Set domček Jura Lodge Smoby s dvoma dverami a vodná hra Waterplay Niagara od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek tvorí úžasný detský domček Jura Lodge od francúzskeho výrobcu Smoby a vodná hru v štýle Niagara od nemeckého výrobcu BIG. Určite neodoláte našej výhodnej cene setu hračiek, pretože pri kúpe 2 hračiek nielen potešíte svoje deti, ale ešte aj ušetríte. Európski výrobcovia BIG a Smoby sú zárukou najvyššej kvality, originality a bezpečnosti. Domček sa výborne dopĺňa so zaujímavou vodnou hrou, pri ktorej sa môžu veľa naučiť a aj sa pri nej zabavia. Hračky vašim nezbedníkom ponúkajú široké spektrum hier, pri ktorých sa rozvíja fantázia a kreativita, pohybové zručnosti a tiež sa pri nich posilňujú priateľstvá.

Domček Neo Jura Lodge Smoby 2 dvere 2 okná s okenicami a kŕmidlo pre vtákov od 2 rokov

Francúzsky výrobca Smoby prichádza s moderným, rozšíriteľným domčekom Neo Jura Lodge pre chlapcov aj dievčatká už od 2 rokov. Revolučná novinka z dielne popredných francúzskych dizajnérov zaručí vašim deťom množstvo radostne strávených chvíľ v interiéri aj exteriéri. Domček deťom ponúkne 2 polovičné dvere2 okná s otvárateľnými okenicami a originálne kŕmidlo pre vtáčiky. Domček pôsobí veľmi realisticky, jeho povrch je tvorený reliéfom z kameňa a dreva, spolu s obrázkami zvieratiek a kvetiniek. Priestranný interiér ponúkne deťom dostatok miesta na rôzne hry a zábavu.

Jedinečný a inovatívny koncept domčeka Neo Jura Lodge prichádza s možnosťou pripojenia rôznych doplnkov. Deti milujú rôzne technické vylepšenia a samy sa môžu rozhodnúť, čo ich domček potrebuje. K tomuto domčeku je možné samostatne pripojiť letnú kuchynkupiknikový stolík aj predzáhradku s črepníkmi, takže si malí kuchári a záhradkári prídu na svoje. Vynikajúcim doplnkom môže byť aj komín, zvonček alebo odkvapová rúra s barelom na zachytávanie dažďovej vody, spolu s konvicou na polievanie. Deti, ktoré majú rady súkromie, určite potešia celé dvere s kľúčikom, spolu s otvorom na listy od poštára.

Rozmery tohto domčeka sú 116*124*132 cm a jeho celková výška je 132 cm. Detský domček je vyhotovený vo farebnej kombinácii bielej, zelenej, červenej a sivej farby a nádherný vzhľad si zachová vďaka anti UV filtru, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred slnečným žiarením, takže aj po dlhej dobe vyzerá ako nový. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a vplyvom počasia.

Vodná hra pre deti Waterplay Niagara BIG skladacia s lodičkami modrá

Úžasné dobrodružstvo zažijú vaše deti pri skladacej vodnej hre Niagara značky BIG. Skladacia vodná dráha sa dá zostaviť podľa fantázie, jednotlivé diely majú patentované spoje, ktoré dieťaťu umožnia ľubovoľne poskladať vodnú dráhu. Sústava vodnej dráhy obsahuje manuálnu pumpu na vodu, ktorou sa vytvára vodný prúd, aby mohli loďky divoko brázdiť vodnými kanálmi. Vďaka zvýšenej vodnej šmykľavke naberie loďka rýchlosť a dokáže svižne prebehnúť celou dráhou. 

Vodná hra obsahuje tri rôzny typy lodí a vodné lietadlo, každý dopravný prostriedok má vlastného kapitána. Pre usmernenie toku vody, a teda aj smeru plavidiel slúžia vodné brány, ktoré sú tiež súčasťou balenia. Vodná hra Waterplay Niagara značky BIG obsahuje dokopy až 41 dielov. Hračka má žiarivú modrú farbu, ktorá evokuje detské hry vo vode. Doplnky akými sú vodné brány majú žltú farbu. Skladacia vodná dráha je vhodná pre chlapcov aj dievčatá vo veku od troch rokov. Rozmermi 130*90*22 cm ide o skutočne veľkú hračku, s ktorou sa zahrá niekoľko detí naraz.

Smoby je špičkový francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Hračky Smoby spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Plast na hračkách Smoby je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Špeciálnou vlastnosťou hračiek Smoby aj BIG sú UV stabilizátory, ktoré chránia plast pred slnečným žiarením. Sú zárukou toho, že farby na hračkách vydržia dlhé roky ako nové. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Nemecký výrobca BIG poskytuje na svoje hračky nadštandardnú záruku až 3 roky. So setom domčeka a vodnej hry sa vaše nezbedné detičky zabavia dlhé hodiny.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery116*124*132 cm
Celková výška132 cm
Rozmery balenia99*30*122 cm
Celková dĺžka124 cm
MechanickéSS2023 vozík ECO465
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť17,3 kg
NotePossibility to add accessories
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.