Set domček Máša a medveď Smoby s kvetináčom a pieskovisko Motýľ s vodotryskom od 24 mes

Popis produktu

V tomto jedinečnom sete hračiek nájdete fantastický domček, ktorý je inšpirovaný rozprávkou Máša a medveďpieskovisko s vodotryskom v tvare motýľa. Výborne sa dopĺňajú, pieskovisko sa môže uložiť hneď vedľa domčeka a deti sa v ňom zahrajú s vodou alebo s pieskom. Na dvore či v záhrade si tak ľahko vytvoríte jedinečné centrum na hranie a šport. Hračky pochádzajú od kvalitného francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý dbá na vysokú kvalitu a originalitu svojich výrobkov. Domček Máša a medveď nesmie chýbať ani u vás. Rozprávka Máša a medveď je milovaná deťmi na celom svete. Výborne podnecuje detskú fantáziu a učí deti o priateľstve a morálnych hodnotách. K domčeku sa dokonale hodí pieskovisko s možnosťou napojenia na vodu. Pre rodičov je tento set neodolateľný, pretože prichádza vo veľmi výhodnej cene. Získavate v ňom 2 hračky naraz a ešte k tomu aj ušetríte.

Rozprávkový domček Máša a medveď Smoby s kvetináčmi od 2 rokov 

Detský domček Máša a medveď je nádherný záhradný domček s rozprávkovým motívom. Ponúka deťom fantastický priestor na hranie a vďaka kompaktnej veľkosti sa ľahko zmestí aj do väčšej detskej izby. Domček Smoby je vhodný pre deti už od 2 rokov, ale zahrajú sa s ním aj staršie deti. Veľmi užitočnou vlastnosťou domčeka je anti UV filter, ktorý zaručí, že farby na domčeku zostanú dlhé roky žiarivé a krásne ako v prvý deň od rozbalenia. Domček má biele otváracie dvierka a pod 2 oknami sa nachádzajú kvetináče. Do nich si detičky môžu posadiť vlastné kvietky alebo si ich môžu vyzdobiť inými spôsobom.

Steny domčeka sú pevné a stabilné, hra v domčeku je maximálne bezpečná. Deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie, zahrajú sa v ňom aj s kamarátmi. Je dostatočne priestranný, pre hru viacerých detí. Je vysoko odolný a bezpečný, patrí medzi najkvalitnejšie hračky na trhu. Otvorené okná zabezpečia prísun čerstvého vzduchu. Výška domčeka je 127 cm a pôdorys má rozmery 109*112 cm. Pri hre so záhradným domčekom sa rozvíjajú komunikačné a jazykové schopnosti detí, napodobňujú dospelých. Ktoré dieťatko by nechcelo mať vlastný domček, kde sa môže hrať dlhé hodiny so svojimi kamarátmi?

Detské pieskovisko Motýľ Smoby s vodotryskom objem 95 litrov od 2 rokov zelené

Smoby pieskovisko pre deti v tvare motýľa je prevedené v krásnom odtieni jarnej zelenej farby. Perfektne zapadne do vašej záhrady či na dvor. Detské pieskovisko sa skladá z dvoch častí, pričom jedno pieskovisko môže slúžiť na vodu ako bazénik, a druhé ako pieskovisko na piesok. Pieskovisko obsahuje jedinečný vodotrysk. Pieskovisko jednoduchým spôsobom napojíte na hadicu s vodou a cez malý otvor pomaly strieka voda. Deti majú vodotrysk veľmi radi, a preto sa dokážu v lete, počas horúcich dní hrať v bazéniku, čľapotať sa a stavať hrady z piesku dlhé hodiny.

Medzi dvoma krídlami je malá lavička na sedenie. Celá dĺžka rozloženého pieskoviska pre deti je 167 cm. Detské pieskovisko je vhodné pre deti od 2 rokov. Na dne detského pieskoviska je otvor, na rýchle vypustenie vody. Na noc sa voda dá vyliať a jedným krídlom prikryť druhé krídlo s pieskom. Rozmery detského pieskoviska Smoby sú 167*111*18 cm. Je prevedené v tvare motýľa. 

Smoby je známy francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Hračky Smoby spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Plast na hračkách Smoby je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Vytvorte vašim deťom doma to najzábavnejšie hracie centrum v dome alebo na dvore a zabezpečte im dlhé hodiny plné vzrušujúcej zábavy s týmto jedinečným setom hračiek Smoby.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery112*109*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia95*30*109 cm
Celková dĺžka112 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť16,50 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.