Set domček Pretty Blue Smoby a multifunkčný stolík Voda&Piesok 2v1 od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek Pretty Blue a multifunkčného stolíka od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Set je zložený z kvalitného domčeka pre deti a z krásneho multifunkčného stolíka. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Okrem univerzálnej hračky pre deti je tento set aj krásnou dekoráciou na vašu záhradu či na dvor. 

Detský domček Pretty Blue Smoby s UV filtrom od 2 rokov

Detský domček Smoby Pretty Blue má jedinečný dizajn, ktorý si získa priazeň každého dieťaťa na prvý pohľad. Má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a vplyvom počasia. Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti ÚV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti UV filtra je, v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. 

Detský domček Pretty Blue od Smoby má jedinečné zasúvaciu okenicu žiarivej modrej farby a mriežkované okno s v krásnej farebnej kombinácii modrej, šedej. zelenej a bielej farby. Farby perfektne zapadnú do architektúry vašej záhrady či dvora, a stanú sa tak peknou ozdobou. Krásne farebné prevedenie v deťoch vzbudzuje. Pre svoju nadčasovú jednoduchosť a priestranný vnútorný priestor patrí medzi najobľúbenejšie domčeky. Vnútorný pôdorys má rozmery 98*111 cm a jeho výška je 127 cm. Detský domček Pretty Blue má strechu šedej farby s imitáciou strešnej krytiny. Celú domček je dotvorenú reliéfom pripomínajúcim stavebný materiál s detailmi v tvare kvetináčov. Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. 

Detský stôl Voda&Piesok 2v1 Smoby s mlynom, otvorom na slnečník a 4 doplnky od 18 mesiacov

Súčasťou setu je kvalitný multifunkčný stolík Sand&Water, ktorý svojou funkčnosťou ideálne dopĺňa možnosti domčeka. Je taktiež vyrobený z kvalitných materiálov a jeho pestré farby, ošetrené anti UV filtrom, sú veľmi pekné na pohľad. Stolík má oddelené dve samostatné časti, ktoré môžu byť ľubovoľne využité buď ako skladovací priestor alebo priestor na hranie. Tieto časti sú vodotesné, a tak do nich možno napustiť vodu a nasypať piesok, čo z obyčajného stolíka razom urobí kreatívny priestor na uplatnenie fantázie. Deti si môžu do piesku napustiť vodu veselým dávkovačom, ktorý pripomína vodný mlyn a s pomocou priložených formičiek, hrabličiek a lopatky vytvárať rôzne objekty a kreatívne sa hrať. Stolík sa dá zakryť plastovými vekami, čím sa z neho stane stôl s veľkou pracovnou plochou, ktorá sa hodí ako podložka na kreslenie, hranie sa s hračkami alebo iné zábavné činnosti. Praktické otvory v strede stolíka umožňujú upevnenie slnečníka, aby sa deti mohli hrať aj na slnku bez rizika úpalu. Súčasťou stolíka je aj pekná lodička, takže deti sa naozaj skvele zabavia.

Domček pre deti aj zábavný multifunkčný stolík majú jednoduchú montáž a demontáž, a po demontovaní nezaberajú veľa miesta, vďaka čomu sa dajú ľahko uskladniť. Všetky hrany sú oblé a bezpečné, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Vďaka množstvu doplnkov je set komplexnou hračkou, pri ktorej má dieťa k dispozícii nespočetne veľa možností na hru a tak skoro ho hra určite neomrzí. ​Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť setu, ktorý je vyrobený podľa prísnych európskych štandardov. Hračky Smoby patria dlhodobo k najkvalitnejším na trhu. Detský set hračiek Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček s multifunkčným stolíkom je splneným snom pre všetky deti.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery99*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia99*20*115 cm
Celková dĺžka110 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,50 kg / 14,75 kg
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.