Set domček pre mačičku so zvukom Cat's House Veterinary Smoby a veterinársky kufrík s mačičkou so 4 zvukmi - ideálne pre 2 deti

Popis produktu

Domček pre mačičku so zvukom Cat's House Veterinary a veterinársky kufrík s plyšovou mačičkou je skvelý spôsob, ako potešiť viaceré deti už od 3 rokov. Nadčasový set hračiek ponúkame za akciovú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí ušetria. Hračky Smoby farebne aj dizajnovo ladia, ozdobia každú detskú izbičku a zabavia sa s nimi súrodenci. Naučia sa starať o plyšové mačičky, zahrajú sa na veterinárov, pričom využijú lekárske doplnky na starostlivosť o zvieratká. S hračkami Smoby sa hravým spôsobom približujú svetu dospelých, rozvíjajú si jemnú motoriku, logické myslenie a fantáziu.

Domček pre mačičku Cat's House Veterinary Smoby elektronický so zvukmi a šmykľavka s hojdačkou a 6 doplnkov

Domček pre mačičku od francúzskeho Smoby si získa všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov. Pestrofarebný domček s 2 poschodiami v sebe skrýva praktickú hojdačku, prenosný box, hernú zónu so zavesenou myškou, priestor na kŕmenie a šmykľavku, na konci ktorej sa nachádza odrážacia rampa. Z nej skočí po stlačení tlačidla mačička rovno k zavesenej myške, o ktorú sa pokúsi zachytiť s labkou. V 6-dielnej sade doplnkov sa nachádza kefa na česanie zvieratka, s ktorou sa deti zahrajú na mačacích kaderníkov, nastaviteľné zrkadielko, ktoré sa dá pripnúť k domčeku, lopatka, mačací trus a miska na kŕmenie s granulkami - mačička vydáva zvuk, len čo sa k nej priblíži. 

Plyšová mačička so zvukmi tak ponúkne deťom ešte realistickejšie zážitky pri starostlivosti o domáceho miláčika! Naučia sa o ňu starať, kŕmiť ju, česať ju, hojdať ju, spúšťať ju po hojdačke, čistiť po nej a vďaka prenosnému boxu si ju môže brať so sebou na návštevy a výlety, pričom ju na konci dňa nezabudne uložiť k spánku. Originálny domček s elektronickou mačičkou predstavuje vynikajúci darček pre deti, ktoré túžia mať doma svoje vlastné zvieratko.

Veterinársky kufrík Veterinary Case Smoby s plyšovou mačičkou so 4 zvukmi a 10 doplnkov pre zvieratká

Veterinársky kufrík z dielne francúzskych dizajnérov Smoby poteší všetky deti od 3 rokov, ktoré sa túžia stať veterinármi. 10-dielna sada doplnkov v sebe skrýva všetko, čo budú chlapci a dievčatká potrebovať pri starostlivosti o domácich miláčikov - stetoskop, nožničky, teplomer, striekačku, sirup, šampónik, náramok, misku na kŕmenie a kartičky s informáciami. Súčasťou domčeka je aj plyšová mačička, ktorá dokáže vydávať až 4 druhy zvukov, takže deti zažijú ešte realistickejší zážitok pri hre na povolanie zverolekárov. Mačička sa dá prenášať spolu s kufríkom, ktorý sa dá ľahko premeniť na prenosný box s praktickými otvormi, cez ktoré sa môže mačička pozerať von.

Plyšové zvieratko sa do boxu dostane cez dvierka, v ktorých je dizajnový otvor v tvare mačičky. Originálny kufrík s mačičkou je perfektnou voľbou pre všetky deti, ktoré túžia po vlastnom zvieratku. Pri hre na veterinárov si rozvíjajú fantáziu a predstavivosť, jemnú motoriku, napodobňujú dospelých a učia sa, ako sa používajú rozličné lekárske pomôcky. Získajú nového plyšového kamaráta, o ktorého sa budú starať a ktorý s nimi vydrží dlhé roky. Šedá mačička funguje na 3 batérie typu LR44, ktoré sú súčasťou balenia (testovacie).

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom perfektné hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*44*57 cm
Celková výška57 cm
Rozmery balenia50*15*66 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,7 kg
NoteBattery: 3 x LR44 included
Farbazelená
Vhodné pre bábiku36 - 42 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné