Set domček Pretty Forest hut Smoby so šmykľavkou a odrážadlo Auto 2v1 od 24 mes

Popis produktu

Set unikátneho domčeka Pretty Forest hut so šmykľavkou a hojdačkou a odrážadla a chodítka Auto 2v1 pre deti od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky sú prevedené v príjemných odtieňoch zelenej a hnedej farby. Set je zložený z kvalitného domčeka Pretty Forest so šmykľavkou a hojdačkou a z krásneho odrážadla a chodítka Auto 2v1. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené.

Domček pre deti Pretty Forest Hut so šmykľavkou a hojdačkou 2v1 od 2 rokov

Detský domček Forest Hut je domček na záhradu vhodný na hru detí od 2 rokov. Záhradný domček obsahuje aj šmykľavku a hojdačku, čo z neho robí maximálne zábavnú záhradnú hračku. Domček Smoby má rozmery 220*220*160 cm. Šmykľavka pre deti má dĺžku 70 cm.

  • domček so šmykľavkou a hojdačkou
  • dĺžka šmykľavky 70 cm
  • hmotnosť balenia 44,5 kg
  • rozmery 220*220*160 cm
  • od 2 rokov
  • hojdačka s ochrannou ohrádkou
  • rozprávkový motív
  • kvalitný materiál

Odrážadlo a chodítko Levia hliadka Auto 2v1 Smoby od 10-36 mesiacov žlté

Odrážadlo Smoby je inšpirované rozprávkovým seriálom Levia hliadka (Lion guard). Je vhodné pre deti od 10 mesiacov až do 3 rokov vďaka ľahko odpojiteľným častiam. V 10 mesiacoch ho používa ako oporu pri svojich prvých krokoch. Opiera sa o zadnú opierku a postupne nadobúda istotu. V 12 mesiacoch samostatne sadá na autíčko a pomocou nožičiek sa odráža a posúva dopredu. Pod sedadlom autíčka je praktický úložný priestor, kde si dieťa môže odložiť hračky alebo rôzne iné poklady.

Odážadlo Smoby je skvelou pomôckou pri motorickom a pohybovom vývoji vášho dieťaťa. Má žiarivú žltú farbu v kombinácii s oranžovou a zelenou. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré majú dlhú trvanlivosť. Odrážadlo Lion Guard je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s francúzskym šarmom a precíznosťou. Výška sedadla od zeme je 21 cm, šírka sedadla je 17 cm a výška rúčky od zeme je 40 cm. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. 

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery220*160*163 cm
Celková výška163 cm
Rozmery balenia180*40*117 cm
Celková dĺžka220 cm
Dĺžka šmýkacej plochy70 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť44,6 kg / 49,2 kg
Nosnosť50 kg/25 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.