Set domček Máša a medveď Smoby s kvetináčom a fúrik do piesku s vedro setom od 24 mes

Popis produktu

Domček ako z rozprávky Máša a medveď a fúrik s vedierkom do piesku tvoria jedinečnú sadu hračiek pre deti od 2 rokov. Obe hračky pochádzajú od kvalitných francúzskych výrobcov Smoby a Écoiffier. Domček Máša a medveď nesmie chýbať ani u vás. Rozprávka Máša a medveď je milovaná deťmi na celom svete. Výborne podnecuje detskú fantáziu a učí deti o priateľstve a morálnych hodnotách. K domčeku sa dokonale hodí fúrik s nástrojmi na hru v piesku. Vaše ratolesti tieto hračky využijú hlavne v lete, ale domček sa vďaka kompaktnej veľkosti vojde aj do detskej izby. Pre rodičov je tento set neodolateľný, pretože prichádza vo veľmi výhodnej cene. Získavate v ňom 2 hračky naraz a ešte k tomu aj ušetríte.

Rozprávkový domček Máša a medveď Smoby s kvetináčmi od 2 rokov

Detský domček Máša a medveď je nádherný záhradný domček s rozprávkovým motívom. Ponúka deťom fantastický priestor na hranie a vďaka kompaktnej veľkosti sa ľahko zmestí aj do väčšej detskej izby. Domček Smoby je vhodný pre deti už od 2 rokov, ale zahrajú sa s ním aj staršie deti. Veľmi užitočnou vlastnosťou domčeka je anti UV filter, ktorý zaručí, že farby na domčeku zostanú dlhé roky žiarivé a krásne ako v prvý deň od rozbalenia. Domček má biele otváracie dvierka a pod 2 oknami sa nachádzajú kvetináče. Do nich si detičky môžu posadiť vlastné kvietky alebo si ich môžu vyzdobiť inými spôsobom.

Steny domčeka sú pevné a stabilné, hra v domčeku je maximálne bezpečná. Deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie, zahrajú sa v ňom aj s kamarátmi. Je dostatočne priestranný, pre hru viacerých detí. Je vysoko odolný a bezpečný, patrí medzi najkvalitnejšie hračky na trhu. Otvorené okná zabezpečia prísun čerstvého vzduchu. Výška domčeka je 127 cm a pôdorys má rozmery 109*112 cm. Pri hre so záhradným domčekom sa rozvíjajú komunikačné a jazykové schopnosti detí, napodobňujú dospelých. Ktoré dieťatko by nechcelo mať vlastný domček, kde sa môže hrať dlhé hodiny so svojimi kamarátmi?

Detský fúrik Écoiffier do piesku s vedro setom Princezná od 18 mesiacov

Detský fúrik je nádherný fúrik na hru vonku, ktorý prichádza v balení spolu s vedierkom, krhličkou a nástrojmi do piesku. Je to dokonalá sada na hry v piesku. Dievčenská súprava s ružovým fúrikom a s motívom princeznej je neodolateľná pre každú slečnu. Fúrik so setom do piesku je vhodný od 18 mesiacov. Má dve kolieska, vďaka ktorým je stabilný a dieťa ľahšie udrží rovnováhu. 

Écoiffier set do piesku pre deti obsahuje spolu 6 kusov náradia do piesku. Je to vedierko s obrázkom princeznej, sitko, hrabličky, lopatka, krhla a formička do piesku. Set do piesku má kompaktné balenie, ktoré sa jednoducho a prakticky prenáša. Dieťa si vďaka setu môže postaviť na pláži alebo na detskom pieskovisku svoj vlastný hrad a výborným spôsobom tak rozvíja svoju fantáziu. 

Smoby je známy francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Plast na hračkách Smoby je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Écoiffier je ďalší kvalitný výrobca z Francúzska. Hračky Smoby a Écoiffier spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Vytvorte vašim deťom doma to najzábavnejšie hracie centrum v dome alebo na dvore. Zabezpečte im dlhé hodiny plné vzrušujúcej zábavy s týmto jedinečným setom domčeka a súpravy do piesku.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery112*109*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia95*30*109 cm
Celková dĺžka112 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť16,50 kg
Farbahnedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.