Výrobca: Smoby Kategória: Domčeky sety Kód: SM810401-6
339,99 €
225,99
Množstvo:
Tovar skladom
Doprava zadarmo
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Set unikátneho domčeka My House so zvončekom obojstrannej hojdačky Tuleň s vodotryskom pre deti od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky sú prevedené v príjemných odtieňoch červenej a zelenej farby. Set je zložený z domčeka My House so zvončekom pre deti a z krásnej obojstrannej hojdačky Tuleň s vodotryskom. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené.

Domček My House Smoby so zvončekom a UV filtrom od 2 rokov

Smoby detský domček My House má pevné dvojité steny a stabilnú stavbu. Domček pre deti je prevedený so zaujímavými detailmi a má reliéf, pripomínajú reálny domček. Je to krásny detský domček čistých tvarov, s otváracími červenými okenicami a s okrúhlym oknom. Elektronický zvonček pri dverách funguje na batérie a vydáva nádherné melódie pri príchode návštevy. Domček je prevedený v krásnej farebnej kombinácii bielej, zelenej červenej a sivej farby. Kľučka a zámok na dverách sú funkčné, dvere sa dajú kľúčom zamykať a cez malé okrúhle okienko je vidieť kto prichádza. Jasnú zelenú farbu pekne dopĺňa matná biela a šedá, a svoj šmrnc mu dodávajú červené doplnky. Je to ideálny domček pre deti od 2 rokov. Výška domčeka pre deti je 135 cm, dĺžka 120 cm a hĺbka 115 cm. Tento produkt spĺňa prísne kritéria kvality a odolnosti a je nositeľom certifikátu. Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti UV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov.

Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. Domčeky pre deti Smoby patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnostia pomocou hier napodobňujú dospelých. Detský domček Smoby je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Dvere do domčeka majú výšku 95 cm a šírku 41 cm.

Hojdačka Tuleň Smoby s vodotryskom obojstranná zelená

Smoby detská obojstranná hojdačka Tuleň je prevedená v krásnej žiarivej pastelovej zelenej farbe s červenými držiakmi a motívom tuleňa. Má ergonomicky tvarované sedadlá tak, aby dieťa sedelo pohodlne a neunavilo sa ani po dlhšom čase hojdania sa. Je to hojdačka vhodná pre deti od 3 rokov. Detská hojdačka je doplnená o vodotrysk. Počas horúcich letných dní sa dá k otvoru na hojdačke pripojiť hadica s vodou a deti majú o zábavu postarané. Je to kvalitný plastová výrobok z odolného, pevného a zároveň jemného plastového materiálu, ktorý je zamatový na dotyk. Jej stabilita je zaručená vďaka svojmu tvaru. Dieťa sa môže hojdať aj samo, tak že si sadne do stredu hojdačky. Rozmery produktu sú 112*50*65 cm. Výška sedadla od zeme je 27 cm.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Tento set domčeka My House so zvončekom​ obojstrannej hojdačky Tuleň s vodotryskom poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Technické parametre
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery135*115*120 cm
Celková výška135 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
Na batériuÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť23,40 kg
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
Podobné produkty
loader  Načítavam podobné produkty...