Set domček pre bábiku Baby Nurse Smoby trojkrídlový a bábika 32 cm

Popis produktu

Detský domček pre bábiku Baby Nurse a bábika Baby Nurse zo Zlatej edície Smoby sú teraz spolu v jednom cenovo dostupnom sete. Detský domček a bábika sa k sebe hodia farebne aj funkčne, pomáhajú rozvíjať komunikačné a jazykové schopnosti detí. Francúzsky výrobca Smoby je zárukou kvality a vďaka nemu sú vaše deti pri každej hre v bezpečí.

Domček pre bábiku Baby Nurse Zlatá edícia Smoby trojkrídlový s 13 doplnkami

Detský domček pre bábiku Baby Nurse je jedinečná multifunkčná hračka, ktorá poskytuje deťom obrovský priestor pre hry s bábikou. Hračka pre dievčatá od 3 rokov pozostáva z troch hracích častí. Malá mamička môže kúpať svoju bábiku v kúpeľni s ružovou vaničkou, ktorá je doplnená o sprchu z limitovanej Zlatej edície. Svoju bábiku nakŕmi v kuchyni v jedálenskej stoličke a bábiku uloží spať v spálni do ružovej kolísky. Domček pre bábiky je v krásnych odtieňoch ružovej, ktorú dopĺňa sivá farba. Spolu vytvára úžasné opatrovateľské centrum, v ktorom bábika a jej malá mamička majú k dispozícii všetko potrebné. Pre tento domček je vhodná bábika s rozmermi do 42 cm.

Dieťa má v kuchynke k dispozícii umývadlo a množstvo jedinečných doplnkov ako hrniec s pokrievkou, tanierik v tvare srdiečka s lyžičkou na kŕmenie a fľašku na mlieko či čaj pre bábiku. V dolnej časti je množstvo úložného priestoru na doplnky. V spálni sa nachádza aj nočná lampa a hodinky s mechanickými ručičkami. Vedľa kolísky je miesto na odkladanie šatiek pre bábiku s dvoma rozkošnými malými vešiakmi. Kolíska sa dá používať aj na bežné nosenie bábiky. Po prikrytí vaničky slúži kúpeľňa ako prebaľovací pult. Výhodou detského domčeka pre bábiky je jeho nenáročnosť na priestor. Jednoduchým spôsobom sa jednotlivé strany domčeka poskladajú dokopy.

Vďaka kolieskam si ho môže dieťa vziať kamkoľvek so sebou alebo uložiť na miesto, kde nezaberá veľa priestoru. Poskladaný detský domček pre bábiky na najmenšie časti má rozmery 66 cm výška, 52 cm šírka, 69 cm dĺžka. Potešte svoje dieťa touto unikátnou hračkou. Starostlivosť o bábiku je súčasť hry s bábikou, kedy deti napodobňujú svojich rodičov. Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, prebaľujú, uspávajú. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností.

Bábika Baby Nurse Smoby Zlatá edícia 32 cm od 24 mesiacov

Detská bábika Baby Nurse z dielne francúzskeho výrobcu kvalitných hračiek Smoby je krásnou hračkou pre každé dievčatko od 2 rokov. Bábika Smoby je vysoká 32 cm. Milá tvárička a štýlové oblečenie upúta pozornosť každej malej mamičky, ktorá túži po vlastnej bábike, o ktorú sa bude starať. Bábika pre deti je oblečená v krásnom komplete z jemného a mäkkého materiálu v kombinácii bielej a sivej farby s nápisom Baby Nurse a farebnou potlačou, na ktorej pekne vynikne ružová farba. Pre bábiku viete dokúpiť rôzne oblečenie a tak ju dieťa môže prezliekať. Bábika sa dá prezliekať jednoduchým spôsobom, a dieťa to zvládne úplne samo. Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Dievčatá sa hrajú na mamičku.

Francúzsky renomovaný výrobca kvalitných detských hračiek Smoby sa vyznačuje jedinečným dizajnom a funkčnosťou. Detský domček pre bábiku Baby Nurse a bábika Baby Nurse sú krásne a jedinečné hračky svojho druhu, ktoré zaručia vašej malej princeznej dlhé hodiny strávené hrou so svojou obľúbenou bábikou. Hračky Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*52*66 cm
Celková výška66 cm
Rozmery balenia76*22*63 cm
Celková dĺžka69 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť7,52 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku32-42
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.