Set domček Máša a medveď Pretty Smoby so zasúvacou okenicou a šmykľavka Toboggan Funny vlnkovitá s dĺžkou1,9m s vodou od 24 mes

Popis produktu

Unikátny set kvalitných hračiek záhradný domček so zasúvacou okenicou Máša a medveď Pretty a vlnkovitá šmykľavka s vodou Toboggan Funny urobí radosť dievčatám a chlapcom od 2 rokov, ale potešenie z hry v domčeku a radosť zo šmýkania si určite užijú aj staršie deti. Kvalitné hračky ideálne na záhradu či dvor sú vyrobené podľa prísnych európskych noriem od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby a určite potešia všetky deti. Hračky v sete sú prevedené v príjemných farbách, sú vyrobené z kvalitných a zdravotne bezpečných materiálov. Oblé hrany a kvalitné prevedenie zaručujú bezpečnú hru detí vonku i vo vnútri. Set hračiek plastový domček Máša a medveď Pretty a šmýkačka s vodou Toboggan Funny sa krásne dopĺňajú a spolu tvoria detské hracie centrum do záhrady alebo na dvor. Kúpou hračiek Smoby v sete získate naozaj kvalitné a bezpečné hračky za zvýhodnenú cenu a deťom darujete nielen 2 hračky, ale tiež dvojnásobnú radosť.

Detský domček Máša a medveď Pretty Smoby so zasúvacou okenicou od 2 rokov

Detský domček Máša a medveď je nádherný rozprávkový domček do záhrady pre všetky deti. Je vhodný na hranie pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov. Deti sa s ním však zahrajú aj vo vyššom veku. Bielo-žltá farba stien domčeka s hnedými detailmi sa krásne hodí do každej záhrady alebo dvora. Celý detský domček je ladený v príjemných prírodných odtieňoch. Rozmery detského záhradného domčeka sú 127*98*111 cm, jeho celková výška je 127 cm. Dvierka do domčeka majú rozmery 91*42 cm. Polovičné dvere sú vysoké 49 cm. Steny domčeka sú dotvorené reliéfom pripomínajúcim stavebný materiál s detailmi v tvare kvetináčov. Vďaka hmotnosti viac ako 12 kg stojí stabilne na zemi a dvojitým plastovým stenám odoláva vplyvom počasia.

Domček Smoby má jedinečnú vlastnosť: obsahuje anti UV filter, ktorý chráni plastový materiál pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Farby sú preto žiarivé a vyzerajú ako nové dlhé roky. Rozprávka Máša a medveď, ktorou bol inšpirovaný tento záhradný domček, je dnes veľmi obľúbená medzi deťmi na celom svete. Domček pre deti Máša a medveď sa poskladať aj rozložiť veľmi jednoduchým spôsobom. Deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie, zahrajú sa v ňom aj s kamarátmi. Je dostatočne priestranný, pre hru viacerých detí. Je vysoko odolný a bezpečný, patrí medzi najkvalitnejšie hračky na trhu. Záhradný domček pre deti má jedinečnú zasúvateľnú okenicu na okienku v hnedej farbe. Detský domček Pretty má strechu hnedej farby s imitáciou strešnej krytiny. Pri hre s domčekom sa rozvíjajú komunikačné a jazykové schopnosti detí, napodobňujú dospelých. 

Šmykľavka pre deti Toboggan Funny Smoby vlnkovitá s vodou dĺžka 190 cm od 24 mesiacov zelená

Šmykľavka Smoby Toboggan je vhodná pre chlapcov aj dievčatá už od 2 rokov. Šmýkacia plocha má dĺžku 190 cm a šmykľavka má nosnosť 50 kg.  Zaujímavosťou šmykľavky Smoby je otvor na vodu, na ktorý sa dá napojiť hadica a po šmykľavke potom steká voda ako na tobogáne. Všetky deti jednoznačne milujú rýchlu jazdu po tobogáne a Smoby Toboggan Funny vám umožňuje zriadiť si vlastný tobogán vo svojej záhrade. Deti sa potom môžu šmýkať rovno do svojho bazénika. Skladanie šmykľavky je veľmi jednoduché, dá sa ľahko poskladať aj rozložiť. Farebné prevedenie zelenej a červenej pôsobí veľmi moderne, krásne zapadne do každej záhrady. Rozmery detskej šmykľavky sú  190*224*115 cm. Hrany na šmykľavke sú zaoblené, aby bolo dieťatko chránené. Je vyrobená z pevných a odolných materiálov.

Samozrejmosťou detskej šmykľavky Smoby je jej bezpečnosť a ergonomický tvar, aby sa na nej hralo pohodlne. Bezpečnosť zvyšuje protišmyková úprava na schodíkoch. Dá sa na ňu vyjsť aj bosými a mokrými nôžkami, nehrozí riziko pošmyknutia. Hladké okrúhle úchyty v hornej časti sú ďalšia súčasť šmykľavky, ktorá zvyšuje jej bezpečnosť. Užitočná súčasť  šmykľavky je široký podklad pod schodíkmi, ktorý bráni tomu, aby sa šmykľavka zabárala do zeme. Vynikajúcou vlastnosťou šmykľavky je špeciálny anti UV filter, ktorý chráni jej povrch pred slnečným žiarením. Práve vďaka tomuto filtru zostane vaša šmykľavka Toboggan Funny krásna a žiarivá dlhé roky. Plastový povrch šmykľavky je príjemný a zamatový na dotyk. 

Spoločnosť Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Hlavnou myšlienkou spoločnosti Smoby je, aby hračka rozvíjala motorické zručnosti dieťaťa, sociálnu inteligenciu a fyzickú zdatnosť. Hra v záhradnom domčeku a šmýkanie na tobogáne prináša deťom veľa zábavy, ale tiež pomáha deťom s rozvojom svalstva a pohybovej sústavy a podporuje detskú fantáziu.  Kúpou setu detského domčeka Máša a medveď Pretty a šmykľavky s vodou Toboggan Funny urobíte radosť deťom dvakrát a vás príjemne prekvapí cena.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery127*111*98 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia99*20*115 cm
Celková dĺžka110 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,50 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.