Set domček na pilieroch Pilings House Smoby s 1,5 m šmykľavkou a pieskovisko stolík na vodu a piesok od 24 mes

Popis produktu

Prekvapte svoje deti obľúbeným setom záhradných hračiek. Set domček na pilieroch Pilings House a pieskovisko stolík na vodu a piesok je nádherný set hračiek do záhrady pre deti od 2 rokov, ktoré túžia po vlastných hračkách do záhrady. Set hračiek je v ponuke za nižšiu cenu, ako keby ste kupovali hračky samostatne. Hračky v sete spolu krásne ladia, sú vyrobené z kvalitného materiálu a ozdobia každú záhradu alebo dvor. Hračky od Smoby Écoiffier sú vhodné aj pre hru viacerých detí a vyznačujú sa originálnym francúzskym dizajnom.

Detský domček na pilieroch Pilings House Smoby s 1,5 m šmykľavkou a rebríkom od 2 rokov

Detský domček na pilieroch Pilings House je dokonalý záhradný domček pre všetky deti od 2 rokov. Domček pre deti je vyhotovený v žiarivých farbách, takže si ho deti ihneď obľúbia a je skvelým doplnkom do každej záhrady a dvora. Tento originálny domček stojí na pilieroch s výškou 70 cm, vďaka čomu môže deťom ponúknuť aj skvelú šmykľavku s dĺžkou 1,5 metra, po ktorej sa môžu veselo šmýkať. Domček je vybavený protišmykovým rebríkom,  a dostatok priestoru pod domčekom, kam si môžu dať deku a hrať sa v príjemnom tieni. Povrch domčeka je ochránený anti UV filtrom, vďaka čomu si zachová svoje krásne farby aj po dlhých rokoch používania. 

Vlastnosti

  • originálny záhradný domček na pilieroch
  • kvalitná šmykľavka s dĺžkou 150 cm
  • stabilná a odolná konštrukcia
  • vhodný doplnok na dvor alebo záhradu
  • realistický dizajn a kvalitné dvojité steny 
  • polovičné dvere a zasúvateľné okenice
  • priestranný pre hru viacerých detí
  • žiarivé farby s anti UV filtrom
  • zaoblené hrany
  • pravý francúzsky výrobok

Stôl pieskovisko Summer Écoiffier s vodným mlynom a 7 doplnkov

Stolík na vodu a piesok Summer od francúzskeho Écoiffier je skvelá hračka pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 18 mesiacov. Stolík na piesok a vodu je vyhotovený v krásnom modrom vyhotovení, takže zaujme každé dieťa na prvý pohľad. Stolík na záhradu ponúka bohatú sadu doplnkov: krhličku, lopatku, hrabličky, vedierko, sitko na piesok a formičku. Stolík sa podobá na detský hrad a tento dojem umocňuje aj strážna veža s vodnými mlynmi, cez ktoré môže dieťa smelo liať vodu. Jednotlivé časti stolíka sú odnímateľné, dieťa môže stolík naplniť vodou alebo pieskom

Jednotlivé časti stolíka sú odnímateľné a ľahko sa prispôsobia potrebám dieťaťa. Stolík na vodu a piesok je vyhotovený z kvalitného a odolného plastového materiálu. Rozmery tohto multifunkčného detského stolíka sú 50*37*66 cm. Celková výška stolíka je 66 cm. Pri hre so stolíkom sa u detí rozvíja fantázia a predstavivosť, takisto aj jemná motorika. Je to skvelá hračka na detské pieskoviská, do záhrad a dvorov. Rodičia môžu stolík jednoducho zbaliť a zobrať na dovolenku pri mori.

Smoby Écoiffier sú fracúzske značky, ktoré produkujú kvalitné plastové hračky, vyrobené podľa prísnych noriem a európskych štandardov. Značka Smoby je držiteľom certifikátu odolnosti a kvality. Smoby je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie a jej hračky sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery260*160*197 cm
Celková výška197 cm
Rozmery balenia120*50*100 cm
Celková dĺžka260 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
MechanickéSS2023 vozík ECO465
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť35 kg
NoteHouse size: 98*110*127 cm
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.