Set domček pre bábiku Large Doll's Play Center Natur D'Amour Baby Nurse Smoby a kaviareň Bio s kávovarom a prebaľovacia taška s plienkou

Popis produktu

Domček pre bábiku a kaviareň s kávovarom a prebaľovacia taška s plienkoou predstavujú modernú  sadu hračiek pre všetky deti od 3 rokov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, chlapci aj dievčatá sa zahrajú na rodičov vďaka multifunkčnému domčeku s prebaľovacou taškou s plienkou. Veľkú radosť im spraví aj elektronická kaviareň, s ktorou si vyskúšajú prácu obchodníkov a získajú aj základy matematiky. Pri hre na povolania tak zažijú realistickejšie zážitky, rýchlejšie si rozvíjajú jemnú motoriku a logické myslenie. Set hračiek je vhodný aj pre viaceré deti, takže si zlepšujú komunikačné schopnosti a ľahšie si vytvárajú sociálne väzby.

Domček pre bábiku Large Doll's Play Center Natur D'Amour Baby Nurse Smoby trojkrídlový s 23 doplnkami

Domček pre bábiku Natur D'Amour z kolekcie Baby Nurse je vynikajúci darček pre všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov. Herný komplex tvoria 3 hracie časti, ktoré sú vhodné pre bábiku s maximálnou veľkosťou 42 cm. Hlavnú, stredovú časť domčeka tvorí kúpeľňa s vaničkou so sprchou a prebaľovacím pultom s moderným vzorom. Zadnú stenu tvorí fotorámik, ozdobený srdiečkom, do ktorého si dievčatko môže dať svoju fotografiu s bábikou. Ľavé krídlo domčeka pozostáva z kuchynskej časti, v ktorej je jedálenská stolička s pultíkom, drez, varná doska a v spodnej časti je umiestnená mikrovlnná rúra, v ktorej malé mamičky rýchlo ohrejú bábikám jedlo. 

V pravom krídle sa nachádza spálňa s pohodlnou postieľkou, nad ktorou je kolotoč so srdiečkami a vtáčikmi pre lepší spánok bábiky. Nočná lampička za hlavičkou bábiky vydáva v noci príjemné a nerušivé fosforeskujúce svetlo. Postieľka sa dá v prípade potreby od domčeka odpojiť a dieťa si môže dať postieľku s bábikou pri svoju vlastnú a spať tak spolu. Toto multifunkčné opatrovateľské centrum ponúka bohatú sadu 23 doplnkov, medzi ktorými je hrniec s pokrievkou, tanierik s lyžičkou na kŕmenie, fľaška na mlieko, detská výživa, zubná kefka, šampónik, teplomer, príručka starostlivosti o bábätko a rôzne ďalšie doplnky. Celkové rozmery opatrovateľského centra v rozloženom stave sú 149*71*71 cm, pričom celková výška dosahuje 71 cm.

Kaviareň s Bio Espresso kávovarom Coffee House Smoby pokladňa s elektronickými funkciami a skener so svetlom a zvukom

Detská kaviareň Coffee House od francúzskeho výrobcu Smoby je špičková hračka, s ktorou sa zabavia chlapci aj dievčatá od 3 rokov. Zabudovaná pokladňa s otvárateľnou kasou s bankovkami a mincami zaručene pobaví malých obchodníkov a espresso kávovar s rozličnými náplňami pripraví malým zákazníkom chutnú kávičku. Šikovní predavači si vďaka funkčnej kalkulačke s displejom môžu presne vyrátať, akú hotovosť by mali prijať od zákazníkov. Úhradu za nákup môžu zákazníci zrealizovať aj pomocou platobnej karty. Obchodík pre deti je ďalej vybavený mikrofónom a čítačkou kreditných kariet. Produkty sa dajú oskenovať elektronickým skenerom, ktorý vydáva charakteristické zvuky a svieti.

Kaviareň pre deti je vybavená praktickými hodinami, ktoré sú umiestnené nad kávovarom a vedľa hodín je oznam otvorené alebo zatvorené (v angličtine a francúzštine), ktorý dieťa mení podľa otváracích hodín. Detská kaviareň ponúka deťom sadu 57 skvelých doplnkov a medzi nimi nájdu rôzne krabičky s cereáliami, koláčikmi, sušienkami, mliekom, cukríkmi marshmallow a ovocným džúsom. Ďalej si môžu vyberať aj z rozličných druhov ovocia, pekárenských výrobkov a koláčov. Svoje zakúpené raňajky s kávičkou si malí zákazníci odnesú na tácke, pričom im nebudú chýbať tanieriky, príbory a poháriky. Výška detskej kaviarne je 90 cm a celkové rozmery hračky sú 60*60*90 cm. Elektronická kaviareň funguje na batérie typu 1 x LR54/AG10, ktorá je súčasťou balenia a 1 x LR03, ktorá nie je súčasťou balenia.

Prebaľovacia taška s plienkou Changing Bag Natur D'Amour Baby Nurse Smoby 

Prebaľovacia taška s plienkou Changing Bag z populárnej kolekcie Baby Nurse predstavuje skvelý darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú s bábikami. Taška pre bábiku je vyhotovená v jemných pastelových farbách ružovej a bielej, takže očarí každé dievčatko. Je vybavená popruhom s nastaviteľnou dĺžkou a úložným priestorom, takže si dievčatká môžu vziať celú výbavu kamkoľvek so sebou. V 8-dielnej súprave doplnkov sa nachádza okrem tašky aj fľaška na kŕmenie, lyžička, teplomer, plienka, fľaštička, podbradník a sirup. Praktická taška taška je vyrobená z kvalitného textilu, na bočnej strane je umiestnené  vrecko na fľašku. Rozmery tašky sú 22*7*17 cm.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery149*71*71 cm
Celková výška71 cm
Výška pracovnej plochy41 cm
Rozmery balenia80*24*63 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbakrémová
Vhodné pre bábiku30 - 42 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.