Set domček Nature Smoby červený s 3 oknami a 2 žalúziami a pracovná dielňa vozík Cars 3 od 24 mes

Popis produktu

Set domček Nature so zasúvacími okenicami a pracovná dielňa vozík Cars 3 je vynikajúci set hračiek pre všetky deti od 2 rokov, ktoré túžia po kvalitných hračkách do záhrady. Set hračiek ponúkame za akciovú cenu, takže pri nákupe výrazne ušetríte. Hračky v sete spolu ladia a spoločne vytvoria zábavné detské centrum na každom dvore a záhrade. Domček v sete od Smoby sa vyznačuje pravým francúzskym dizajnom a vďaka anti UV filtru si zachová krásne a žiarivé farby aj po rokoch používania. 

Domček Nature Smoby červený, 3 okná s 2 žalúziami a 2 posuvné okenice s UV filtrom

Domček Nature je obľúbený záhradný domček od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby. Domček je určený pre všetky deti od 2 rokov, ktoré sa v ňom výborne zabavia. Záhradný domček ponúka deťom 3 okná s 2 žalúziami a 2 posuvné okenice, ktorú si môžu ľubovoľne posúvať, v závislosti od počasia. Kombinácia červenejzelenej, sivej a bielej na domčeku pôsobí prirodzene a navyše žiarivé farby nevyblednú ani po rokoch používania, vďaka anti UV filtru. Domček pre deti je zároveň aj vynikajúci ozdobný prvok do záhrady, vyzerá veľmi realisticky.

Domček má kvalitné dvojité steny, je vyrobený z prvotriednych plastov pomocou najmodernejšej technológie Blow Molding, ktorá domčeku dodáva charakteristické vlastnosti - pevnosť a odolnosť. Domček je stabilný a výborne odoláva aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. Oblé hrany na domčeku zaručia deťom bezpečnosť pri hraní a jeho plastový povrch je jemný, zamatový na dotyk. Rozmery tohto prvotriedneho detského domčeka sú 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková dĺžka 110 cm. Záhradný domček môžete používať aj v interiéri, je skladný, umožňuje bezproblémovú montáž a demontáž.

Pracovný stôl na kolieskach Autá 3 Smoby so skladacím autíčkom McQueen a 24 doplnkov

Detský pracovný stôl na kolieskach Autá 3 je kvalitne prepracovaná hračka, určená pre deti od 3 rokov, ktoré milujú skladanie rôznych súčiastok na autíčkach. Stolík, vrátane všetkých doplnkov a autíčka McQueen, je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov, ktoré vášmu malému nezbedníkovi dlho vydržia. Pracovný stolík je vyhotovený v atraktívnej čierno-červenej farebnej kombinácii. Stolík pre deti stojí na kolieskach, takže deti si ho môžu po izbičke voľne presúvať, ale aj napriek tomu je stolík pevný a stabilný. Malý kutil tak môže bezstarostne pracovať na svojich výtvoroch a údržbe autíčka. Medzi kolieskami sa v spodnej časti nachádza polička na odkladanie iných hračiek alebo náradia. Pracovná plocha stolíka je priestranná a malí mechanici majú dostatok priestoru na prácu s náradím.

Rozmery balenia detského stolíka sú 34*53*14 cm. Súčasťou balenia je okrem stolíka a autíčka až 24 doplnkov. Detský pracovný stôl na kolieskach Autá 3 je moderná hračka od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý je garanciou najvyšších európskych štandardov. Dieťa sa môže hrať s autíčkom, starať sa o jeho údržbu a učiť sa tak novým poznatkom zo sveta áut. Popritom získava veľmi dôležité motorické schopnosti a cit pre manuálnu prácu, ktorá je v neskoršom veku dôležitá. S náradím môže zapojiť svoju fantáziu a užiť si tak dlhé hodiny zábavy.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. 

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery98*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia99*20*115 cm
Celková dĺžka110 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,50 kg / 14,75 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.