalitydizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Tento set domčeka Pretty Forest hut s hojdačkou a šmykľavkou a obojstrannej hojdačky Tuleň s vodotryskom poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery220*160*163 cm
Celková výška163 cm
Rozmery balenia180*40*117 cm
Celková dĺžka220 cm
Dĺžka šmýkacej plochy70 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť44,6 kg / 49,2 kg
Nosnosť50 kg/25 kg
Farbabéžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.