Set domček pre mačičku so zvukom Cat's House Veterinary Smoby a lavica na kreslenie a písanie s omaľovánkami

Popis produktu

Domček pre mačičku so zvukom Cat's House Veterinary a lavica na kreslenie a písanie s omaľovánkami predstavujú výbornú voľbu pre všetky zvedavé deti už od 3 rokov. Štýlový set hračiek ponúkame za akciovú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí ušetria. Hračky Smoby farebne aj dizajnovo ladia, ozdobia každú detskú izbičku a zabaví sa s nimi viacero detí, kamaráti aj súrodenci. Naučia sa starať o plyšovú mačičku s funkciami a veľkú radosť budú mať aj z krásnej lavice na kreslenie a písanie, s ktorou sa naučia veľa nových vecí. Hravým spôsobom si tak budú rozvíjať jemnú motoriku, logické myslenie a fantáziu.

Domček pre mačičku Cat's House Veterinary Smoby elektronický so zvukmi a šmykľavka s hojdačkou a 6 doplnkov

Domček pre mačičku od francúzskeho Smoby si získa všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov. Pestrofarebný domček s 2 poschodiami v sebe skrýva praktickú hojdačku, prenosný box, hernú zónu so zavesenou myškou, priestor na kŕmenie a šmykľavku, na konci ktorej sa nachádza odrážacia rampa. Z nej skočí po stlačení tlačidla mačička rovno k zavesenej myške, o ktorú sa pokúsi zachytiť s labkou. V 6-dielnej sade doplnkov sa nachádza kefa na česanie zvieratka, s ktorou sa deti zahrajú na mačacích kaderníkov, nastaviteľné zrkadielko, ktoré sa dá pripnúť k domčeku, lopatka, mačací trus a miska na kŕmenie s granulkami - mačička vydáva zvuk, len čo sa k nej priblíži. 

Plyšová mačička so zvukmi tak ponúkne deťom ešte realistickejšie zážitky pri starostlivosti o domáceho miláčika! Naučia sa o ňu starať, kŕmiť ju, česať ju, hojdať ju, spúšťať ju po hojdačke, čistiť po nej a vďaka prenosnému boxu si ju môže brať so sebou na návštevy a výlety, pričom ju na konci dňa nezabudne uložiť k spánku. Originálny domček s elektronickou mačičkou predstavuje vynikajúci darček pre deti, ktoré túžia mať doma svoje vlastné zvieratko.

Lavica na kreslenie Magic Desk Smoby Kresli a zmaž

Lavica na kreslenie Magic Desk od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je vynikajúca hračka pre každé dieťa od 2 rokov. Lavica s tabuľou na kreslenie je vyrobená v krásnych farbách, ktoré zaujmú každé dieťa. Lavica Kresli a zmaž v sebe skrýva originálnu tabuľu, na ktorú si dieťa môže veselo kresliť rôzne obrázky a potom ich zmazať. Malí umelci budú mať k dispozícii zmazateľnú fixku a handričku na utieranie tabule. Dieťa získa široké pole pôsobnosti, rozvíja svoj talent aj vďaka bloku obrázkov, ktoré si vyfarbuje podľa svojich predstáv.

Umelecká lavica má robustnú a stabilnú konštrukciu. Detská lavica má aj šikovný úložný priestor, nachádzajúcim sa pod tabuľou, kam si chlapci aj dievčatá po hre odložia všetky umelecké potreby. Praktická lavica disponuje navyše ešte ďalšou odkladacou plochou nad tabuľou, kde si dieťa môže odkladať pracovné pomôcky, s ktorými práve pracuje. Pracovná plocha je vyhotovená tak, aby deťom poskytla správny uhol kreslenia a maľovania. Pohodlné sedadlo v kombinácii s opierkou nôh dopraje deťom komfort pri ich tvorbe.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom moderné hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*44*57 cm
Celková výška57 cm
Rozmery balenia50*15*66 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,7 kg
NoteBattery: 3 x LR44 included
Farbazelená
Vhodné pre bábiku36 - 42 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.