Výrobca: Smoby Kategória: Domčeky pre deti so šmykľavkou Kód: SM810401-2
459,99 €
289,99
Množstvo:
Tovar skladom
Doprava zadarmo
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Set unikátneho detského domčeka My House s UV filtrom a detskej šmykľavky Toboggan Funny pre deti od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky sú prevedené v príjemných odtieňoch zelenej a červenej farby. Set je zložený z domčeka My House s UV filtrom a detskej šmykľavky Toboggan Funny. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené.

Domček pre deti My House Smoby so zvončekom od 2 rokov

Detský domček My House má nádherný domček, ktorý si obľúbia všetky deti od 2 rokov. Domček pre deti je vyhotovený s reliéfom, pripomínajúcim skutočný domček. Medzi jeho najväčšie prednosti patria pevné dvojité steny, červené otváracie okenice, okrúhle okienka a vonkajší stolík s lavicami poštová schránka. Súčasťou domčeka je aj elektronický zvonček, vydávajúcemu pekné melódie, vďaka ktorému bude vaše dieťa ihneď vedieť, či k nemu prišla návšteva. Domček vo farebnej kombinácii bielej, zelenej červenej a sivej farby zaujme na prvý pohľad každé dieťa. Konštrukcia domčeka je veľmi bezpečná, pevná a malí neposedníci sa v ňom môžu bez obáv hrať.

Výška domčeka pre deti je 135 cm a celkové rozmery sú 154*120*135. Je vhodný aj pre hru viacerých detí. Tento produkt spĺňa prísne kritéria kvality a odolnosti a je nositeľom certifikátu. Povrch detského domčeka chráni kvalitný anti UV filter, ktorý zabráni vyblednutiu farieb, takže domček zostane počas dlhých rokov stále ako nový. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, takže ho ľahko odložíte, kam bude treba. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. 

Šmykľavka pre deti Toboggan Funny Smoby vlnkovitá dĺžka 2 m od 24 mesiacov

Súčasťou súpravy je aj kvalitná detská šmykľavka Toboggan Funny, ktorá patrí medzi najkvalitnejšie produkty spomedzi detských šmykľaviek na trhu. So svojou 2 metre dlhou plochou na šmýkanie zaručuje intenzívny a jedinečný zážitok z každého zošmyknutia a je kompromisom medzi veľkou a malou šmykľavkou pre deti. Má nosnosť 50 kg. Šmykľavka pre deti Smoby Toboggan Funny je skvelou voľbou pre vaše ratolesti. Šmykľavka má ergonomicky tvarovanú plochu na šmýkanie, a možnosť napojenia na vodu, čo sa dá využiť hlavne v letných mesiacoch, kedy sa vaše deti môžu zošmyknúť rovno do bazéna a tak majú deti na záhrade svoj vlastný súkromný tobogan. Výhodou šmykľavky je aj široký podklad pod schodíkmi, ktorý zabraňuje prebáraniu sa do trávy. Detská šmykľavka sa veľmi jednoduchým spôsobom dá poskladať a znova rozložiť, keď ju dieťa nepoužíva. Schodíky na šmykľavke majú protišmykovú úpravu, aby sa zabránilo možnému pošmyknutiu. Lezenie po schodíkoch je bezpečné a príjemné aj bosou, mokrou nohou. Šmykľavka je 2 m dlhá, a jej rozmery sú 224*88*115 cm. Šírka plochy na kĺzanie je 39 cm. Výška držiakov je 30 cm.

Francúzska značka Smoby je zárukou kvality, ktorá je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. Domčeky pre deti Smoby patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček Smoby je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský záhradný domček Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti.

Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery135*115*120 cm
Celková výška135 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť23,40 kg
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
Podobné produkty
loader  Načítavam podobné produkty...