Set domček Máša a medveď Smoby s kvetináčom a fúrik set so záhradníckym náradím od 24 mes

Popis produktu

Tento úžasný set hračiek v sebe zahŕňa krásny rozprávkový domček Smoby Máša a medveďfúrik s vedierkom do piesku Écoiffer. Obe hračky pochádzajú od kvalitných francúzskych výrobcov Smoby a Écoiffier. Domček Máša a medveď nesmie chýbať ani u vás. Rozprávka Máša a medveď je milovaná deťmi na celom svete. Výborne podnecuje detskú fantáziu a učí deti o priateľstve a morálnych hodnotách. K domčeku sa dokonale hodí fúrik s nástrojmi na hru v piesku. Domček sa vďaka kompaktnej veľkosti vojde nielen na každý dvor alebo záhradu, ale aj do detskej izby. Pre rodičov je tento set neodolateľný, pretože prichádza vo veľmi výhodnej cene. Získavate v ňom 2 hračky naraz a ešte k tomu aj ušetríte.

Rozprávkový domček Máša a medveď Smoby s kvetináčmi od 2 rokov 

Detský domček Máša a medveď je nádherný záhradný domček s rozprávkovým motívom. Ponúka deťom fantastický priestor na hranie a vďaka kompaktnej veľkosti sa ľahko zmestí aj do väčšej detskej izby. Domček Smoby je vhodný pre deti už od 2 rokov, ale zahrajú sa s ním aj staršie deti. Veľmi užitočnou vlastnosťou domčeka je anti UV filter, ktorý zaručí, že farby na domčeku zostanú dlhé roky žiarivé a krásne ako v prvý deň od rozbalenia. Domček má biele otváracie dvierka a pod 2 oknami sa nachádzajú kvetináče. Do nich si detičky môžu posadiť vlastné kvietky alebo si ich môžu vyzdobiť inými spôsobom.

Steny domčeka sú pevné a stabilné, hra v domčeku je maximálne bezpečná. Deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie, zahrajú sa v ňom aj s kamarátmi. Je dostatočne priestranný, pre hru viacerých detí. Je vysoko odolný a bezpečný, patrí medzi najkvalitnejšie hračky na trhu. Otvorené okná zabezpečia prísun čerstvého vzduchu. Výška domčeka je 127 cm a pôdorys má rozmery 109*112 cm. Pri hre so záhradným domčekom sa rozvíjajú komunikačné a jazykové schopnosti detí, napodobňujú dospelých. Ktoré dieťatko by nechcelo mať vlastný domček, kde sa môže hrať dlhé hodiny so svojimi kamarátmi?

Detský fúrik Picnic Écoiffier s vedrom, lopatkou, hrabľami a krhlou 5 ks od 18 mesiacov

Écoiffier fúrik Picnic pre deti so setom do piesku je krásna farebná hračka pre deti. Fúrik pre deti je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného plastu, čo mu zaručuje dlhoročnú spoľahlivosť. Set do piesku pre deti sa skladá z vedierka s motívom zeleniny, lopatky a hrabličiek s dlhou rúčkou a krhlou na polievanie. Fúrik a set je využiteľný hlavne pri hrách v piesku alebo pri vode. Detský fúrik je krásnej zeleno-červenej farby. Je veľmi ľahký a preto je vhodný aj pre najmenšie detičky. Set je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Rozmery detského fúrika sú 66*28*28 cm.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Plast na hračkách Smoby je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Écoiffier je ďalší kvalitný výrobca z Francúzska. Hračky Smoby a Écoiffier spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Vytvorte vašim deťom doma prostredie na jedinečné hry, ktoré rozvíjajú detskú fantáziu a kreativitu. Zakúpte im nádherný rozprávkový domček Máša a medveď spolu s fúrikom a nástrojmi na zábavné hry v piesku.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery112*109*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia95*30*109 cm
Celková dĺžka112 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť16,50 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné