Set domček Máša a medveď Smoby s kvetináčom, odrážadlo s prívesom a setom do piesku od 24 mes

Popis produktu

Fantastický domček Máša a medveď od výrobcu Smobyodrážadlo od Écoiffer spolu prichádzajú v jednom dokonalom a cenovo výhodnom sete hračiek. Domček Máša a medveď nesmie chýbať ani u vás. Rozprávka Máša a medveď je milovaná deťmi na celom svete. Výborne podnecuje detskú fantáziu a učí deti o priateľstve a morálnych hodnotách. Výborným doplnkom k domčeku je autíčko Écoiffier so setom do piesku. Ktoré dieťatko netúži po vlastnom domčeku alebo autíčku? Vďaka tomuto jedinečnému setu môžete splniť sen aj vašim deťom. Je naozaj neodolateľný, pretože prichádza vo veľmi výhodnej cene. Získavate v ňom 2 úžasné hračky naraz a ešte k tomu aj ušetríte.

Rozprávkový domček Máša a medveď Smoby s kvetináčmi od 2 rokov 

Detský domček Máša a medveď je nádherný záhradný domček s rozprávkovým motívom. Ponúka deťom fantastický priestor na hranie a vďaka kompaktnej veľkosti sa ľahko zmestí aj do väčšej detskej izby. Domček Smoby je vhodný pre deti už od 2 rokov, ale zahrajú sa s ním aj staršie deti. Veľmi užitočnou vlastnosťou domčeka je anti UV filter, ktorý zaručí, že farby na domčeku zostanú dlhé roky žiarivé a krásne ako v prvý deň od rozbalenia. Domček má biele otváracie dvierka a pod 2 oknami sa nachádzajú kvetináče. Do nich si detičky môžu posadiť vlastné kvietky alebo si ich môžu vyzdobiť inými spôsobom.

Steny domčeka sú pevné a stabilné, hra v domčeku je maximálne bezpečná. Deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie, zahrajú sa v ňom aj s kamarátmi. Je dostatočne priestranný, pre hru viacerých detí. Je vysoko odolný a bezpečný, patrí medzi najkvalitnejšie hračky na trhu. Otvorené okná zabezpečia prísun čerstvého vzduchu. Výška domčeka je 127 cm a pôdorys má rozmery 109*112 cm. Pri hre so záhradným domčekom sa rozvíjajú komunikačné a jazykové schopnosti detí, napodobňujú dospelých. Ktoré dieťatko by nechcelo mať vlastný domček, kde sa môže hrať dlhé hodiny so svojimi kamarátmi?

Odrážadlo Picnic Écoiffier s prívesom a setom do piesku od 12 mesiacov zelené

Écoiffier detské odrážadlo Picnic v tvare autíčka s prívesom má krásne prevedenie zelenej a červenej farbyPríves autíčka sa dá odpojiť a volantom sa dá točiť, dieťa sa cíti ako keby jazdilo na naozajstnom aute. V prívese je set do piesku s vedrom, krhlou, hrabľami, lopatkou a pohárikmi. Odrážadlo pre deti je dlhé 83 cm aj s prívesom a vysoké 31 cm, sedadlo je dostatočne široké aby sa dieťaťu pohodlne sedelo. Dieťa si vyvíja pohybové schopnosti a motorickú zručnosť. Detské autíčko na odrážanie je vhodné pre deti od 12 do 36 mesiacov. Rozmery detského odrážadla sú 83*31*29,5 cm.

Detské odrážadlo Écoiffier Picnic je vyrobené z odolných a kvalitných plastových materiálov, ktoré vášmu dieťaťu poslúžia dlhý čas. Má ergonomicky tvarované sedadlo, ktoré zaručuje, že sa dieťa ani po dlhšom čase neunaví. Dieťa je od 12 mesiacov samostatné a pomocou detského odrážadla sa nohami odráža a posúva dopredu. Pod sedadlom odrážadla má dieťa úložný priestor na hračky. Je to kvalitný a obľúbený výrobok, ktorý je vhodný pre všetky deti. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Smoby je známy francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Plast na hračkách Smoby je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Écoiffier je ďalší kvalitný výrobca z Francúzska. Hračky Smoby a Écoiffier spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Vytvorte vašim deťom doma prostredie na jedinečné hry, ktoré rozvíjajú detskú fantáziu a kreativitu. Zakúpte im nádherný rozprávkový domček Máša a medveď spolu s autíčkom, ktoré má príves a hračky do piesku.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery112*109*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia95*30*109 cm
Celková dĺžka112 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť16,50 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.