Set domček pre mačičku so zvukom Cat's House Veterinary Smoby a lekársky vozík pre zvieratká

Popis produktu

Domček pre mačičku so zvukom Cat's House Veterinary a lekársky vozík pre zvieratká spolu predstavujú kvalitnú sadu hračiek, s ktorou sa zahrajú všetky deti od 3 rokov na povolanie veterinárov. Moderný set hračiek ponúkame za akciovú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí ušetria. Hračky Smoby a Écoiffier farebne aj dizajnovo ladia, ozdobia každú detskú izbičku a zabaví sa s nimi viacero detí, kamaráti aj súrodenci. Zahrajú sa na veterinárov, učia sa starať o zvieratko, objavujú nové lekárske pomôcky a hravým spôsobom sa približujú svetu dospelých. Pri hre na povolania si rozvíjajú aj logické myslenie, sústredenie, jemnú motoriku a predstavivosť.

Domček pre mačičku Cat's House Veterinary Smoby elektronický so zvukmi a šmykľavka s hojdačkou a 6 doplnkov

Domček pre mačičku od francúzskeho Smoby si získa všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov. Pestrofarebný domček s 2 poschodiami v sebe skrýva praktickú hojdačku, prenosný box, hernú zónu so zavesenou myškou, priestor na kŕmenie a šmykľavku, na konci ktorej sa nachádza odrážacia rampa. Z nej skočí po stlačení tlačidla mačička rovno k zavesenej myške, o ktorú sa pokúsi zachytiť s labkou. V 6-dielnej sade doplnkov sa nachádza kefa na česanie zvieratka, s ktorou sa deti zahrajú na mačacích kaderníkov, nastaviteľné zrkadielko, ktoré sa dá pripnúť k domčeku, lopatka, mačací trus a miska na kŕmenie s granulkami - mačička vydáva zvuk, len čo sa k nej priblíži. 

Plyšová mačička so zvukmi tak ponúkne deťom ešte realistickejšie zážitky pri starostlivosti o domáceho miláčika! Naučia sa o ňu starať, kŕmiť ju, česať ju, hojdať ju, spúšťať ju po hojdačke, čistiť po nej a vďaka prenosnému boxu si ju môže brať so sebou na návštevy a výlety, pričom ju na konci dňa nezabudne uložiť k spánku. Originálny domček s elektronickou mačičkou predstavuje vynikajúci darček pre deti, ktoré túžia mať doma svoje vlastné zvieratko.

Zverolekársky vozík so psíkom Medical Écoiffier s infúziou a 15 doplnkami od 18 mes

Zverolekársky vozík so psíkom Medical je najnovšia hračka pre všetky deti od 18 mesiacov, ktoré sa rady starajú o zvieratká a chceli by si vyskúšať prácu zverolekára. Plne vybavený veterinársky stolík obsahuje sadu 15 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza infúzia, injekčná striekačka, teplomer, sadra na labku, ochranný golier, röntgen, reflexné kladivko, stetoskop, otoskop a ďalšie doplnky, ktoré sú nevyhnutné pri ošetrovaní domácich miláčikov. 

Realistická veterinárna stanica obsahuje aj prepravný box spolu s krásnym hnedým plyšovým psíkom, ktorého si deti zamilujú na prvý pohľad a na ktorom si vyskúšajú svoje ošetrovateľské schopnosti. Vyšetria psíka, pričom majú k dispozícii monitor s obrázkom zdravotných komplikácií, ktoré odhalí práve röntgen. Vozík má v spodnej časti praktický úložný priestor, do ktorého sa dá uložiť prepravný box. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*44*57 cm
Celková výška57 cm
Rozmery balenia50*15*66 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,7 kg
NoteBattery: 3 x LR44 included
Farbazelená
Vhodné pre bábiku36 - 42 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.