Výrobca: Smoby Kategória: Domčeky sety Kód: SM810401-6
379,99 €
233,49
Množstvo:
Tovar skladom
Doprava zadarmo
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Set unikátneho domčeka My House so zvončekom obojstrannej hojdačky Tuleň s vodotryskom pre deti od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky sú prevedené v príjemných odtieňoch červenej a zelenej farby. Set je zložený z domčeka My House so zvončekom pre deti a z krásnej obojstrannej hojdačky Tuleň s vodotryskom. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené.

Domček pre deti My House Smoby so zvončekom od 2 rokov

Detský domček My House má nádherný domček, ktorý si obľúbia všetky deti od 2 rokov. Domček pre deti je vyhotovený s reliéfom, pripomínajúcim skutočný domček. Medzi jeho najväčšie prednosti patria pevné dvojité steny, červené otváracie okenice, okrúhle okienka a vonkajší stolík s lavicami poštová schránka. Súčasťou domčeka je aj elektronický zvonček, vydávajúcemu pekné melódie, vďaka ktorému bude vaše dieťa ihneď vedieť, či k nemu prišla návšteva. Domček vo farebnej kombinácii bielej, zelenej červenej a sivej farby zaujme na prvý pohľad každé dieťa. Konštrukcia domčeka je veľmi bezpečná, pevná a malí neposedníci sa v ňom môžu bez obáv hrať.

Výška domčeka pre deti je 135 cm a celkové rozmery sú 154*120*135. Je vhodný aj pre hru viacerých detí. Tento produkt spĺňa prísne kritéria kvality a odolnosti a je nositeľom certifikátu. Povrch detského domčeka chráni kvalitný anti UV filter, ktorý zabráni vyblednutiu farieb, takže domček zostane počas dlhých rokov stále ako nový. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, takže ho ľahko odložíte, kam bude treba. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. 

Hojdačka Tuleň Smoby s vodotryskom obojstranná zelená

Smoby detská obojstranná hojdačka Tuleň je prevedená v krásnej žiarivej pastelovej zelenej farbe s červenými držiakmi a motívom tuleňa. Má ergonomicky tvarované sedadlá tak, aby dieťa sedelo pohodlne a neunavilo sa ani po dlhšom čase hojdania sa. Je to hojdačka vhodná pre deti od 3 rokov. Detská hojdačka je doplnená o vodotrysk. Počas horúcich letných dní sa dá k otvoru na hojdačke pripojiť hadica s vodou a deti majú o zábavu postarané. Je to kvalitný plastová výrobok z odolného, pevného a zároveň jemného plastového materiálu, ktorý je zamatový na dotyk. Jej stabilita je zaručená vďaka svojmu tvaru. Dieťa sa môže hojdať aj samo, tak že si sadne do stredu hojdačky. Rozmery produktu sú 112*50*65 cm. Výška sedadla od zeme je 27 cm.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Tento set domčeka My House so zvončekom​ obojstrannej hojdačky Tuleň s vodotryskom poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Technické parametre
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery135*115*120 cm
Celková výška135 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
Na batériuÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť23,40 kg
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
Podobné produkty
loader  Načítavam podobné produkty...