Set domček Nature Smoby červený 3 okná 2 žalúzie a okenica a pracovný stôl Cars s autíčkom od 24 mes

Popis produktu

Set domček Nature so zasúvacími okenicami a pracovný stôl je nádherná sada hračiek pre všetky deti od 2 rokov, ktoré túžia po kvalitných hračkách do záhrady. Set hračiek ponúkame za akciovú cenu, takže pri nákupe výrazne ušetríte. Hračky v sete spolu ladia a spoločne vytvoria zábavné detské centrum na každom dvore a záhrade. Domček v sete od Smoby sa vyznačuje pravým francúzskym dizajnom a vďaka anti UV filtru si zachová krásne a žiarivé farby aj po rokoch používania. 

Domček Nature Smoby červený, 3 okná s 2 žalúziami a 2 posuvné okenice s UV filtrom

Domček Nature je obľúbený záhradný domček od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby. Domček je určený pre všetky deti od 2 rokov, ktoré sa v ňom výborne zabavia. Záhradný domček ponúka deťom 3 okná s 2 žalúziami a 2 posuvné okenice, ktorú si môžu ľubovoľne posúvať, v závislosti od počasia. Kombinácia červenejzelenej, sivej a bielej na domčeku pôsobí prirodzene a navyše žiarivé farby nevyblednú ani po rokoch používania, vďaka anti UV filtru. Domček pre deti je zároveň aj vynikajúci ozdobný prvok do záhrady, vyzerá veľmi realisticky

Domček má kvalitné dvojité steny, je vyrobený z prvotriednych plastov pomocou najmodernejšej technológie Blow Molding, ktorá domčeku dodáva charakteristické vlastnosti - pevnosť a odolnosť. Domček je stabilný a výborne odoláva aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. Oblé hrany na domčeku zaručia deťom bezpečnosť pri hraní a jeho plastový povrch je jemný, zamatový na dotyk. Rozmery tohto prvotriedneho detského domčeka sú 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková dĺžka 110 cm. Záhradný domček môžete používať aj v interiéri, je skladný, umožňuje bezproblémovú montáž a demontáž.

Detská pracovná dielňa Autá 3 Smoby so skladacím autíčkom a otáčacou pracovnou plochou a 21 doplnkami

Detská pracovná dielňa Autá 3 Smoby je obľúbená hračka pre malých majstrov od 3 rokov. Celá dielňa vrátane doplnkov je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý je odolný a zároveň jemný na dotyk. Tento stolík je určený najmä pre chlapcov. Stôl stojí na štyroch nožičkách, ktoré sú medzi sebou spevnené, takže stôl je pevný a stabilný. Stôl je vyhotovený v červenej, sivej a čiernej farebnej kombinácii. Pod pracovnou plochou sa nachádza polička, kde si môže malý kutil odložiť iné hračky alebo náradie. Pracovná doska stola je navyše otáčacia, vďaka čomu sa bude malý mechanik cítiť ako v skutočnej dielni.

Na pracovnej ploche sa nachádza aj parkovacie miesto pre slávne autíčko McQueen zo známej a obľúbenej Disney rozprávky Autá 3, ktorá je u detí veľmi populárna. Rovnako tak sa na pracovnej ploche nachádza aj červený panel, kde si môže malý kutil ľubovoľne pripnúť rôzne pracovné doplnky. Po oboch stranách panelu si dieťa môže ukladať náradie, ale aj náhradné diely, ktoré potrebuje mať stále poruke. Súčasťou pracovnej dielne sú aj stopky, ktoré sú pre každého pretekára nesmierne dôležité. Malý automechanik si tak môže odmerať čas výmeny pneumatík, ale aj rýchlosť jazdy autíčka McQueen. Na pracovnej doske sa nachádza aj malý zverák, ktorým si môže pridržať autíčko pri jeho rozkladaní a následnom skladaní, ktoré je možné vďaka skrutkovačom. Výbava obsahuje aj kladivko, skrutkovače a skrutky a náhradné diely, z ktorých si malý mechanik poskladá svoje vlastné autíčko McQueen.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery98*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia99*20*115 cm
Celková dĺžka110 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,50 kg / 14,75 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.