Set domček Pretty Blue Smoby a šmykľavka Toboggan KS s dĺžkou 150 cm a multifunkčný stolík

Popis produktu

Set hračiek domček Pretty Blue, šmykľavka Toboggan KS a multifunkčný stolík je fantastická sada hračiek pre deti. Všetky sa k sebe výborne hodia, spolu vytvárajú maximálne zábavné hracie centrum pre deti. Tieto krásne hračky pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť s rokmi overenou kvalitou a zaručenou bezpečnosťou. Hračky sa dajú využiť počas leta, deti sa zahrajú na čerstvom vzduchu a zabavia sa dlhé a dlhé hodiny. Šmykľavka, domček a stolík s mlynom sú výborná sada hračiek pre všetky aktívne, neposedné detičky.

Detský domček Pretty Blue Smoby s UV filtrom od 2 rokov

Detský domček Smoby Pretty Blue má jedinečný dizajn, ktorý si získa priazeň každého dieťaťa na prvý pohľad. Má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a vplyvom počasia. Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti UV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať. Detský domček Pretty Blue od Smoby má jedinečné zasúvaciu okenicu žiarivej modrej farby a mriežkované okno v krásnej farebnej kombinácii modrej, šedej. zelenej a bielej farby.

Vnútorný pôdorys má rozmery 98*111 cm a jeho výška je 127 cm. Detský domček Pretty Blue má strechu šedej farby s imitáciou strešnej krytiny. Celú domček je dotvorenú reliéfom pripomínajúcim stavebný materiál s detailmi v tvare kvetináčov. Domčeky pre deti Smoby patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie.

Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček Smoby je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Domček pre deti Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti.

Detská šmykľavka Toboggan KS Smoby s vodou dĺžka 1,5 m od 24 mesiacov

Detská šmykľavka Smoby v modrej a zelenej farebnej kombinácii je jedna z najkvalitnejších produktov medzi detskými šmykľavkami. Šmykľavka Smoby má 90 cm dlhú plochu na šmýkanie a je vhodná pre deti už od 2 rokov. Je veľmi bezpečná vďaka svojej ergonomickej tvarovanej ploche na šmýkanie zaručuje príjemný a pohodlný pocit z jazdy. Detská šmykľavka sa dá jednoducho poskladať a znova rozložiť. Nezaberá veľa miesta a pre jej malý rozmer sa ľahko zmestí do detskej izby či do kufra auta. 

Jedinečnou vlastnosťou malej detskej šmykľavky KS Toboggan je UV filter, ktorý chráni povrch plastu pre slnečným žiarením. Navyše detská šmykľavka je doplnená praktickým otvorom na vodu, kde sa dá napojiť hadica a dieťa sa šmýka na vode napríklad do svojho bazénika. Deti sa šmýkajú a majú svoj vlastný malý tobogan. Stupienky detskej šmykľavky sú protišmykové, bezpečné ako aj jej celá stabilita. Výška stupienkov šmykľavky je 75 cm. Jej šírka je 50 cm a dĺžka od rebríka k zošmyku po zem je 125 cm.

Multifunkčný stolík Smoby s mlynom od 2 rokov

Súčasťou setu je kvalitný multifunkčný stolík Sand & Water, ktorý svojou funkčnosťou ideálne dopĺňa možnosti domčeka. Je taktiež vyrobený z kvalitných materiálov a jeho pestré farby, ošetrené anti UV filtrom, sú veľmi pekné na pohľad. Stolík má oddelené dve samostatné časti, ktoré môžu byť ľubovoľne využité buď ako skladovací priestor alebo priestor na hranie. Tieto časti sú vodotesné, takže do nich možno napustiť vodu a nasypať piesok, čo z obyčajného stolíka razom urobí kreatívny priestor na uplatnenie fantázie.

Deti si môžu do piesku napustiť vodu veselým dávkovačom, ktorý pripomína vodný mlyn a s pomocou priložených formičiek, hrabličiek, lodičky a lopatky vytvárať rôzne objekty a kreatívne sa hrať. Stolík sa dá zakryť plastovými vekami, čím sa z neho stane stôl s veľkou pracovnou plochou, ktorá sa hodí ako podložka na kreslenie, hranie sa s hračkami alebo iné zábavné činnosti. Praktické otvory v strede stolíka umožňujú upevnenie slnečníka, aby sa deti mohli hrať aj na slnku bez rizika úpalu.

Všetky tieto úžasné hračky vám prináša renomovaný francúzsky výrobca Smoby. Je výrobcom vysoko kvalitných a veľmi zaujímavých plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Hračky spĺňajú najprísnejšie kritéria bezpečnosti. Všetky detské hračky od výrobcu Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred poranením. Tento úžasný set detského domčeka, šmykľavky a stolíka s vodným mlynom prichádza v cenovo výhodnej ponuke, preto neváhajte a zaobstarajte ho svojim ratolestiam. Takouto skvelou hračkou určite potešíte všetky deti.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery99*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia99*20*115 cm
Celková dĺžka110 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,50 kg / 14,75 kg
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné