Set domček na pilieroch Pilings House Smoby s 150 cm šmýkľavkou a stôl Voda&Piesok s dvojitým krytom a loďkou od 24 mes

Popis produktu

Set detský domček na pilieroch so šmykľavkou stôl Voda&Piesok je výborná voľba pre každé dieťa od 2 rokov, ktoré túži po hračkách do záhrady. Set hračiek máme v ponuke za akciovú cenu, takže pri nákupe výrazne ušetríte. Hračky v sete spolu krásne ladia, sú vyhotovené z kvalitných materiálov. S hračkami od renomovanej značky Smoby si deti užijú veľa radostných chvíľ a zároveň tvoria pekný doplnok do vašej záhrady.

Detský domček na pilieroch Pilings House Smoby s 1,5 m šmykľavkou a rebríkom od 2 rokov

Detský domček na pilieroch Pilings House je dokonalý záhradný domček pre všetky deti od 2 rokov. Domček pre deti je vyhotovený v žiarivých farbách, takže si ho deti ihneď obľúbia a je skvelým doplnkom do každej záhrady a dvora. Tento originálny domček stojí na pilieroch s výškou 70 cm, vďaka čomu môže deťom ponúknuť aj skvelú šmykľavku s dĺžkou 1,5 metra, po ktorej sa môžu veselo šmýkať. Domček je vybavený protišmykovým rebríkom,  a dostatok priestoru pod domčekom, kam si môžu dať deku a hrať sa v príjemnom tieni. Povrch domčeka je ochránený anti UV filtrom, vďaka čomu si zachová svoje krásne farby aj po dlhých rokoch používania. 

Vlastnosti

  • originálny záhradný domček na pilieroch
  • kvalitná šmykľavka s dĺžkou 150 cm
  • stabilná a odolná konštrukcia
  • vhodný doplnok na dvor alebo záhradu
  • realistický dizajn a kvalitné dvojité steny 
  • polovičné dvere a zasúvateľné okenice
  • priestranný pre hru viacerých detí
  • žiarivé farby s anti UV filtrom
  • zaoblené hrany
  • pravý francúzsky výrobok

Stôl pre deti Voda&Piesok Smoby s dvojitým krytom a loďka s formičkami od 18 mesiacov

Detský stolík Voda&Piesok Smoby predstavuje splnený sen pre každé dieťa od 18 mesiacov, ktoré rado trávi čas vonku a miluje hru s pieskom a vodou. Stolík je vyhotovený v krásnej farebnej kombinácii - zelená, biela, modrá a červená. Stôl pre deti v sebe skrýva dve navzájom oddelené komory - jednu naplníte vodou, druhú pieskom. Obe komory je možné prikryť vrchným krytom. K tomuto stolíku dieťa využije sadu hračiek, v ktorej sa nachádzajú malé hrabličky, lopatka, lodička a dve formičky do piesku. Detský stolík navyše ponúka aj otvor pre upevnenie slnečníka (nie je súčasťou balenia), takže sa deti počas horúcich letných dní môžu hrať v príjemnom tieni.

Smoby je renomovaný francúzsky producent plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery260*160*197 cm
Celková výška197 cm
Rozmery balenia120*50*100 cm
Celková dĺžka260 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť35 kg
PoznámkaHouse size: 98*110*127 cm
Farbazelená
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...