Set domček so stanom Discovery Cotoons Smoby so zvukom a svetlom a odrážadlo Medveď 2v1 skákajúci a točiaci

Popis produktu

Odrážadlá a detské domčeky sú populárne hračky, s ktorými zahrá každé dieťa. Set domček so stanom Discovery Cotoons Smoby so zvukom a svetlom a odrážadlo Medveď je krásny set hračiek pre deti od 12 mesiacov. Hračky v sete zabavia deti počas dlhých zimných večerov a zároveň im pomôžu s rozvojom zručností a schopností. Zvýhodnený set hračiek od francúzskej spoločnosti Smoby ponúkajú ten najlepší výber hračiek pre každé dieťa. Pri kúpe setu rodičia výrazne ušetria a deti sa budú radovať z kvalitných hračiek. Set hračiek je krásny doplnok do každej detskej izbičky.

Detský domček so stanom Discovery Cotoons Smoby so zvukom a svetlom od 12 mesiacov zelený

Krásny detský domček so stanom Discovery Cotoons Smoby v jedinečnej zeleno-bielej farebnej kombinácii je určený pre každé dieťa od 12 mesiacov. Detský domček je multifunkčná hračka - dieťatko sa môže hrať v domčeku, ktorý sa však vie rýchlo zmeniť na detský stan. Stan pre deti sa vyznačuje zvukovými aj svetelnými efektmi, ktoré potešia každé dieťatko a nebudú sa s ním chcieť rozlúčiť. Detský domček je vyhotovený s motívom populárneho seriálu Cotoons, ktorého postavičky poznajú deti na celom svete. Celková výška domčeka je 72 cm.

Na deti čaká veľké množstvo funkcií. Otváracie dvierka so špeciálnymi otvormi pre rôzne tvary plastových útvarov zaujmú dieťa, ktoré si vyskúša svoju šikovnosť a s valčekom na dverách si môžu do ľubovôle otáčať. Pri dvierkach sa nachádza pekná rastlina s kvietkom, ďalej má dieťa k dispozícii otváracie okienko, aby mohlo pozrieť, kto prichádza na návštevu. Svietiaci kvietok so zvukom umiestnený na domčeku, vydáva po stisnutí pekné melódie a svetielka, ktoré rozveselia detičky na veľmi dlhú dobu. Pohyblivé očká nad dverami poslúžia malým nezbedníkom, aby sa s nimi zahrali a nasmerovali ich pohľad, kamkoľvek bude treba.

Celkové rozmery detského domčeka so stanom sú 90*70*72 cm. Domček dá jednoducho prenášať, keďže disponuje praktickým držiakom, s ktorým môžu rodičia ľahko disponovať. Dizajnéri spoločnosti Smoby si poradili aj s konštrukciou pre jednoduché a efektívne skladanie a rozkladanie detského stanu. Detský domček nevyžaduje veľa miesta a je ho možné v prípade potreby kamkoľvek odložiť. Elektronický modul, ktorý slúži na vydávanie zvukových a svetelných efektov, je napájaný batériami, ktoré sú súčasťou balenia.

Odrážadlo Máša a medveď 2v1 Smoby skákajúci a točiaci sa medveď od 12 mes

Odrážadlo Medveď 2v1 je zároveň aj zábavným skákadlom pre deti od 12 mesiacov, ktoré milujú pohyb a zábavu. Unikátna hračka z dielne francúzskeho výrobcu Smoby sa dá využiť hneď dvomi spôsobmi ako odrážadlo a tiež ako hopsadlo na skákanie. Hnedý medveď z rozprávky Máša a medveď tak prináša deťom veľa zábavy, pohyb a herných podnetov. Dieťatko sedí na pohodlnom tvarovanom sedadle žltej farby na chrbte medveďa a odrážaním nôh od zeme si užíva skákanie hore a dolu. Rozmery skákajúceho medveďa Smoby a odrážadla v jednom sú 50*43*55 cm, celková výška je 55 cm.

Po zložení medvedíka z tyče sa hračka na skákanie premení na krásne odrážadlo pre deti, keďže žlté labky rozprávkového medveďa sú zároveň kolieskami. Jazdu na originálnom rozprávkovom odrážadle si deti užijú nielen doma, ale i vonku. Dieťatko sa pohybuje odrážaním nôh od zeme, čím sa posilňuje svalstvo na nohách, rozvíja sa aj jemná motorika detí. Pre bezpečnú jazdu sa môže pridŕžať zelenej rukoväte. Sedadlo odrážadla Máša a medveď je ergonomicky tvarované pre komfortné sedenie. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny.

Pestré farby a veselá tvárička detského odrážadla rozvíjajú fantáziu a lákajú deti k pohybu na čerstvom vzduchu. Prostredníctvom odrážadla a skákadla v jednom sa dieťa učí udržiavať rovnováhu, posilňuje svalstvo na nohách a aktívne sa hrá. Skákanie na mackovi podporuje fyzický rozvoj detí a podnecuje detskú fantáziu. Odrážadlo a hopsadlo pre deti 2v1 od výrobcu Smoby je skvelou pomôckou pri pohybovom vývoji vášho dieťaťa. Odrážadlo a skákadlo Medveď 2v1 má zaoblené hrany, aby sa deti pri hre nezranili a aby boli v bezpečí.

Smoby je renomovaný francúzsky producent plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava 59
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery90*70*72 cm
Celková výška72 cm
Rozmery balenia61*20*76 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,0 kg
PoznámkaBattery: 2 x AG13/LR44 included
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné