Set domček Pretty Nature Smoby s letnou kuchynkou a hojdačka na zavesenie BeBe 2v1 so zábranou od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek domček Pretty Nature a závesná hojdačka BeBe 2v1 je prvotriedna sada záhradných hračiek, ktoré zabavia chlapcov aj dievčatá od 2 rokov. Set hračiek je v ponuke za zníženú cenu, vďaka čomu ušetríte viac, ako kúpou samostatných hračiek. Hračky v sete spolu krásne ladia, sú vyrobené z kvalitného materiálu a ozdobia každú záhradu alebo dvor. Hračky od Smoby sú vhodné aj pre hru viacerých detí a vyznačujú sa pravým francúzskym dizajnom.

Detský domček Pretty Nature Smoby s letnou kuchynkou a zasúvacou okenicou s UV filtrom od 2 rokov

Detský záhradný domček Pretty Nature je kvalitný plastový domček pre deti od 2 rokov. Domček pre deti má letnú kuchynku s drezom a kohútikom. Má jedny polovičné dvere, otvor na dverách je vysoký 91 cm. Celkové rozmery domčeka sú 145*110*127 cm. Domček na záhradu má odolné dvojité steny, zasúvaciu okenicu na okne a je vhodný pre hru viacerých detí.

  • kvalitný plastový domček
  • dvojité steny
  • rozmery 145*110*127 cm
  • celková výška 127 cm
  • hmotnosť balenia 16,62 kg
  • francúzsky výrobok
  • hra v domčeku rozvíja jazykové schopnosti detí
  • zo zamatovo jemného plastu

Detská hojdačka BeBe 2v1 Smoby od 18 mesiacov

Hojdačka Bebe je praktická detská hojdačka, ktorý môžu využívať deti od 18 mesiacov, ale ľahko ju využijú aj staršie detičky. Hojdačka má ochrannú ohrádku a ergonomicky riešenú sedačku, takže malé dieťa z nej nemôže v žiadnom prípade vypadnúť. Keď je dieťa dostatočne veľké na samostatné hojdanie, ohrádka sa jednoducho odopne a zostane klasická hojdacia sedačka. Dĺžka lana je 200 cm, a tak môžete hojdačku upnúť prakticky kdekoľvek. Jej nízka hmotnosť 1,5 kg uľahčuje manipuláciu. Neutrálne červeno-zelené prevedenie je vhodné pre chlapcov i dievčatá a vďaka anti UV filtru sú farby ochránené proti slnečným lúčom, takže si zachovajú svoj žiarivý vzhľad po dlhé roky. 

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery145*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia100*24*115 cm
Celková dĺžka145 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť14.12 kg / 16,62 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...