Set domček pre bábiku Violette Baby Nurse Large Doll's Play Center Smoby a lavica na kreslenie Kresli a zmaž s odkladacím priestorom

Popis produktu

Domček pre bábiku Violette Baby Nurse a lavica na kreslenie Kresli a zmaž je skvelá súprava hračiek pre všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov. Sada hračiek za akciovú cenu poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí pri nákupe ušetria. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, ozdobia každú detskú izbičku. Deti sa zahrajú na rodičov a umelcov, vďaka čomu sa približujú svetu dospelých a rozvíjajú si svoje logické myslenie, fantáziu a predstavivosť. Francúzsky Smoby už roky prináša deťom hračky najvyššej kvality s prvotriednym vzhľadom.

Domček pre bábiku Violette Baby Nurse Large Doll's Play Center Smoby

Domček pre bábiku Violette z edície Baby Nurse je nádherná hračka, ktorá je vhodná pre deti od 3 rokov. Ružový herný komplex  pozostáva z 3 hracích častí, ktoré sú určené pre bábiku s maximálnou veľkosťou 42 cm. Hlavnú, stredovú časť domčeka tvorí kúpeľňa s ružovou vaničkou so sprchou a prebaľovacím pultom s moderným vzorom. Zadnú stenu tvorí fotorámik, ozdobený srdiečkami, do ktorého si dievčatko môže dať svoju fotografiu s bábikou.

Ľavé krídlo pozostáva z kuchynskej časti, v ktorej je jedálenská stolička s pultíkom, drez, varná doska a v spodnej časti je umiestnená mikrovlnná rúra, v ktorej malé mamičky rýchlo ohrejú bábikám jedlo. V pravom krídle sa nachádza spáľňa s pohodlnou postieľkou, nad ktorou je kolotoč so srdiečkami a vtáčikmi pre lepší spánok bábiky. Nočná lampička za hlavičkou bábiky vydáva v noci príjemné a nerušivé fosforeskujúce svetlo. Postieľka sa dá v prípade potreby od domčeka odpojiť a dieťa si môže dať postieľku s bábikou pri svoju vlastnú a spať tak spolu.

Toto multifunkčné opatrovateľské centrum ponúka bohatú sadu 23 doplnkov, medzi ktorými je hrniec s pokrievkou, tanierik v tvare srdiečka s lyžičkou na kŕmenie, fľašku na mlieko, krabica so sušeným mliekom, šampónik, teplomer a rôzne ďalšie doplnky. Detičky sa potešia aj dostatočnému úložného priestoru na doplnky a vďaka kolieskam si domček presunú kamkoľvek budú chcieť. Bábika nie je súčasťou balenia.

Lavice na kreslení Magic Desk Smoby Kresli a smaž modrá se 4 odkladacími prostorami a 12 doplňky od 24 měsíců

Moderní lavice na kreslení Magic Desk představuje skvělý dárek pro všechny chlapce a děvčátka od 2 let. Lavice s tabulí na kreslení je vyrobena v nádherné oranžovo-zeleno-modré barevné kombinaci. Lavice Kresli a smaž v sobě skrývá originální tabuli, na kterou si dětičky mohou kreslit různé obrázky, procvičovat si psaní čísel, abecedy a pak je jednoduše smažou. K dispozici mají i sadu 12 doplňků, mezi nimiž se nachází smazatelná fixka, hadřík na utírání tabule a blok s obrázky, které si mohou vybarvovat. Malí umělci se výborně zabaví a objevují své talenty.

Školní lavice má robustní a stabilní konstrukci, přičemž v sobě skrývá až 4 odkládací prostory na doplňky. Největší úložný prostor se nachází přímo pod tabulí, děti si do něj uloží všechny umělecké potřeby. Další odkládací plochy jsou umístěny nad tabulí, kam si děti uloží všechny nástroje a doplňky, se kterými právě pracují. Pracovní plocha je vyhotovena tak, aby dětem poskytla správný úhel kreslení a malování. Pohodlné ergonomické sedadlo v kombinaci s opěrkou nohou dopřeje dětem při jejich tvorbě komfort a správné sedací návyky.

Smoby je skúsený francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery150*71*71 cm
Celková výška71 cm
Rozmery balenia80*24*63 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,1 kg
Farbafialová
Vhodné pre bábiku32 - 42 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.