Set domček Máša a medveď Pretty Smoby so zasúvacou okenicou a vozík s náradím do záhrady

Popis produktu

Set hračiek od francúzskych výrobcov Smoby a Écoiffier v sebe zahŕňa rozprávkový domček do záhrady s motívom Máša a medveď a detský vozík do záhradky a urobí radosť dievčatám a chlapcom od 2 rokov. Hračky v sete sú vyrobené z kvalitného a bezpečného plastu  a pre deti sú úplne bezpečné. Rozprávka Máša a medveď je dnes veľmi obľúbená medzi deťmi na celom svete. Máša je nezbedné dievčatko, ktoré miluje huncútstva, pohyb, sladkosti a rado sa pýta veľa otázok. Hračky sa vzájomne farebne ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové detské hracie centrum. Rozprávkový domček a vozík s náradím do záhrady poskytujú deťom množstvo herných podnetov,a tak sa deti zabavia dlhý čas. Cenovo výhodná ponuka týchto 2 fantastických hračiek je neodolateľná pre všetkých, pretože hračkami v sete nielen potešíte svoje deti, ale aj ušetríte. 

Detský domček Máša a medveď Pretty Smoby so zasúvacou okenicou od 2 rokov

Detský domček Máša a medveď je nádherný rozprávkový domček do záhrady pre všetky dievčatá a chlapcov od 2 rokov, ale rady sa v ňom zahrajú a väčšie deti. Záhradný domček má originálny dizajn, ktorý bol inšpirovaný najnovšími trendmi v architektúre. Bielo-žltá farba stien domčeka s hnedými detailmi sa krásne hodí do každej záhrady alebo na dvora. Celý detský domček je ladený v príjemných prírodných odtieňoch. Rozmery detského záhradného domčeka sú 127*98*111 cm, jeho celková výška je 127 cm. Steny domčeka sú dotvorené reliéfom pripomínajúcim stavebný materiál s detailmi v tvare kvetináčov. Vďaka hmotnosti viac ako 12 kg stojí stabilne na zemi a dvojitým plastovým stenám odoláva vplyvom počasia.

Domček Smoby má jedinečnú vlastnosť: obsahuje anti UV filter, ktorý chráni plastový materiál pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Farby sú preto žiarivé a vyzerajú ako nové dlhé roky. Domček pre deti Máša a medveď poskladáte i rozložíte veľmi jednoduchým spôsobom. Deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie, zahrajú sa v ňom aj s kamarátmi. Je dostatočne priestranný, pre hru viacerých detí. Je vysoko odolný a bezpečný, patrí medzi najkvalitnejšie hračky na trhu. Záhradný domček pre deti má jedinečnú zasúvateľnú okenicu na okienku v hnedej farbe. Dvierka do domčeka majú rozmery 91*42 cm. Polovičné dvere sú vysoké 49 cm. Detský domček Pretty má strechu hnedej farby s imitáciou strešnej krytiny. Pri hre s domčekom sa rozvíjajú komunikačné a jazykové schopnosti detí, napodobňujú dospelých. Hra v domčeku podnecuje fantáziu detí.

Detský vozík Écoiffier s náradím do záhrady

Écoiffier detský vozík do záhradky je skvelou hračkou pre všetky deti od 18 mesiacov. Detský záhradný vozík je vyrobený z kvalitných plastových materiálov, ktorý je bezpečný pre vaše deti. Detský záhradný vozík má krásnu červenú farbu. Je umiestnený na dvoch pevných kolieskach čiernej farby, takže stabilne stojí. Vďaka červenej rúčke sa dá ľahko presúvať z miesta na miesto, čo zvládne bez pomoci aj váš malý záhradník. Malý záhradkár má k dispozícii všetky potrebné nástroje pre prácu v záhrade.Zelené hrabličky, motyka a obyčajné hrable sú ladené v zelených odtieňoch. Malá lopatka a lopatka na sadenie sú prevedené v striebornej farbe. Žltá krhla na polievanie kvetov a s motívom lienok vytvára príjemnú farebnú kombináciu doplnkov. V spodnej časti detského vozíka do záhrady je odkladací priestor na kupku, ktorý však môže vaša malá ratolesť využiť aj na piesok či odkladanie iných hračiek. 

Francúzski výrobcovia Smoby a Écoiffier dodržiavajú pri výrobe hračiek prísne európske normy. Značky Smoby a Écoiffier sú zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa kvalitné a bezpečné hračky, vyberte si z ponuky hračiek vyrobených v Európe.  Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Tento set hračiek- detský domček Máša a medveď so zasúvacou okenicoudetský vozík do záhradky poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava 79

Technické parametre

PôvodFrancúzsko
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.